ROYAL CANIN CCN MINI EXIGENT - sucha karma dla psów wybrednych - 1 kg
Producent Royal Canin
| Waga produktu | 1 kg |
| Zawiera witaminy | Witamina D3 , Witamina E |
| Efekty zdrowotne | Zdrowie ogólne |
| Zawiera przeciwutleniacze | Tak |
| Wiek zwierzęcia | Dorosły |
| Smak karmy | Warzywo |
| Seria | ROYAL CANIN Feline Health Nutrition |
| Kategoria | Dla psa |
| Kategoria produktu | Karma sucha |
| Dodatkowe cechy | Dla seniora , Zdrowie ogólne |
| Wiek pupila | Dorosły , Senior |
| Wielkość rasy | Mała rasa - do 10 kg |
| Główny smak | Kurczak |
| Rodzaj opakowania | Worek |
| Zakres wagowy | 1 kg - 1,9 kg |
| Rasa pupila | Maltańczyk , West Highland White Terrier , Szpic miniaturowy |
| Białko | 30% |
| Zawartość tłuszczu | 22% |
| Popiół surowy | 4,8% |
| Włókna surowe | 2,6% |
| Zawartość żelaza | 38 mg/kg |
| Zawartość cynku | 133 mg/kg |
| Zawartość manganu | 50 mg/kg |
| Zawartość miedzi | 12 mg/kg |
| Zawartość jodu | 39 mg/kg |
| Zawartość selenu | 0,08 mg/kg |
| Zawartość witaminy A | 29500 IU/kg |
| Zawartość witaminy D3 | 800 IU/kg |
| Waga wraz z opakowaniem | 1 kg |
| Ostrzeżenia | Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu, z dala od bezpośredniego światła słonecznego. , Zapewnić, że miska psa jest zawsze czysta, aby zapobiec zanieczyszczeniu karmy. , Przestrzegać zalecanej dawki karmy zgodnie z instrukcjami na opakowaniu. |
| Stan produktu | Nowy |
| EAN | 3182550894029 |