KRAKVET Legowisko Miś kolor: brązowy

zobacz opinie (1)
Producent:Krakvet
KRAKVET Legowisko Miś kolor: brązowy
31.4973.90PLN6

KRAKVET Miś to bardzo wygodne legowisko stworzone w trosce o wszystkie czworonogi. Zwierzęta potrzebują w domu prywatnej przestrzeni, w której będą mogły w pełni się zrelaksować i wypocząć. Powinna ona kojarzyć się z bezpieczeństwem, dzięki czemu ich sen będzie zawsze głęboki i relaksujący. Zastosowanie takie pełni to unikatowe legowisko od firmy KRAKVET. Wypełnione zostało mięciutkim wnętrzem, które utuli Twojego pupila i zapewni mu uczucie błogości. Owalna ściana odizoluje go od otoczenia, co zagwarantuje spokój i przytulność.

Sen jest bardzo ważnym czasem dla Twojego pupila. To wtedy regeneruje się jego organizm i powracają siły. Legowiska firmy KRAKVET powstały, aby mógł on w pełni wykorzystać ten moment i zregenerować pozytywną energię na kolejną część dnia.

Kolor: brązowy

Wymiar: 75x62x22 cm

Rozwiń
KRAKVET Legowisko Miś kolor: brązowy51

Opinie (1)

ocena całościowa: 5/5
  • 5/5
    Najlepsze legowisko w ofercie! Wykonane z materiału pluszowego, jest miękkie i musi być wygodne bo koty natychmiast się do nich wprowadziły :) Solidne dno i obramowanie, wypełnienie z gąbki, wszystko można prać w temp. 40 stopni. Dla dorosłego kota o prawidłowej wadze (4,65 kg) wzięliśmy rozmiar nr 2 - 47x38x15cm. Można się swobodnie wyłożyć i jest jeszcze trochę miejsca. Kocisko przeszczęśliwe :)
    • 2017-09-17Barbara Daniel
      ps. w tym modelu nie ma poduszki.