Krakvet - sklep internetowy
Wszystkie kategorie
Wszystkie kategorie
Krakvet Żwirki i akcesoria dla kota Smycze, szelki i obroże dla kotów

Smycze, szelki i obroże dla kotów

(4)
Aktywne filtry
Sortuj
Wyświetlaj

Zaufani producenci

DIAMENTIQ

Smycze, szelki i obroże dla kotów - co musisz wiedzieć

Niektórzy właściciele kotów, z obawy przez licznymi niebezpieczeństwami albo w wyniku strachu przed ucieczką pupila, rezygnują ze spacerów z nim. A to duża szkoda dla naszego czworonoga, dla którego świat zewnętrzny jest naturalnym środowiskiem i wyjście z nim raz na jakiś czas stanowi dla niego bardzo dużą atrakcję. Aby zadbać o bezpieczeństwo swoje oraz swojego pupila na spacerze, warto zainwestować w wysokiej jakości obroże, smycze oraz szelki dla kotów, które znajdziesz w ofercie naszego sklepu. Zadbaliśmy o różnorodność produktów oraz to, by każdy z nich odznaczał się najwyższą jakością wykonania.

Jakie akcesoria spacerowe dla kotów oferujemy?

Oferta naszego sklepu jest bardzo bogata, dlatego znajdziesz w tej kategorii niezwykle zróżnicowane rozwiązania, dostosowane do indywidualnych potrzeb właściciela każdego czworonoga. Polecamy inwestowanie w najwyższej jakości:

  • obroże dla kotów spacerowe, które zapewniają odpowiedni komfort czworonogowi, a Tobie całkowite bezpieczeństwo spaceru z pupilem,
  • obroże dla kotów przeciw pchłom i kleszczom, dzięki którym Twój kot nie będzie miał problemów z pasożytami, a tym samym uniknie ryzyka zarażenia się przenoszonymi przez nie chorobami,
  • smycze dla kotów – zwykłe i automatyczne o odpowiedniej długości, dzięki którym zyskasz możliwość kontrolowania swojego kota podczas spaceru,
  • szelki dla kotów spacerowe, które zapewniają bardzo dużą wygodę zwierzęciu i mogą być dostosowane do każdej rasy kota,
  • szelki dla kotów samochodowe, zapewniające kotu bezpieczeństwo i komfort nawet w trakcie najdłuższych podróży samochodem.

Zadbaliśmy oczywiście nie tylko o funkcjonalność produktów, ale również ich estetykę – dzięki temu wszystkie obroże, szelki i smycze dla kotów prezentują się nad wyraz okazale, a w ofercie znajdują się też piękne chusty, które sprawią, że kot będzie wyglądał jeszcze lepiej. W przypadku posiadania dwóch kotów zachęcamy do inwestowania w specjalne, podwójne paski, które po podpięciu do smyczy, pozwolą spacerować z dwójką czworonogów jednocześnie. Doskonałym rozwiązaniem może też okazać się lampka, znacząco zwiększająca widoczność i bezpieczeństwo podczas spacerów po zmroku.

Szelki czy obroża dla kota?

Odpowiedź na to pytanie nie jest prosta i zależy przede wszystkim od charakteru, żywiołowości oraz… upodobań kota. Zarówno szelki, jak i obroże dla kota mają swoje zalety, a te pierwsze są szczególnie polecane dla bardzo ruchliwych kotów, które mają też smykałkę do ucieczek. Z szelek nie będą w stanie się wydostać, za to z pewnością znajdą sposób na wyciągnięcie głowy z obroży. W przypadku spokojniejszych kotów wystarczy obroża.

Szelki, obroże i smycze dla kotów – zapraszamy na zakupy do KrakVet!

W asortymencie naszego sklepu znalazły się wyłącznie najwyższej jakości rozwiązania od cenionych w branży producentów, takich jak Bayer, Ferplast, Flexi czy Trixie. Inwestując w któryś z produktów masz pewność tego, że stawiasz na wytrzymałość, estetykę oraz komfort, który zyska Twój kot!

Sortuj