TRIXIE - Pokrywki na puszkę - 7.5 cm
Producent Trixie
| Kształt | Okrągły |
| Kolor produktu | Niebieski |
| Materiały | Plastik |
| Rodzaj zwierzęcia | Kot, Pies |
| Zalecane dla rodzaju zwierząt | Kot, Pies |
| Waga produktu | 50 g |
| Średnica produktu | 75 mm |
| Ilość sztuk | 3 |
| Kategoria | Dla psa |
| Kategoria produktu | Pozostałe akcesoria |
| Zakres wagowy | 0 g - 200 g |
| Ostrzeżenia | Produkt powinien być używany zgodnie z przeznaczeniem. , Przechowywać z dala od źródeł ciepła i bezpośredniego światła słonecznego. , Regularnie czyścić produkt, aby zapewnić higienę. |
| Stan produktu | Nowy |
| EAN | 4011905245515 |