Krakvet - sklep internetowy
Wszystkie kategorie
Wszystkie kategorie
Krakvet Producenci Orijen

Orijen

(19)
Aktywne filtry
Producent: Orijen
Sortuj
Wyświetlaj

Zaufani producenci

.VILEDA 4DOGS 4vets Acana Almo Nature Animonda ARQUIVET Bazyl Beaphar Bosch Petfood Concept Brit Butcher's Cat's Best Chappi CURVER DIAMENTIQ DINGO DIVINUS Dolina Noteci Dreamies ELANCO Eukanuba Farmina FERPLAST Fitmin flexi FRONTLINE FURminator Go Gift Hill's Hilton INABA InMoless JOHN DOG Josera KONG Maced MATTEO O'Canis Orijen Pedigree PETMEX PLATINUM Purina Nestle Royal Canin Safe Animals Sheba Taste of the Wild Trixie TROVET Versele-Laga Vetoquinol vitapol WHIMZEES Whiskas

Orijen

 

ORIJEN - najwyższej jakości biologicznie odpowiednie karmy

 

Marka ORIJEN należąca do Champion Petfoods to producent pokarmów dla psów i kotów z wieloletnim doświadczeniem. Celem ORIJEN jest przygotowanie biologicznie odpowiednich pokarmów ze szczególną dbałością o potrzeby pupili. Marka stawia na produkty najwyższej jakości pochodzące z rejonów Alberty oraz innych regionów Kanady – mięso z ekologicznych chowów, ryby ze zrównoważonych połowów, oraz świeże owoce, warzywa i zioła od lokalnych farmerów.

Posiłki są przygotowywane w kuchni NorthStar® w rejonie Alberty, która osiągnęła międzynarodowe uznanie poprzez certyfikat SFSF (Safe Feed/ Safe Food). Producent stawia na innowacje - centrum badań i innowacji BAFRINO odpowiada za opracowanie receptur z naciskiem na biologiczne potrzeby zwierząt, odpowiednie technologie obróbki świeżego mięsa oraz zachowanie wartości odżywczych i naturalnego smaku.

Dlaczego warto wybrać produkty ORIJEN?

Biologicznie odpowiednia dieta

Karmy w propocjach WholePrey – oprócz mięsa mięśniowego w składzie znajdują się świeże organy, chrząstki i szpik, które stanowią naturalne źródło minerałów i witamin. Dieta odzwierciedla naturalny sposób żywienia dzikich psów i kotów. Receptury są opracowane z dbałością o potrzeby danych grup wiekowych i wielkości ras.

Wysoka zawartość mięsa i zróżnicowany skład

Psy i koty to zwierzęta mięsożerne – w trosce o ich potrzeby ORIJEN stawia na wysoką zawartość świeżego mięsa oraz zróżnicowanie gatunków mięsa. Na wyborny, intensywny smak każdej karmy składa się aż do 10 składników mięsnych oraz wybór owoców, warzyw i ziół. Dieta jest bogata w białko i ma ograniczoną zawartość węglowodanów oraz niski indeks glikemiczny.

Składniki wysokiej jakości

Dzięki propocjom WholePrey oraz świeżym owocom, warzywom i ziołom karmy zawierają wszystkie niezbędne substancje odżywcze bez konieczności zastosowania sztuczych dodatków. Karmy są wolne od GMO.

 

Lekkostrawne i odpowiednie dla wrażliwych zwierząt

Karmy są produkowane ze składników najwyższej jakości. Ze składu wyeliminowano zboża, zastępując je owocami, warzywami i ziołami. Dzięki temu karmy są odpowiednie dla zwierząt wrażliwych – stosowanie diety Orijen zmniejsza ryzyko wystąpienia reakcji alergicznej.

Etyczna, zrównoważona produkcja

Mięso pochodzi od zwierząt z wolnych wybiegów i lokalnych rancz, ryby – ze zrównoważonych połowów, a owoce, warzywa i zioła od sprawdzonych, lokalnych dostawców.

Doceniona, nagradzana marka

Dzięki unikalnym recepturom i dbałości o naturalne składniki wysokiej jakości, marka Orijen zdobyła międzynarodową reputację na rynku pokarmów dla zwierząt i zdobyła wiele prestiżowych nagród.

WholePrey w karmach ORIJEN

WholePrey to ściśle określone proporcje mięsnych składników, dzięki którym pokarmy ORIJEN odwzorowują styl żywienia dzikich psów i kotów. Przyjęte normy wymagają następujących proporcji: mięso 70-85%, organy/podroby zwierzęce 10-15%, szpik i chrząstki 5-10%. Stosowanie proporcji WholePrey gwarantuje pełnowartościową, zbilansowaną dietę bogatą we wszystkie niezbędne składniki odżywcze.

Przeglądaj produkty

 

Karma dla psa ORIJEN w KrakVet.pl

W trosce o zróżnicowane potrzeby psów, ORIJEN oferuje zarówno karmy odpowiednie dla psów wszystkich ras i w każdym wieku, jak i linie karm dostosowanych do wieku i wielkości rasy pupila. Receptury powstały na podstawie obserwacji diety, którą przyjmowałby dziko żyjący pies, z naciskiem na zastąpienie sztucznych dodatków naturalnymi składnikami.

W ofercie suchych karm dla psów ORIJEN znajdują się cztery formuły dla psów określonych grup wiekowych i psów o specyficznych potrzebach oraz cztery formuły dla psów wszystkich ras i na każdym etapie życia.

ORIJEN Puppy to bogata w białko sucha karma dla szczeniąt odpowiednia dla ras osiągających w dorosłym wieku do 30 kg.

Przeglądaj produkty

ORIJEN Puppy Large to pełnoporcjowa sucha karma o recepturze przystosowanej do potrzeb szczeniąt dużych ras, zawierająca wysoką zawartość białka.

Przeglądaj produkty

ORIJEN Senior to pełnoporcjowa sucha karma dla psów seniorów, która pozwala utrzymać zdrowie, beztłuszczową masę mięśniową i odpowiednią wagę.

Przeglądaj produkty

ORIJEN Fit & Trim to bogata w białko i błonnik pełnoporcjowa sucha karma idealna dla psów z nadwagą. Jest odpowiednia dla psów wszystkich ras i w każdym wieku.

Przeglądaj produkty

ORIJEN Six Fish to pełnoporcjowa sucha karma dla psów wszystkich ras i na każdym etapie życia, z najlepszej jakości mięsa poławianych w naturalnym środowisku ryb.

Przeglądaj produkty

ORIJEN Regional Red to sucha karma dla psów wszystkich ras i na każdym etapie życia, bogata w białko z wołowiny, dzika, żubra, jagniąt karmionych trawą, wieprzowiny Yorkshire i sardynek pacyficznych.

Przeglądaj produkty

ORIJEN Tundra to sucha karma dla wszystkich ras i grup wiekowych, bogata w białko, którego źródło stanowi mięso kozy burskiej, dzika, dziczyzna z rancz, golec zwyczajny, kaczka z wolnego wybiegu i baranina.

Przeglądaj produkty

ORIJEN Original to sucha karma dla psów wszystkich ras i na każdym etapie życia. Bogata w białko z kurczaka i indyka z wolnych wybiegów, ryb poławianych w naturalnym środowisku i jaj ściółkowych.

Przeglądaj produkty

Karma dla kota ORIJEN w KrakVet.pl

ORIJEN oferuje zarówno karmy uniwersalne dla wszystkich grup wiekowych kotów, jak i linie dostosowane do potrzeb danych grup. Receptury zostały opracowane na podstawie obserwacji naturalnych diet dzikich kotów, dzięki czemu spełniają zapotrzebowanie kota na wartości odżywcze bez stosowania sztucznych dodatków.

ORIJEN Cat Original to sucha karma dla kotów na każdym etapie życia, bogata w białko z kurczaka z wolnego wybiegu i indyka, poławianych w naturalnym środowisku ryb oraz jaj ściółkowych.

Przeglądaj produkty

ORIJEN Fit & Trim to pełnoporcjowa sucha karma dla dorosłych kotów wszystkich ras. Idealna dla kotów z nadwagą.

Przeglądaj produkty

ORIJEN Six Fish to sucha karma dla kotów wszystkich ras i na każdym etapie życia, wykonana z mięsa świeżych oraz surowych sardynek, morszczuka, makreli, flądry, karmazyna oraz soli.

Przeglądaj produkty

ORIJEN Regional Red to sucha karma dla kotów wszystkich ras i na każdym etapie życia, bogata w białko z wołowiny, dzika, żubra, jagnięciny, wieprzowiny yorkshire i sardynek.

Przeglądaj produkty

ORIJEN  Tundra to sucha karma dla kotów wszystkich ras i na każdym etapie życia, z kozy burskiej, dzika, jelenia, golca zwyczajnego, kaczki z wolnego wybiegu i baraniny.

Przeglądaj produkty
 

Postaw na biologicznie odpowiednie pokarmy – zaufaj ekspertom!

 
Sortuj