Krakvet - sklep internetowy
Wszystkie kategorie
Wszystkie kategorie
Krakvet Owczarek niemiecki

Owczarek niemiecki

(5)
Aktywne filtry
Sortuj
Wyświetlaj

Każdy większy pies to wyzwanie dla właściciela i konieczność odpowiedniego zadbania o jego zdrowy, prawidłowy rozwój. Nie inaczej jest w przypadku Owczarków Niemieckich – psów niezwykle popularnych w naszym kraju, które ze względu na swój piękny wygląd i charakter, stały się przyjaciółmi wielu domów. Jeżeli chcesz zadbać o swojego Owczarka, zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą na produkty dedykowane tej właśnie rasie, które dostępne są w tej kategorii – dzięki ich najwyższej jakości, znajdziesz dla swojego czworonoga dokładnie to, czego potrzebuje w codziennym życiu.

Owczarek Niemiecki – duże szczęście, ale i spore wyzwanie

Owczarek Niemiecki to pies pasterski, obronny, który reprezentuje rasy duże. Szczególną popularność zyskał w Niemczech (stąd nazwa) w XIX wieku, kiedy to ze względu na wzrost przestępczości, zaczęto korzystać z pomocy psów pasterskich w policji. Oczywiście były wśród nich owczarki, które już w pierwszej połowie XX wieku docenione zostały wśród organizatorów psich wystaw. Po wojnie, zmieniono ich nazwę na Owczarek Alzacki, a obecnie obowiązuje pierwotna nazwa. Co można powiedzieć o Owczarku Niemieckim? Na pewno to, że – niezależnie od typu sierści (krótka lub długa), jest to zwierzę niezwykle piękne i postawne, które robi wrażenie. Co z charakterem? Wiele zależy od wychowania oraz warunków, jakie psu zapewnia właściciel – kiedy proces wychowania przebiega prawidłowo, Owczarki Niemieckie są wspaniałymi towarzyszami rodzin, są łagodne dla dzieci i obcych, a także uwielbiają zabawę. Jednak warto wiedzieć, że brak wystarczającej dbałości o rozwój czworonoga, a także niewiele uwagi poświęcanej owczarkowi może sprawić, że stanie się on psem lękliwym, a nawet agresywnym. Jednakże są to przypadki dość rzadkie, tym bardziej, że są to psy niezwykle inteligentne i chętnie współpracujące z człowiekiem.

Pielęgnacja owczarków

Owczarki Niemieckie są narażone na różnego rodzaju choroby, takie jak dysplazja stawów, skręty żołądka czy zmiany alergiczne. Niezbędna jest więc odpowiednia dbałość o psy tej rasy i dostarczanie im odpowiedniej karmy, dzięki której ryzyko pojawienia się schorzeń zostanie znacznie zmniejszone. Owczarek Niemiecki jest psem, który wymaga dużego zainteresowania swojego właściciela, dlatego też polecamy zwrócenie na niego szczególnej uwagi.

Produkty dla Owczarków Niemieckich w naszym sklepie

Zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą naszego sklepu, w którym znajdziesz najwyższej jakości produkty, pozwalające na skuteczny rozwój psiaka i zapewnienie mu zdrowia oraz dobrego samopoczucia na co dzień. Znamy doskonale potrzeby tej rasy, dlatego też wybraliśmy wyłącznie produkty tworzone w oparciu o najlepsze materiały i składniki, a także tworzone przez uznanych w branży producentów. W skład naszego asortymentu wchodzi karma, akcesoria, a także inne, niezbędne rozwiązania. Wszystkie dostępne są w bardzo atrakcyjnych cenach, a dostarczamy je tak szybko, jak to możliwe – zapraszamy więc do zapoznania się z pełną ofertą.

Sprawdź: Karma dla owczarka niemieckiego - ranking [Top 10].

Zaufani producenci

.VILEDA 4DOGS 4vets Acana Almo Nature Animonda ARQUIVET Bazyl Beaphar Bosch Petfood Concept Brit Butcher's Cat's Best Chappi CURVER DIAMENTIQ DINGO DIVINUS Dolina Noteci Dreamies ELANCO Eukanuba Farmina FERPLAST Fitmin flexi FRONTLINE FURminator Go Gift Hill's Hilton INABA InMoless JOHN DOG Josera KONG Maced MATTEO O'Canis Orijen Pedigree PETMEX PLATINUM Purina Nestle Royal Canin Safe Animals Sheba Taste of the Wild Trixie TROVET Versele-Laga Vetoquinol vitapol WHIMZEES Whiskas
Cena
Sortuj