Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Royal Canin Feline Breed Nutrition

( ilość produktów: 27 )

Royal Canin to marka z wieloletnim doświadczeniem w produkcji wysokiej jakości karm dla psów i kotów. Marka rozpoczęła swoją działalność w latach 60. Od tamtej pory zdobyła szerokie grono Klientów oraz uznanie na międzynarodowym rynku zoologicznym. Royal Canin wyróżnia niezwykle szeroki wybór diet uwzględniających potrzeby zwierząt, takie jak rozmiar rasy i wiek, specyficzne potrzeby żywieniowe, styl życia, stan zdrowia i indywidualne preferencje. Karmy dostępne są pod postacią karmy suchej oraz mokrej.

Jedną z najpopularniejszych serii karm Royal Canin dla kotów jest Royal Canin Feline Breed Nutrition. Linia ta obejmuje zdrowe i doskonale zbilansowane diety opracowane specjalnie z myślą o potrzebach danych ras kotów. Sprawdź, co znajdziesz w jej ofercie.

Royal Canin Feline Breed Nutrition – karmy dla kotów rasowych

Jak powszechnie wiadomo, każda rasa kota ma nie tylko specyficzne cechy wyglądu, predyspozycje i upodobania, ale także potrzeby żywieniowe. Marka Royal Canin stawia sobie za cel zapewnienie kotom pokarmów dostosowanych do ich potrzeb. W tym celu marka bada zachowania, potrzeby i zwyczaje specyficznych ras kotów, a następnie łączy wyniki obserwacji z wiedzą ekspertów do spraw kociego żywienia. W ten sposób opracowana została linia karm dla kotów rasowych Royal Canin FBN. Precyzyjnie opracowane formuły biorą pod uwagę detale takie, jak kształt czaszki i szczęk kota, typ jego sierści, a także szereg innych specyficznych cech. Dzięki temu Royal Canin zapewnia starannie dopracowane posiłki, które zapewnią Twojemu rasowemu mruczkowi zdrowie i witalność, wspierając go na każdym etapie życia. Suche i mokre karmy zapewniają zdrową skórę i lśniącą sierść, dbają o układ pokarmowy i wspierają układ moczowy kotów, a także wspierają kości i mięśnie.

W ofercie marki znajdziesz między innymi karmy dla dorosłych kotów rasowych takie, jak:

Sprawdź: Kot syjamski

Karma dla kociąt rasowych Royal Canin

Karma Royal Canin dla kociąt rasowych to szereg precyzyjnie opracowanych receptur, które uwzględniają nie tylko potrzeby charakterystyczne dla rasy Twojego kociaka, lecz także wspierają jego organizm w okresie wzrostu. W czasie, gdy kociak osiąga dojrzałość, organizm bardzo dynamicznie się rozwija – zapewnienie pupilowi odpowiedniego pokarmu w tym okresie jest kluczowe dla jego zdrowia na dalszych etapach życia. Dzięki karmom Royal Canin zapewnisz mu pełnoporcjową dietę, która wspomoże delikatny układ trawienny, zapewni zdrową skórę i piękną sierść, wspomoże funkcje mózgu i wesprze jego odporność.

W ofercie dostępne są receptury dla kociąt rasowych takie, jak Royal Canin Kitten British Shorthair czy Royal Canin Maine Coon Kitten.

Dowiedz się więcej: Kot norweski leśny

Mokra karma dla kotów rasowych Royal Canin

Nasi mruczący przyjaciele to zwierzaki z charakterem, które nadzwyczaj cenią sobie smakowitość i formę podania posiłku. Wiele spośród nich to koty wybredne, wymagające receptur zachęcających do jedzenia. Mokre karmy dla kotów rasowych Royal Canin idealnie wpasowują się w tę potrzebę, zapewniając kotom nie tylko zdrowy i zbilansowany, ale także kuszący posiłek. Nęcący smak i tekstura skuszą nawet najbardziej skorego do kaprysów nad miską kota.

Przeczytaj więcej: Ragdoll

Oferta Royal Canin

W ofercie marki znajdziesz pokarmy dla psów i kotów wszystkich ras. Sprawdź szeroką ofertę karm Royal Canin  – zapewnij Twojemu ulubieńcowi dietę przystosowaną do jego potrzeb.

Dla kotów:

Dla psów:

Na specjalne potrzeby:

Zapewnij Twojemu kotu dietę dostosowaną do potrzeb jego rasy  – wybierz karmy Royal Canin!

pixel