Krakvet - sklep internetowy
Wszystkie kategorie
Wszystkie kategorie
Krakvet Karma dla psa Przysmaki dla psa

Gryzaki dla psa, kości do gryzienia

(118)
Aktywne filtry
Rodzaj przysmaku: Gryzaki, kości do gryzienia
Sortuj
Wyświetlaj

Zaufani producenci

Brit Dolina Noteci Hill's Purina Nestle Royal Canin

Każdy pies odczuwa naturalną potrzebę żucia i gryzienia – nasze udomowione czworonogi odreagowują tak sytuacje stresowe, a także w instynktowny sposób dbają o swoje dziąsła i zęby. Jeśli nie postaramy się o to, by zapewnić im odpowiednie zastępstwo, celem tych zabiegów mogą stać się nasze meble lub buty. Aby do tego nie dopuścić, warto zainwestować w gryzaki dla psów. Kości do gryzienia oraz pozostałe przysmaki, w które czworonogi mogą wbijać swoje zęby, to niezastąpione wyposażenie w domu każdego właściciela zwierzęcia. W ofercie KrakVet znajdziesz szeroki wybór kości i gryzaków przeznaczonych dla pupili w każdym wieku oraz wszystkich ras.

Gryzaki dla psów – najlepsze na samotność

Czasem musimy zostawić swojego pupila samego w domu ze względu na nieprzewidziane okoliczności. Żeby złagodzić jego tęsknotę i niepokój, warto podarować mu zabawkę w formie kości do gryzienia. Wyjątkowo atrakcyjny dla węchu czworonoga aromat ulubionego przysmaku sprawi, że pupil zapomni o smutku i zajmie się gryzakiem. Przysmaki są jadalne, ale starczają na długo dzięki odpowiednim splotom i twardości, dlatego Twój podopieczny będzie miał zajęcie na czas Twojego wyjścia. Wybierając mocny gryzak dla psa zapewnisz pupilowi jednocześnie pyszną przekąskę, długotrwałe zajęcie i sposób na uspokojenie, a także zadbasz o higienę jego jamy ustnej.

Jaki gryzak dla psa

Kupując pupilowi gryzak lub kość do gryzienia, musisz zwrócić uwagę na kilka czynników. Postaw na przekąskę dopasowaną do rozmiaru psa i jego wieku, a także wybierz naturalny gryzak dla psa wolny od konserwantów. Możesz postawić na gryzak taki, jak kość z mięsem, gryzak dla psa z poroża jelenia lub gryzak dla psa z drzewa kawowego.

Gryzak dentystyczny dla psa masuje dziąsła oraz pomaga dbać o zęby poprzez oczyszczanie ich z gromadzącego się osadu. Dzięki ich regularnemu stosowaniu, psy mogą cieszyć się zdrowym i mocnym uzębieniem bez konieczności odwiedzania weterynarza. Każdy właściciel powinien zadbać, by jego pupil miał dostęp do bezpiecznych, a przy tym odpowiednio twardych gryzaków dla psów.

Dostępne w Krakvet przysmaki posiadają niską zawartość tłuszczu, są źródłem białka, a także innych składników odżywczych o wysokiej wartości dla czworonogów. Ponadto są wytwarzane w ściśle kontrolowanych warunkach i poddawane badaniom, dzięki czemu Twój pupil otrzymuje bezpieczny i zdrowy przysmak.

Sprawdź: Mocny gryzak dla dużego psa - ranking [Top 10] .

Jaka kość dla psa

Dostępne w KrakVet kości do gryzienia to naturalne gryzaki dla psów wykonane ze składników takich, jak skóra bydła hodowlanego. Dzięki temu kość dla psa stanowi równocześnie zabawkę, na której zwierzak może odreagować lub pobawić się w podgryzanie, jak i smaczną przekąskę. Kość prasowana dla psa skusi każdego czworonoga. Są one dostępne w wielu atrakcyjnych smakach i aromatach, m.in. bekonu czy pizzy, a więc przysmaków, które czworonogi uwielbiają, ale które nie powinny znajdować się w ich diecie ze względu na ich zdrowie. Dzięki takim zapachom pupil z pewnością szybko nie oderwie się od nowej kości do gryzienia. Możesz również sprawić pupilowi naturalne przysmaki takie, jak kość wieprzowa dla psa, kość z szynki parmeńskiej dla psa lub kość hiszpańska dla psa.

W ofercie KrakVet znajdziesz gryzaki i kości do gryzienia producentów takich, jak Maced, Petmex, Trixie czy Whimzees.

Sortuj