ROYAL CANIN SHN Mini Adult w sosie - mokra karma dla psa - 12x85 g
45,32 zł
45,32 zł
Cena jednostkowa 44,43 zł / kg
Produkt Dostępny
Zamów teraz aby otrzymać: 2026-05-12
Darmowa dostawa od: 139,00 zł
- Kategoria produktu: Karma mokra
- Wiek pupila: Dorosły
- Wielkość rasy: Mała rasa - do 10 kg
- Seria: ROYAL CANIN Size Health Nutrition
- Waga produktu: 12 x 85 g
- Kategoria: Dla psa
- Dodatkowe cechy: Nadwaga, Zdrowie ogólne
Więcej wariantów
Opis
Specyfikacja
| Kategoria produktu | Karma mokra |
| Wiek pupila | Dorosły |
| Rasa psa | Wszystkie rasy małych psów |
| Wielkość rasy | Mała rasa - do 10 kg |
| Specyficzne potrzeby zwierzęcia | Sierść i skóra , Pomoc w utrzymaniu prawidłowej wagi , Mocne i zdrowe kości |
| Bez cukru | Brak danych |
| Bez konserwantów | Tak |
| Bez soi | Brak danych |
| Bezglutenowe | Nie |
| Brak sztucznych barwników | Tak |
| Forma dawkowania | Stały |
| Seria | ROYAL CANIN Size Health Nutrition |
| Waga produktu | 12 x 85 g |
| Zakres wagowy | 1 kg - 1,9 kg |
| Dodatkowe informacje | Produkt w trakcie zmiany szaty graficznej i składu. Wysyłka w zależności od partii dostawy |
| Kategoria | Dla psa |
| Dodatkowe cechy | Nadwaga , Zdrowie ogólne |
| Rodzaj opakowania | Saszetka , Zestaw |
| Główny smak | Drób |
| Białko | 7,6% |
| Zawartość tłuszczu | 5,2% |
| Popiół surowy | 1,5% |
| Włókna surowe | 0,8% |
| Zawartość wilgoci | 81,1% |
| Ostrzeżenia | Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu. , Zużyć przed upływem daty ważności. , Nie przeznaczone do spożycia przez ludzi. |
| Stan produktu | Nowy |
| EAN | 9003579008249 |
Opinie (11)
Krakvet umożliwia wyrażanie opinii także osobom, które nie nabyły w nim towarów lub usług i tym samym nie zapewnia, aby opinie pochodziły wyłącznie od konsumentów, którzy używali danego produktu lub go nabyli.
5 / 5
ROYAL CANIN SHN Mini Adult w sosie - mokra karma dla psa - 12x85 g
5
100%
4
0%
3
0%
2
0%
1
0%
Trwa wczytywanie...