Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Royal Canin Size Health Nutrition

( ilość produktów: 34 )

Royal Canin to producent wysokiej jakości żywności dla psów i kotów z wieloletnim doświadczeniem. Marka działa od roku 1968, jednak do Polski trafiła dopiero w roku 2008. Na przestrzeni lat marka Royal Canin zdobyła renomę na międzynarodowym rynku zoologicznym. Producent cieszy się dobrymi opiniami z uwagi na wyjątkowo wszechstronną ofertę suchych i mokrych karm dla psów i kotów, zarówno bytowych, jak i weterynaryjnych.

Formuły Royal Canin uwzględniają zapotrzebowanie żywieniowe zwierząt wynikające z cech takich, jak wielkość rasy, wiek, zdrowie, sty życia, a także indywidualne upodobania. Jedną z najpopularniejszych linii produktów jest seria karm opracowanych z myślą o potrzebach psów wszystkich ras Royal Canin Size Health Nutrition, z podziałem na wiek. Sprawdź, jakie pokarmy obejmuje linia.

Royal Canin Size Health Nutrition – karmy dla psów każdej wielkości

Zapotrzebowanie żywieniowe psa jest zależne od wielu czynników. Jednymi z najważniejszych wśród nich są waga psa oraz wielkość rasy. Psy ras małych wykazują na przykład zwiększone zapotrzebowanie na składniki energetyczne, natomiast psy dużych ras muszą w szczególności dbać o wagę i spożywać pokarmy wpływające korzystnie na stawy. Te oraz szereg innych potrzeb uwzględnia marka Royal Canin przy opracowywaniu receptur dla psów wszystkich wielkości ras. Suche i mokre karmy Royal Canin SHN to smakowite pełnoporcjowe receptury opracowane z podziałem na wielkość rasy oraz wiek, które zapewnią Twojemu pupilowi zdrowie i witalność na każdym etapie życia. Kształt krokietów karmy jest idealnie dopasowany do wielkości szczęk psów danego rozmiaru.

W ofercie znajdziesz karmy dla psów dorosłych małych, średnich i dużych ras:

Linia obejmuje również pokarmy odpowiednie dla seniorów z podziałem na wielkość rasy.

Sprawdź: Karma dla małych psów – jak wybrać najlepszą?

Karmy dla szczeniąt wszystkich ras Royal Canin

Karmy dla szczeniąt z serii SHN Royal Canin to receptury uwzględniające szereg potrzeb żywieniowych wynikających nie tylko z wielkości rasy Twojego pupila, ale także precyzyjnie opracowanych w celu wsparcia organizmu w okresie wzrostu. Gdy szczeniak dorasta, w jego organizmie zachodzi wiele dynamicznych zmian – jego ciało rośnie, układ pokarmowy przyzwyczaja się do pokarmów innych niż mleko matki, kształtują się funkcje poznawcze jego mózgu. Aby zapewnić mu prawidłowy rozwój, postaw na wysoce przyswajalne karmy Royal Canin, które zapewnią mu wszystko, czego jego organizm potrzebuje do prawidłowego rozwoju, witalności i szczęścia.

W ofercie znajdziesz karmy:

Dostępne są również karmy dla szczeniąt i matek karmiących w okresie laktacji.

Przeczytaj więcej: Kiedy zmienić karmę dla szczeniąt na karmę dla dorosłych psów?

Mokra karma dla psów wszystkich ras Royal Canin

Karma Royal Canin dla psów wszystkich wielkości ras występuje również w postaci smakowitej mokrej karmy. Stanowi ona idealny element codziennej diety lub jej uzupełnienie. Przepyszne mięsne formuły zachęcają psiaka do jedzenia kuszącym zapachem oraz teksturą. Nie oprze im się nawet najbardziej wymagający i wybredny pies. Dostępne w postaci wygodnych porcji w saszetkach mokre karmy Royal Canin sprawią, że sierść Twojego psa będzie piękna i lśniąca, a jego skóra zdrowa i odporna.

Oferta Royal Canin

W ofercie marki znajdziesz szeroki wybór pełnoporcjowych diet dla psów i kotów wszystkich ras. Sprawdź ofertę Royal Canin i zapewnij pupilowi dietę precyzyjnie dopasowaną do jego potrzeb.

Dla psów:

Dla kotów:

Na specjalne potrzeby:

Zapewnij pupilowi dietę precyzyjnie dostosowaną do potrzeb – postaw na karmy dla psa Royal Canin!

pixel