BEAPHAR Gentle Leader - obroża uzdowa - kolor czarny

Dodaj pierwszą opinię
Producent:Beaphar
BEAPHAR Gentle Leader - obroża uzdowa - kolor czarny
47.0153.74PLN3

Starannie zaprojektowana, stosowana przez ekspertów w dziedzinie szkolenia obroża uzdowa dla psów

     Wybór niewłaściwej obroży może zmienić nawet najpiękniej zapowiadający się spacer w koszmar. Nieodpowiednie akcesorium utrudnia bowiem sprawowanie kontroli nad psem oraz może wyrządzić mu krzywdę. Z tego względu coraz większą popularnością cieszą się innowacyjne, odpowiednio zaprojektowane akcesoria.

Obroża uzdowa Beaphar Gentle Leader stymuluje kufę oraz szyję psa, pozwalając na wysyłanie mu stanowczych sygnałów. Pętla umieszczona na pysku odpowiada za sygnały dyscyplinujące, dokładnie takie, jakie daje matka szczeniętom. Z kolei pętla umieszczona na karku odpowiada za sygnały uspokajające, które pies kojarzy z chwytającą go za kark matką.

Obroża Beaphar Gentle Leader wykonana została z wytrzymałego i sprężystego tworzywa. Z łatwością można dostosować ją do rozmiarów pupila, a jej noszenie nie ogranicza jego swobody.

Wykorzystanie obroży Beaphar Gentle Leader w czasie codziennych spacerów i treningów poleca dr Peter Neville, wybitny brytyjski ekspert w dziedzinie psychologii behawioralnej psów. Jej stosowanie pozwala bowiem bez użycia zbędnej siły zupełnie zapanować nad poczynaniami czworonoga.

 

Produkt jest dostępny w kolorze czarnym oraz w rozmiarach S - small; M - medium; L - large.

 

Mała - S: West, York, Jack Russell, mały pudel, odpowiedni dla szczeniąt i młodych psów.

Średnia - M: Labrador, Cocker & Springer Spaniel, Owczarek Niemiecki, Bokser,

Retriever, Doberman.

Duży – L: Dog Niemiecki, Labrador, Rottweiler, Mastiff , Nowofunland.

 

 

Rozwiń

Dodaj pierwszą opinię