Krakvet - sklep internetowy
Wszystkie kategorie
Wszystkie kategorie
Krakvet Producenci Hill's

Hill's

(136)
Aktywne filtry
Producent: Hill's
Sortuj
Wyświetlaj

Zaufani producenci

.VILEDA 4DOGS 4vets Acana Almo Nature Animonda ARQUIVET Bazyl Beaphar Bosch Petfood Concept Brit Butcher's Cat's Best Chappi CURVER DIAMENTIQ DINGO DIVINUS Dolina Noteci Dreamies ELANCO Eukanuba Farmina FERPLAST Fitmin flexi FRONTLINE FURminator Go Gift Hill's Hilton INABA InMoless JOHN DOG Josera KONG Maced MATTEO O'Canis Orijen Pedigree PETMEX PLATINUM Purina Nestle Royal Canin Safe Animals Sheba Taste of the Wild Trixie TROVET Versele-Laga Vetoquinol vitapol WHIMZEES Whiskas

Hill's

Hill's karma dla psa i kota

Hill’s to marka, która swój dorobek opiera na długich latach doświadczenia. Producent specjalizuje się w produkcji pokarmów dla zwierząt, które zmagają się ze specyficznymi, a zarazem uciążliwymi dolegliwościami. Inspiracją do rozpoczęcia działalności był pies-przewodnik o imieniu Buddy, który cierpiał na niewydolność nerek.

I choć od 1939 roku, kiedy w domowej kuchni przygotowano pierwsze posiłki specjalistyczne dla wyjątkowego owczarka niemieckiego minęło już sporo czasu, tak na dzień dzisiejszy marka Hill’s wciąż nie traci na swojej jakości, a jedynie zyskuje coraz większe grono Konsumentów.

Hill's karma dla psa

W swojej ofercie producent zawarł szereg propozycji dla psów, które zmagają się z konkretnymi dolegliwościami. Dostępne są więc produkty takie, jak:

 • Digestive Care – wspomagające pracę układu pokarmowego oraz żołądka,
 • Liver Care - dla psów z dolegliwościami wątroby,
 • Urinary Care - skierowane do psów z zaburzeniami układu moczowego,
 • Kidney Care – dla czworonogów z niewydolnością nerek,
 • Food Sensitivities – sprawdzające się przy alergiach oraz nietolerancjach pokarmowych,
 • Metabolic – dla psów ras miniaturowych oraz małych, które wykazują skłonności do nadwagi i otyłości.

Marka Hill’s dołożyła wszelkich starań, aby zaspokoić potrzeby wszystkich czworonogów wykazujących specjalne wymagania żywieniowe. Pokarmy zostały także stworzone w wersji mokrej, która doskonale sprawdza się w przypadku psów wykazujących problemy z gryzieniem lub przełykaniem, a także niejadków potrzebujących wprowadzania urozmaiceń do codziennej diety.

Hill's karma dla kota

Produkty marki Hill’s dostosowane zostały również do potrzeb kotów, a dostępnymi wariantami są warianty takie, jak:

 • Kidney Care – dla kotów z chorobami nerek,
 • Urinary Care – stosowany w przypadku dolegliwości układu moczowego,
 • Food Sensitivities – dla kotów z alergiami bądź nadwrażliwościami pokarmowymi,
 • Multi-benefit – wspomaga pracę całego organizmu oraz wspiera czworonoga na poszczególnych etapach życia,
 • Diabetes Care – dla kotów z cukrzycą,
 • Digestive Care – czyli wariant przeznaczony dla czworonogów z problemami układu pokarmowego,
 • Liver Care – dla kotów z chorobami wątroby,
 • Metabolic – wariant wspomagający procesy metaboliczne,
 • Weight Loss – dla kotów z nadwagą i otyłością,
 • Thyroid Care – dla czworonogów z chorobami układu moczowego i nerek,
 • Gastrointestinal Biome – czyli pokarm wspomagający trawienie.

Z marką Hill’s każdy kot, który zmaga się z daną przypadłością otrzyma więc wsparcie, jakiego w tym momencie potrzebuje. Należy również zaznaczyć, że poszczególne warianty pokarmów dla mruczków występują również w wersji mokrej, tym samym przyczyniając się do zwiększenia ich atrakcyjności oraz urozmaicenia diety.

Hill's Science Plan - karmy na każdą potrzebę

Hill’s Science Plan to linia obejmująca suche i mokre karmy dla psów i kotów, która została opracowana z myślą o rozmaitych potrzebach żywieniowych wynikających z wieku pupila, wielkości rasy, a także specyficznych wymagań. W ofercie są dostępne pokarmy dla zwierząt z nadwagą i po sterylizacji, o wrażliwym układzie pokarmowym i skórze, dla pupili cierpiących na alergie i nietolerancje pokarmowe, a także diety wspierające zdrowie jamy ustnej, mobilność i układ moczowy. Oferta obejmuje także karmy bezzbożowe. Stanowią one zbilansowane posiłki opracowane pod okiem specjalistów do spraw żywienia na podstawie badań naukowych i wieloletniego doświadczenia. Wybierając karmy Science Plan masz pewność, że wspierasz organizm zwierzaka dobierając dietę precyzyjnie do jego potrzeb.

Czy karma Hill's jest dobra?

Pokarmy marki Hill’s są produkowane przy ścisłej współpracy z wykwalifikowanymi lekarzami weterynarii, dietetykami oraz naukowcami zajmującymi się żywieniem zwierząt, przez co wszelkie podejmowane decyzje oraz działania dotyczące zawartości każdego opakowania są szczegółowo konsultowane, a także testowane. Co więcej, producent zapewnia również o jakościowym, a zarazem sprawdzonym pochodzeniu wszelkich składników oraz komponentów, które znajdują się w pokarmach. Dzięki temu każdy właściciel czworonoga zyskuje pewność, że jego pupil otrzymuje dokładnie to, czego wymaga jego organizm.

Należy również zaznaczyć, że wszelkie produkowane karmy są kontrolowane pod względem ich bezpieczeństwa, a także wytwarzane w odpowiednich do tego warunkach. Wszystko to świadczy więc o wysokiej jakości oferowanych produktów oraz profesjonalnym podejściu do tematyki dolegliwości czworonogów.

W związku z tym, że pokarmy Hill’s określane są mianem weterynaryjnych, czy też specjalistycznych, ich stosowanie powinno być szczegółowo skonsultowane z lekarzem weterynarii, a wręcz zalecone przez specjalistę. Samodzielne wprowadzanie wariantów specjalistycznych może bowiem skutkować pogorszeniem stanu czworonoga, a także zaostrzeniem jego dolegliwości.

Hill's karma - gdzie kupić?

Oferta sklepu zoologicznego KrakVet.pl jest bogata w szereg wariantów pokarmów marki Hill’s przeznaczonych zarówno dla psów, jak i kotów, które zmagają się z konkretnymi dolegliwościami. Co więcej, zapewniamy również profesjonalne wsparcie dotyczące poszczególnych produktów, a także samych zakupów poprzez stronę internetową. Zachęcamy więc do kontaktu mailowego lub telefonicznego, a Nasz zespół dołoży wszelkich starań, aby zapewnić możliwie najlepsze rozwiązania oraz odpowiedzi na nurtujące pytania.

Ile kosztuje karma Hill's?

W związku z tym, że pokarmy Hill’s są produktami specjalistycznymi, ich ceny różnią się od klasycznych karm bytowych dostępnych na sklepowych półkach. Koszty poszczególnych produktów są również uzależnione od wielu czynników, do których zalicza się:

 • Rodzaj karmy,
 • Pojemność opakowania, puszki lub saszetki,
 • Wybrany wariant oraz jego przeznaczenie.

Warto jednak zaznaczyć, że sklep KrakVet.pl wychodzi naprzeciw oczekiwaniom Klientów, tym samym wprowadzając liczne promocje, rabaty, a także konkurencyjne ceny.

Sortuj