ANIMONDA Milkie Knusperkissen Balance - przysmak dla kota

Dodaj pierwszą opinię
Producent:Animonda
ANIMONDA Milkie Knusperkissen Balance - przysmak dla kota
4.134.13PLN1

Animond Milkie Knusperkissen Balance - przysmak dla kota

Animonda Milkie Knusperkissen Balance to idealny przysmak dla Twojego kota. Stanowi idealne uzupełnienie codziennej diety. Wykonany ze składników najwyższej jakości zapewnia nie tylko solidną dawkę łatwo przyswajalnych substancji odżywczych ale również niesamowite doznania smakowe, które z pewnością doceni każdy kocur.

Animonda Milkie Knusperkissen Balance to chrupiąca i smaczna przekąska stanowiąca wspaniałe źródło dodatkowych witamin i minerałów. Produkt ten przyczynia się do zwiększenia mobilności i witalności Twojego pupila dodając mu energii. Ponadto, kwasy tłuszczowe omega-3 czynią sierść Twojego kota gęstą i lśniącą. Co równie ważne, karma ta zawiera bardzo niską ilość kalorii, dzięki czemu możesz podawać ją swojemu kotu codziennie bez obaw o jego linię. Posiłkiem tym mogą zajadać się również koty borykające się z reakcjami alergicznymi na pokarm – w karmie tej nie ma glutenu oraz sztucznych substancji, dzięki czemu nie uczula i świetnie smakuje!

Zalety produktu:

- nie zawiera glutenu,

- zawiera liczne witaminy i substancje odżywcze,

- dodaje witalności i energii,

- nie zawiera sztucznych substancji,

- świetnie smakuje.

Skład: Mięso i produkty pochodzenia zwierzęcego (drób), warzywa, roślinne ekstrakty białkowe, oleje i tłuszcze roślinne (2% olej z łososia), roślinne produkty uboczne, mleko i produkty mleczne, minerały.

 

Rozwiń

Dodaj pierwszą opinię