Krakvet - sklep internetowy
Wszystkie kategorie
Wszystkie kategorie

Strefa polskich marek

Strefa polskich marek KrakVet

Każdy właściciel zwierząt chce zapewnić swoim pupilom wszystko, co najlepsze – nie trzeba jednak szukać daleko! Rynek produktów zoologicznych obejmuje wiele prężnie rozwijających się polskich firm oraz marek, które oferują produkty wysokiej jakości. Znajdziesz wśród nich produkowane ze szczególną dbałością akcesoria oraz karmy przygotowywane z doskonałej jakości składników pochodzących od lokalnych hodowców i rolników, które są produkowane w polskich zakładach.

Sklep zoologiczny KrakVet jako polski sklep kładzie szczególny nacisk na wspieranie i promowanie polskich marek, których szeroką ofertę oferujemy na naszej stronie internetowej.

Polecane polskie marki

Polskie marki w KrakVet

Diamentiq

Petitto

4Dogs

Biofeed

Calitti

Carton+ Pets

Certech

Dingo

Dolina Noteci

Frendi

Go Gift

John Dog

LUCZE

Maced

Matteo

O'Canis

Petmex

Syta Micha

Krakvet - sklep promujący polskie produkty

Sklep zoologiczny KrakVet dokłada szczególnych starań, by oferować jak największy wybór karm i akcesoriów dla zwierząt domowych wytwarzanych przez polskie marki. Wybierając lokalne marki masz pewność, że inwestujesz w produkt, który zapewnia lokalne miejsca pracy, wspiera polskie zakłady produkcyjne dostarczające surowce, a także inwestuje w lokalny przemysł spożywczy. Decydując się na polskie marki korzystające z surowców pochodzenia zwierzęcego i roślinnego wspierasz lokalnych hodowców zwierząt i rolników, co umożliwia prężny rozwój lokalnej gospodarki. Polskie marki żywności dla zwierząt dostępne w sklepie KrakVet oferują szeroki wybór posiłków przygotowywanych ze świeżych i naturalnych składników prosto z polskich pól, zagród i ogrodów.

Sklep zoologiczny KrakVet posiada w ofercie gamę produktów polskich marek, które oferują suchą i mokrą karmę dla psów i kotów, zdrowe przysmaki, a także akcesoria dla zwierząt domowych takie, jak żwirki dla kotów. Oferta jest stale aktualizowana i poszerzana o nowe marki oraz linie produktów.

100% polskiego kapitału

Aby lokalne biznesy mogły się rozwijać, warto kupować świadomie i stawiać na polskie marki i sklepy. Bądź świadomym Konsumentem - wybierając sklep zoologiczny KrakVet masz pewność, że stawiasz na sklep działający na lokalnym rynku, który promuje polskie marki i wspiera polski rynek pracy. Dzięki zakupom w KrakVet przyczyniasz się do promowania polskich marek, które oferują produkty najwyższej jakości.

Kupuj w sklepach z polskim kapitałem

Decydując się na zakup w sklepach z polskim kapitałem masz pewność, że wspierasz biznesy i marki, które zapewniają lokalnie wiele miejsc prac, a także pozyskują produkty i surowce od lokalnych dostawców oraz płacą podatki w Polsce. Stawiając na polskie sklepy i polskie produkty wspierasz szeroką gamę branż, które przyczyniają się do rozwoju naszego kraju.

Kupuj świadomie – postaw na polskie produkty!