Krakvet - sklep internetowy
Wszystkie kategorie
Wszystkie kategorie
Krakvet Boxer

Boxer

(1)
Aktywne filtry
Sortuj
Wyświetlaj

Specjalistyczne karmy dla boksera będą odpowiadać na specyficzne potrzeby pupili tej rasy. Warto zwrócić uwagę, że pojawia się ona dość często w polskich domach, a charakterystycznych wygląd oraz sposób zachowania dodają tym psiakom urody. Przede wszystkim wyróżniają się one pozytywnym i radosnym nastawieniem do rzeczywistości. Są również bardzo energiczne i chętne do zabawy. Z tego też powodu niezbędne będą karmy dla boxera, jakie oferujemy na krakvet.pl. Przede wszystkim będą one dostarczać niezbędnej ilości energii, jaka jest psu potrzebna w codziennych aktywnościach. Oczywiście menu musi bazować na najlepszej jakości składnikach i dlatego warto sięgać po sprawdzone propozycje, które spełnią wszystkie wymagania pupila oraz odpowiednią na zapotrzebowanie żywieniowe. Zadowolony i zdrowy pies to połowa sukcesu.

Suche karmy dla boksera idealnie odpowiadają na specyficzne wymagania danej rasy. Zbilansowany skład przede wszystkim zapewnia psom odpowiednią dawkę składników odżywczych, witamin i minerałów. Warto również pamiętać o tym, by karmy dla boxera dopasowywać także do wieku pupila. Inne potrzeby mają szczenięta, a po inne posiłki powinniśmy sięgać, gdy w domu jest dorosły zwierzak lub senior. W każdym wariancie przyciągają do miski również walory smakowe.

To posiłki przygotowywane z myślą o specyficznych potrzebach tej rasy. Przede wszystkim dostarczy odpowiedniej ilości energii, witamin oraz składników odżywczych. To także inwestycja w zdrowie oraz piękną sierść i zęby. Zawsze również warto dobierać karmę i jej ilość pod kątem aktywności psa. W przypadku wątpliwości warto jest skontaktować się ze specjalistą. On doradzi sposób podawania posiłków, biorąc także pod uwagę wagę i wiek oraz stan zdrowia pupila.

Ze względu na to że psy tej rasy są bardzo energiczne, karmy dla boksera zawierają wysokiej jakości białko zwierzęce. Warto również pamiętać o tym, że pupile mogą mieć skłonności do problemów z żołądkiem oraz wzdęć. Dlatego właśnie optymalna dieta będzie lekkostrawna. Boksery to przedstawiciele ras średnich. Są dość krępe, a ich waga może osiągać nawet 30 kilogramów. To zwierzęta opanowane i pewne siebie. Są lojalne i łagodne wobec opiekunów, a nieufne w stosunku do obcych. Charakterystyczną cechą jest specyficzna budowa pyska, która sprawia, że boksery są podatne na przegrzanie. Z drugiej strony krótka sierść nie daje odpowiedniej ochrony w czasie mrozów. Są bardzo aktywne, więc należy im zapewnić odpowiednią dawkę ruchu oraz oczywiście najlepsze karmy dla boxera. Najchętniej psiaki bawią się z piłką i frisbee. Ich sierść nie wymaga specjalnej pielęgnacji, więc to rasa idealna dla osób, które nie mają czasu lub warunków na specjalistyczne zabiegi.

Wiele wiodących marek oferuje posiłki przeznaczone specjalnie dla tej rasy. Fachowcy biorą pod uwagę indywidualne zapotrzebowanie zwierzaków oraz ich tryb życia. Dzięki temu można zadbać o pupila jak najlepiej, a on za to będzie mógł odwdzięczyć się codziennie – na każdym spacerze, przy każdej zabawie. Zobacz, jakie propozycje mamy w ofercie.

Sprawdź: Karma dla boksera - ranking [Top 10].

Zaufani producenci

.VILEDA 4DOGS 4vets Acana Almo Nature Animonda ARQUIVET Bazyl Beaphar Bosch Petfood Concept Brit Butcher's Cat's Best Chappi CURVER DIAMENTIQ DINGO DIVINUS Dolina Noteci Dreamies ELANCO Eukanuba Farmina FERPLAST Fitmin flexi FRONTLINE FURminator Go Gift Hill's Hilton INABA InMoless JOHN DOG Josera KONG Maced MATTEO O'Canis Orijen Pedigree PETMEX PLATINUM Purina Nestle Royal Canin Safe Animals Sheba Taste of the Wild Trixie TROVET Versele-Laga Vetoquinol vitapol WHIMZEES Whiskas
Cena
Sortuj