Bestseller
Nowość
ROYAL CANIN Starter Mini Mother & Babydog - sucha karma dla szczeniąt i suk w ciąży oraz okresie laktacji - 1 kg
ROYAL CANIN Starter Mini Mother & Babydog - sucha karma dla szczeniąt i suk w ciąży oraz okresie laktacji - 1 kg
36,50 zł
36,50 zł
Cena jednostkowa 36,50 zł / kg
Produkt Dostępny
Zamów teraz aby otrzymać: 2026-05-12
Darmowa dostawa od: 139,00 zł
- Waga produktu: 1 kg
- Seria: ROYAL CANIN Size Health Nutrition
- Kategoria: Dla psa
- Kategoria produktu: Karma sucha
- Dodatkowe cechy: Ciąża i laktacja, Okres wzrostu
- Wiek pupila: Junior
- Wielkość rasy: Mała rasa - do 10 kg
Opis
Specyfikacja
| Białko | 30% |
| Zawartość tłuszczu | 22% |
| Popiół surowy | 8% |
| Włókna surowe | 1,3% |
| Fosfor | 1,01% |
| Wapń | 1,29% |
| Sód | 0,4% |
| Zawartość magnezu | 0,07% |
| Zawartość potasu | 0,8% |
| Metaboliczna energia (ME) | 4227 kcal/kg |
| Zawartość L-karnityny | 50 mg/kg |
| Zawartość biotyny | 1300 μg/kg |
| Zawartość witaminy C | 410 mg/kg |
| Zawartość żelaza | 224 mg/kg |
| Zawartość cynku | 173 mg/kg |
| Zawartość manganu | 65 mg/kg |
| Zawartość miedzi | 15 mg/kg |
| Zawartość jodu | 4,7 mg/kg |
| Zawartość selenu | 0,37 mg/kg |
| Zawartość witaminy A | 20500 IU/kg |
| Zawartość witaminy D3 | 1200 IU/kg |
| Zawartość witaminy E | 560 mg/kg |
| Zawartość tiaminy (witaminy B1) | 5 mg/kg |
| Zawartość ryboflawiny (witaminy B2) | 7,3 mg/kg |
| Zawartość niacyny (witaminy B3) | 44,9 mg/kg |
| Zawartość kwasu pantotenowego (witaminy B5) | 30,5 mg/kg |
| Zawartość witaminy B6 | 9,9 mg/kg |
| Zawartość kwasu foliowego (witamina B9) | 12,9 mg/kg |
| Zawartość witaminy B12 | 80 μg/kg |
| Waga produktu | 1 kg |
| Wielkość psa | Mini (5 - 10 kg) |
| Specyficzne potrzeby zwierzęcia | Ciąża lub karmienie |
| Zawiera witaminy | Kwas foliowy , Witamina A , Witamina D3 , Witamina E , Tiamina , Witamina B12 , Witamina B2 , Witamina B3 , Witamina B6 , Witamina C , Witamina B5 , Biotyna |
| Zawiera przeciwutleniacze | Tak |
| Wiek zwierzęcia | Dorosły |
| Smak karmy | Drób |
| Seria | ROYAL CANIN Size Health Nutrition |
| Kategoria | Dla psa |
| Kategoria produktu | Karma sucha |
| Dodatkowe cechy | Ciąża i laktacja , Okres wzrostu |
| Wiek pupila | Junior |
| Wielkość rasy | Mała rasa - do 10 kg |
| Główny smak | Kurczak |
| Rodzaj opakowania | Worek |
| Zakres wagowy | 1 kg - 1,9 kg |
| Rasa pupila | Jack Russell Terrier |
| Ostrzeżenia | Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu, z dala od bezpośredniego światła słonecznego. , Zapewnić, że miska psa jest zawsze czysta, aby zapobiec zanieczyszczeniu karmy. , Przestrzegać zalecanej dawki karmy zgodnie z instrukcjami na opakowaniu. |
| Stan produktu | Nowy |
| EAN | 3182550778657 |
Opinie (3)
Krakvet umożliwia wyrażanie opinii także osobom, które nie nabyły w nim towarów lub usług i tym samym nie zapewnia, aby opinie pochodziły wyłącznie od konsumentów, którzy używali danego produktu lub go nabyli.
5 / 5
ROYAL CANIN Starter Mini Mother & Babydog - sucha karma dla szczeniąt i suk w ciąży oraz okresie laktacji - 1 kg
5
100%
4
0%
3
0%
2
0%
1
0%
Trwa wczytywanie...