Krakvet - sklep internetowy
Wszystkie kategorie
Wszystkie kategorie
Krakvet Żwirki i akcesoria dla kota Żwirek dla kota Żwirek roślinny, drewniany dla kota

Żwirek roślinny, drewniany dla kota

(6)
Aktywne filtry
Sortuj
Wyświetlaj

Zaufani producenci

DIAMENTIQ

Żwirek roślinny, drewniany dla kota - co musisz wiedzieć

Odpowiedni żwirek dla kota to z jednej strony możliwość zadbania o higienę naszego czworonoga, a z drugiej nasz własny komfort. Wybór właściwego produktu pozwoli bowiem na łatwe i niekoniecznie częste sprzątanie kuwety, a dodatkowo zneutralizuje nieprzyjemne zapachy, wydzielane przez kocie odchody. W tej kategorii znajdziesz roślinne, drewniane żwirki dla kotów - jedne z najlepszych produktów tego rodzaju, które ze względu na odpowiednią selekcję materiałów, z pewnością spełnią oczekiwania Twoje oraz Twojego pupila.

Dlaczego drewniane żwirki dla kota?

Mówiąc drewniane albo roślinne żwirki dla kota, mamy na myśli bardzo szeroką gamę produktów, które różnią się od siebie właściwościami i składem, a co za tym idzie – korzystanie z nich daje zróżnicowane efekty. Oczywiście tę grupę produktów charakteryzuje również kilka wspólnych cech, które jednocześnie zachęcają właścicieli kotów do dokonania zakupu. Roślinne żwirki dla kotów wykonane są z przetworzonych włókien drewna lub innych roślin, w związku z czym są naturalne – w ich składzie nie znajdują się jakiekolwiek substancje, które mogłyby okazać się szkodliwe dla kota. To jednak nie podstawowa zaleta tego rodzaju produktów – żwirki dla kotów to przede wszystkim doskonałe pochłanianie zapachów, co pozwala zachować maksymalną higienę w kuwecie, a jednocześnie nasz własny komfort w domu. Czyszcząc kuwetę, roślinny żwirek dla kota można wrzucić do toalety, a jego dodatkowym atutem jest to, że nie pyli, jak np. żwirki bentonitowe. Warto również zainwestować w taki żwirek dla kotów wykonany z roślin, który pod wpływem kociego moczu rozpada się i opada na dno – dzięki temu nie będzie konieczności codziennego sprzątania kuwety. Niektóre osoby zarzucają tego rodzaju żwirkom to, że się „noszą”, jednak wszystko zależy od jakości produktu, w jaki zainwestujemy – wybierając taki, który wykonany został przez cenionego producenta, z odpowiednich składników, nie będzie z tym problemu.

Najlepsze żwirki dla kotów w ofercie KrakVet

W szerokim asortymencie naszego sklepu, znajdziesz przede wszystkim produkty sprawdzone, tworzone przez najlepszych producentów na rynku. Naszym celem było zgromadzenie tylko najlepszych wyrobów, dlatego postawiliśmy na takie marki, jak Certech czy JRS Cat’s Best – dzięki temu masz pewność tego, że stawiasz na to, co najlepsze na rynku. Oczywiście masz do dyspozycji żwirki dla kotów o różnych pojemnościach, dzięki czemu zaopatrzysz się zarówno w te niewielkie (np. 5-kilogramowe), jak również największe, które wystarczą na bardzo długi czas (np. 35-kilogramowe). Zapraszamy więc do zapoznania się z pełną ofertą naszego sklepu i wyboru dokładnie tych produktów, które pozwolą Ci zadbać o higienę swojego kota, a jednocześnie zapewnić wszystkim domownikom maksymalny komfort. Zachęcamy również do zapoznania się z ofertą na inne produkty tego typu – oferujemy również żwirek dla kota wykonany z innych materiałów i dostosowany do indywidualnych potrzeb każdego klienta.

Sortuj