Krakvet - sklep internetowy
Wszystkie kategorie
Wszystkie kategorie
Krakvet Akcesoria dla psa Smycze, szelki i obroże Woreczki na odchody

Woreczki na odchody

(12)
Aktywne filtry
Sortuj
Wyświetlaj

Zaufani producenci

Woreczki na odchody - co musisz wiedzieć

Każdy właściciel psa musi pamiętać, że obowiązuje go nakaz sprzątania po swoim pupilu. Spacer z psiakiem to nie tylko przyjemność, ale też konieczność zadbania o to, by pies mógł załatwić swoje potrzeby fizjologiczne. Jednocześnie nie chcemy uprzykrzać spacerów innym, dlatego też nie wolno pozostawiać po swoim pupilu niespodzianki na chodniku czy w trawie.

Wiele osiedli udostępnia w tym celu automaty z woreczkami, jednak nie są one powszechne wszędzie. Każdy odpowiedzialny właściciel powinien zatem mieć pod ręką woreczki na odchody. Na spacerze oraz w podróży może być również przydatny odpowiedni pojemnik na woreczki na psie odchody, w którym przechowasz woreczki.

Sprawdź dostępną w KrakVet ofertę woreczków oraz etui.

Woreczki na psie odchody

Woreczki na odchody psa pozwalają łatwo i szybko posprzątać po psie oraz zutylizować odchody. W KrakVet znajdziesz szeroki wybór woreczków dostępnych w różnych kolorach oraz zestawach rolek. Dostępne w ofercie Trixie woreczki na odchody to jedna z najpopularniejszych opcji – marka oferuje szeroki wybór zestawów i kolorów, dzięki czemu możesz być przygotowany na spacer z pupilem na dłuższy czas.

Sprawdź również nowość w naszej ofercie - biodegradowalne woreczki na odchody.

Ekologiczne woreczki na odchody

W KrakVet oferujemy również woreczki na psie odchody biodegrowadalne marki Starch Bag. Dzięki nim nie tylko posprzątasz po swoim pupilu, ale również zrobisz to w sposób neutralny dla środowiska. Zadbaj o ekologiczne podejście jako psi opiekun i wybierz eko woreczki na psie odchody, które ulegną procesowi rozkładu bez obciążania środowiska. Te w 100% kompostowalne woreczki nie zawierają plastiku.

Etui na woreczki na psie odchody

Woreczki zawsze warto mieć pod ręką, co ułatwi odpowiedni pojemnik na woreczki, który można łatwo przechować lub przypiąć do smyczy. Dzięki podobnemu etui nie będziesz tracić czasu na szukanie woreczków, kiedy przyjdzie Ci posprzątać po pupilu. Marka flexi oferuje poręczne etui, które możesz przypiąć do smyczy Twojego psiaka. Są one również odpowiednie do przechowywania przysmaków treningowych. Tego typu akcesoria z pewnością przydadzą się właścicielowi każdego psa, który lubi zabawę i trening na świeżym powietrzu.

Gdzie można kupić woreczki na psie odchody

Woreczki na odchody możesz zakupić w każdym sklepie zoologicznym online oraz stacjonarnym. Wiele dyskontów, drogerii i sieci sprzedażowych również oferuje woreczki, a niektóre osiedla są wyposażone w automaty na woreczki. Warto być jednak przygotowanym zawczasu – skorzystaj z bogatej oferty KrakVet i wyposaż pupila w niezbędne akcesoria na spacer.

Bądź odpowiedzialny – przygotuj się na sprzątanie po pupilu na spacerze.

Sortuj