Krakvet - sklep internetowy
Wszystkie kategorie
Wszystkie kategorie
Krakvet Akcesoria dla psa Transportery i akcesoria dla psa

Transportery i akcesoria dla psa

(44)
Aktywne filtry
Sortuj
Wyświetlaj

Zaufani producenci

Transportery i akcesoria dla psa - co musisz wiedzieć

Do obowiązków każdego właściciela psa należy zapewnienie pupilowi komfortu i bezpieczeństwa - zarówno w domu, jak i w podróży. Warto wyposażyć psa w odpowiednie akcesoria, które zapewnią jemu i właścicielowi wygodę przez całą dobę, bez względu na to, czy pozostajemy z psem w domu, czy też opuszczamy z pupilem dom. Podczas podróży czy wycieczek rowerowych niezbędne będą akcesoria do podróży oraz transporter. Z kolei w domu wygodę i bezpieczeństwo zapewnią takie akcesoria, jak kojec czy buda dla psa.

Sprawdź ofertę!

Transport psa

Wycieczki z naszymi czworonożnymi przyjaciółmi to prawdziwa przyjemność. Odpowiedzialność za bezpieczeństwo pupila i właścicieli w czasie podróży spoczywa na barkach opiekuna psa. Należy uprzednio wyposażyć psa w odpowiednie akcesoria do podróży, dzięki którym uzyskamy wysoki komfort – zarówno dla swojego pupila, jak i nas samych. W sklepie KrakVet znajdziesz wszystko, co może się przydać podczas wyjazdu z psem.

Jednymi z najważniejszych akcesoriów tego typu są  nowoczesne transportery dla psów, które znajdziesz w ofercie naszego sklepu. Dzięki nim możliwe jest bezproblemowe przewożenie psa z jednego miejsca w drugie oraz zachowanie bezpieczeństwa jazdy, czy to samochodem, czy jakimkolwiek innym środkiem transportu.

Prędzej czy później konieczne będzie przewiezienie pupila w inne miejsce – nie tylko na wakacjach, ale np. na wizytę u weterynarza. W takich sytuacjach szczególnie nieprzyzwyczajone do przemieszczania się zwierzęta mogą bać się i reagować bardzo impulsywnie. Transporter dla psa to sposób na to, aby zarówno pies, jak i jego właściciel, mógł czuć się w pełni bezpiecznie i komfortowo.

Wszystkie transportery dla psów znajdujące się w naszej ofercie posiadają odpowiednie atesty, świadczące o ich wysokiej jakości wykonania, a także funkcjonalności. Są rozwiązaniami tworzonymi przez cenionych i sprawdzonych producentów, którzy wykorzystują w ich produkcji najlepsze materiały.

Oprócz tego w naszej ofercie znaleźć można inne produkty pozwalające na transportowanie zwierząt, w tym akcesoria takie, jak kosz na rower dla psa, a nawet torby i plecaki dla zwierząt – komfortowe i w pełni bezpieczne. W ofercie również transportery dla kotów!

W KrakVet znajdziesz transportery dla psów takich producentów, jak Ferplast czy Trixie, którzy dbają o najwyższą jakość, wytrzymałość i funkcjonalność swoich produktów. Dzięki temu niezależnie od tego, jaki transporter dla psa wybierzesz, możesz mieć pewność tego, że będzie to wysokiej jakości rozwiązanie, które pozwoli Ci na bezpieczny i komfortowy transport czworonoga – bez względu na rasę.

Przeczytaj więcej:

Pies w domu i ogrodzie

O bezpieczeństwo i komfort pupila należy zadbać także w domu. Przydatny może okazać się w tym celu kojec dla psa. Wielu spośród naszych rozbrykanych czworonogów może wykazywać skłonności do psot w miejscach, do których nie powinni mieć dostępu - zwłaszcza ciekawe świata szczenięta. Dzięki odpowiedniemu kojcowi zapewnisz pupilowi bezpieczny kąt, a przy tym powstrzymasz go od polowania na kapcie czy obgryzania mebli. Kojec przyda się również, jeśli w domu przebywają małe dzieci lub inne zwierzęta domowe. Warto zatroszczyć się o kojec dla psów także dla wygody naszych gości. Doskonałym rozwiązaniem jest kojec modułowy, który można powiększać według potrzeb - oferuje je na przykład marka C&C.

Buda dla psa to natomiast idealne rozwiązanie dla psiaków, które dużo czasu spędzają w ogrodzie. Każdy z nas ceni swój cichy i spokojny kąt, w którym można odpocząć i się wyciszyć - nie inaczej jest w przypadku psów. W budzie pupil może znaleźć zacienione i spokojne miejsce, a także schronić się w niej, gdy poczuje się zestresowany. KrakVet posiada w ofercie nowoczesne i eleganckie budy dla psów marki Ferplast, dzięki którym Twój pupil znajdzie własny kąt, który stanie się jego domem w domu.

Przeczytaj więcej: