Krakvet - sklep internetowy
Wszystkie kategorie
Wszystkie kategorie
Krakvet Pozostałe zwierzęta Pokarm dla gryzoni i małych zwierząt Pokarm dla chomika

Pokarm dla chomika

(22)
Aktywne filtry
Sortuj
Wyświetlaj

Pokarm dla chomika - co musisz wiedzieć

Zadbaj o dietę swojego pupila i wybierz wysokiej jakości pokarm dla chomika. Dysponujemy wieloma interesującymi propozycjami pochodzącymi od najlepszych producentów w branży. Udało nam się połączyć najlepszy pokarm dla chomika i atrakcyjne ceny. Możesz przekonać się o tym na własne oczy już teraz w Krakvet.pl.

Chomiki to jedne z najpopularniejszych zwierząt domowych o stosunkowo niewielkich potrzebach. Są to gryzonie, których dieta składa się głównie z mieszanki ziaren i siana. Mimo to warto zadbać również o różnego rodzaju przysmaki, kaszę i warzywa uzupełniające niedobór witamin, składników odżywczych oraz minerałów.

Pokarm dla chomika to jednak nie wszystko, czego potrzebuje Twój malutki przyjaciel. W klatce chomika powinny znaleźć się także akcesoria pozwalające na ścieranie ząbków. Są to różnego rodzaju wapienka lub naturalne gałązki, które także znajdziesz w ofercie Krakvet.pl. W razie pytań zapraszamy do kontaktu. Z przyjemnością pomożemy znaleźć odpowiednie rozwiązanie dla Ciebie i Twojego chomika.

Sortuj