Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Royal Canin Feline Health Nutrition

( ilość produktów: 36 )

Royal Canin to producent karm dla psów i kotów z wieloletnim doświadczeniem, który rozpoczął swoją działalność w 1968 roku. Na rynku polskim producent pojawił się w 2008 roku. Marka zdobyła renomę na międzynarodowym rynku zoologicznym z uwagi na ofertę obejmującą szeroką gamę suchych i mokrych karm dla psów i kotów obejmujących pełnoporcjowe karmy bytowe, a także diety funkcjonalne oraz weterynaryjne. Precyzyjne receptury marki są opracowywane pod okiem weterynarzy i specjalistów do spraw żywienia zwierząt domowych, aby poprzez odpowiednio zbilansowaną dietę zapewnić naszym pupilom zdrowie oraz szczęśliwe życie.

Jedną z najpopularniejszych serii karm Royal Canin dla kotów jest Royal Canin Feline Health Nutrition. Jest to linia pokarmów opracowanych z myślą o zaspokojeniu potrzeb żywieniowych kotów, które są zależne od ich stylu życia, stanu zdrowia oraz indywidualnych, instynktownych potrzeb. Sprawdź, jakie pokarmy znajdziesz w ofercie.

Royal Canin FHN na instynktowne potrzeby kota

Wśród karm z linii FHN znajdziesz szeroki wybór pokarmów opracowanych precyzyjnie z myślą o konkretnych potrzebach kociego organizmu. Są to formuły dla kotów wybrednych lub mające na celu pobudzenie określonych zmysłów, a także karmy o optymalnie dobranych składnikach, które sprawiają, że posiłek jest instynktownie wybierany przez koty. W ofercie znajdziesz między innymi karmy:

Sprawdź: Jak wybrać najlepszą karmę dla kota?

Karma Royal Canin dla kotów sterylizowanych

Zabieg sterylizacji obniża ryzyko wystąpienia wielu chorób i problemów zdrowotnych, wpływa jednak znacząco na koci organizm. Sterylizacja ma wpływ na gospodarkę hormonalną, w związku z czym koty wysterylizowane wymagają szczególnie starannie dobranej diety. Ważne jest, aby dostarczyć im wszystkich niezbędnych wartości odżywczych, dbając jednocześnie o prawidłową wagę. Wśród pokarmów FHN dostępna jest też karma Royal Canin dla kotów po zabiegu sterylizacji – na przykład popularna formuła Royal Canin FHN Sterilised 37. W ofercie znajdziesz także:

Przeczytaj więcej: Żywienie kota – podstawowe zasady

Karma dla kotów wychodzących i niewychodzących

Dieta kota powinna być uzależniona od jego stylu życia, dlatego też przy wyborze karmy warto wziąć pod uwagę, czy kot spędza znaczną większość czasu w środku, czy wychodzi samotnie poza dom i spędza wiele czasu na zewnątrz. Linia FHN obejmuje receptury opracowane specjalnie z myślą o potrzebach kotów wychodzących i niewychodzących. Sprawdź dostępne pokarmy:

Karma Royal Canin dla kocich seniorów

Wśród karm Royal Canin dla kota z serii FHN nie mogło zabraknąć również receptur przeznaczonych dla kocich seniorów. Wraz z wiekiem zmieniają się nie tylko nawyki kota, lecz także jego potrzeby. Karma ROYAL CANIN FHN Ageing 12+ w sosie lub ROYAL CANIN FHN Ageing 12+ w galaretce to zdrowe i lekkostrawne receptury wspierające funkcjonowanie nerek starszego kota oraz jego stawy.

Karma Royal Canin dla kociąt

Royal Canin FHN Kitten to zdrowa, pełnoporcjowa karma dla kociąt spełniająca zapotrzebowanie żywieniowe młodego organizmu w okresie dynamicznych zmian. Dzięki odpowiedniej konsystencji oraz wielkości i kształtowi krokietów jest idealna dla małego pyszczka kociaka. Receptura jest lekkostrawna, co ma szczególną wagę w przypadku delikatnych przewodów pokarmowych kociąt. Dla kociaków poniżej 4. miesiąca życia oraz matek karmiących dostępna jest karma Royal Canin FHN Mother&Babycat.

Oferta Royal Canin

W ofercie marki znajdziesz pełnoporcjowe diety dla psów i kotów wszystkich ras, zarówno bytowe, jak i funkcjonalne. Sprawdź dostępne karmy Royal Canin.

Dla kotów:

Na specjalne potrzeby:

Dla psów:

Zapewnij Twojemu mruczącemu pupilowi pełnoporcjową karmę, która zadba o jego instynktowne potrzeby – postaw na karmy Royal Canin!

pixel