Krakvet - sklep internetowy
Wszystkie kategorie
Wszystkie kategorie
Krakvet Pozostałe zwierzęta Akcesoria do akwariów

Akcesoria do akwariów

(12)
Aktywne filtry
Sortuj
Wyświetlaj

Zaufani producenci

Brit

Akcesoria do akwariów - co musisz wiedzieć

W tym dziale znajdziecie Państwo wszystko, co potrzebne do założenia i utrzymania akwarium. Oferujemy grzałki, napowietrzacze, filtry, termometry, pompki, wkłady do filtrów i wiele innych niezbędnych akwaryście przedmiotów. Te wszystkie akcesoria do akwarium zapewniają rybkom warunki zbliżone do naturalnych, co jest niezbędne dla ich prawidłowego rozwoju. Krakvet.pl bardzo często oferuje różnego rodzaju promocje i wyprzedaże pokarmu lub akcesoriów dla rybek. Warto na bieżąco śledzić ceny wszystkich artykułów, w czym może Państwu pomóc subskrypcja naszego newslettera.

Hodowla rybek - od czego zacząć?

Decydując się za zakup i hodowlę rybek warto zadbać o to by miały one odpowiednie warunki do życia i rozwoju. Obecnie mamy do wyboru wiele narzędzi, które pomogą nam sprawić, aby nasze akwarium wyglądało pięknie i estetycznie. Dostępnych jest wiele rozwiązań, które pomogą utrzymać w nim czystość i stworzyć środowisko odpowiadające bardziej wymagającym gatunkom ryb i roślin.

W sekcji Ryby akcesoria znajdziemy produkty pozwalające na pełne wyposażenie każdego rodzaju akwarium. W szerokiej ofercie sklepu do wyboru mamy zarówno odmulacze, czyściki i sterylizatory. Znajdują się tutaj także różnego rodzaju karmniki dla ryb. Bardziej wymagający miłośnicy wodnego życia mogą zakupić również reduktory ciśnieniowe, zestawy do elektronicznego pomiaru pH i instalacje do nawożenia CO2.

Wszystkie produkty pochodzą od sprawdzonych producentów, tj. TRIXIE, AQUAEL, SERA.

Karmienie rybek - o czym warto wiedzieć?

Rozpoczynając swoją przygodę z akwarystyką należy pamiętać o tym, że karmniki dla ryb to jeden z podstawowych elementów wyposażenia akwarium. Do wyboru mamy karmniki o różnej wielkości i kształcie. Znajdą się tutaj zarówno karmniki stożkowe jak karmniki automatyczne. Bez względu na to, jakie posiadamy akwarium i jak dużo czasu możemy poświęcić swoim podopiecznym bez problemu znajdziemy produkt odpowiadający naszym potrzebom.

Co więcej, wszystkie karmniki są wykonane z materiałów wysokiej jakości i są w pełni bezpieczne dla zwierząt. W zależności od tego, który produkt wybierzemy, możemy kontrolować nie tylko ilość pokarmu, jaki dostają nasze rybki, ale także ustalać pory karmienia.

Jak pielęgnować akwarium?

Kolejną istotną kwestią w hodowli rybek jest czystość naszego zbiornika. W sklepie możemy znaleźć między innymi: odmulacze, pompy wirnikowe, sterylizatory, zestawy szczotek do czyszczenia i czyściki. W ich produkcji wykorzystano jedynie materiały wysokiej klasy, dlatego nie stwarzają one zagrożenia dla rybek. Pozwalają na skuteczne usuwanie zabrudzeń i są bardzo wydajne w swojej pracy. Z ich pomocą utrzymanie czystości wody i akwarium staje się znacznie prostsze i przyjemniejsze.

Znajdziemy tutaj zarówno sprzęty, które są częścią bardziej skomplikowanych systemów filtracyjnych, jak i podstawowe akcesoria do usuwania zanieczyszczeń. Wszystkie z nich cechują się łatwą obsługą i prostym montażem.

Oprócz standardowych urządzeń do dbania o czystość wody i szkła, z którego wykonano akwarium, w sklepie dostępne są również specjalne płyny pozwalające oczyścić wodę z odpadów i zapobiec powstawaniu nieprzyjemnych zapachów. Można ich dodawać bezpośrednio do wody, jak i wlewać do filtrów.

Dzięki idealnej czystości wody i zapobieganiu rozwojowi szkodliwych bakterii i glonów, ryby i rośliny będą miały zapewnione doskonałe warunki do rozwoju i wzrostu, a nasze akwarium zyska zadbany i estetyczny wygląd.

Uprawa roślin w akwarium - zadbaj o odpowiednie napowietrzenie

W kwestii hodowli roślin morskich niezwykle istotne jest, aby zapewnić im odpowiednią dawkę CO2, który stanowi dla nich podstawowy nawóz. W ofercie znajdziemy wiele urządzeń pozwalających na dozowanie CO2 i kontrolujących jego poziom. Szeroki wybór produktów napowietrzających, od tabletek wydzielających CO2 do całych instalacji zarządzających jego nawożeniem, gwarantuje znalezienie optymalnego rozwiązania dla każdego akwarium.

Bez względu na to, czy jest to mały zbiornik, czy duże akwarium z wymagającymi gatunkami ryb i roślin bez problemu możemy wybrać coś spełniającego nasze oczekiwania.

W kontrolowaniu pH wspomagać nas mogą także odpowiednie czujniki monitorujące jego poziom. Dzięki temu rozwiązaniu zyskujemy pełną kontrolę nad warunkami panującymi w akwarium i możemy dowolnie je modelować. Przydaje się to szczególnie w bardzo złożonych ekosystemach, które wymagają specjalnego środowiska do rozwoju.

Hodowla rybek akwariowych - niezbędne akcesoria

Sklep Krakvet wyposażony jest również we wszelkiego rodzaju siatki do ryb. Występują one w wielu rozmiarach, co pozwala znaleźć siatkę idealnie dopasowaną do naszych potrzeb.

Oprócz tego dostępne są między innymi: węże z odmulaczami, stożki tarliskowe, skrobaki, liczniki bąbelków i wiele innych produktów przeznaczonych do pielęgnacji akwarium. Bez względu na to, czy dopiero zaczynamy swoją przygodę z akwarystyką, czy chcemy dokupić brakujące elementy do naszego obecnego akwarium znajdziemy tutaj wszystkie niezbędne do niego rzeczy.