Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Karma dla psa Royal Canin Veterinary karma weterynaryjna

( ilość produktów: 29 )

Marka Royal Canin to producent cieszący się wieloletnim doświadczeniem w produkcji suchych i mokrych karm bytowych, funkcjonalnych i weterynaryjnych dla psów i kotów. W ofercie Royal Canin znajduje się linia Royal Canin Veterinary Dietkarma weterynaryjna dla psa i kota. Receptury są opracowywane pod okiem weterynarzy i specjalistów do spraw żywienia zwierząt. Precyzyjne formuły uwzględniają szeroki wachlarz potrzeb żywieniowych wynikających z czynników takich, jak wiek i wielkość psa, przebyte zabiegi, problemy zdrowotne oraz przewlekłe choroby. Dzięki Royal Canin Veterinary Diet pies ma zapewnioną smaczną dietę na czas kuracji, a Ty możesz idealnie dobrać odpowiedni pokarm do potrzeb pupila. Seria Royal Canin Veterinary jest polecana przez lekarzy weterynarii.

Sprawdź, jakie karmy dla psa znajdziesz w jej ofercie.

Sucha karma Royal Canin Veterinary dla psa

Karma dla psa Royal Canin Veterinary dostępna jest pod postacią suchej karmy, a także jako mokre diety. Sucha karma weterynaryjna posiada szereg licznych zalet, zwłaszcza dla psów, które mają problem z utrzymaniem odpowiedniej masy ciała i które powinny przybrać na wadze. Szeroka gama receptur została opracowana z myślą o problemach zdrowotnych i jednostkach chorobowych takich, jak alergia i nadwrażliwość pokarmowa, problemy z higieną jamy ustnej, choroby układu trawiennego (w tym problemy z jelitami i wątrobą), choroby nerek i układu moczowego, problemy ze stawami i narządami ruchu oraz problemy skórne. Karma dla psa Royal Canin Veterinary Diet przewiduje również zróżnicowane potrzeby w obrębie jednostek chorobowych – oferuje na przykład specjalne, niskotłuszczowe wersje popularnych receptur.

Karma Royal Canin Veterinary Diet dzieli się na liczne serie opracowane specjalnie na najczęściej występujące problem zdrowotne i jednostki chorobowe:

Mokra karma Royal Canin Veterinary dla psa

Karma Royal Canin Veterinary występuje również pod postacią mokrej karmy, dzięki czemu możesz stosować mieszany model żywienia i dobrać typ karmy do potrzeb i preferencji pupila. Mokra karma zawiera znacznie większą ilość wilgotności niż karma sucha, dzięki czemu zapobiega odwodnieniu. To idealny wybór dla psów, które mniej piją w czasie choroby. Jest ona także mniej kaloryczna od karmy suchej, co warto uwzględnić jeśli Twój pies ma problemy z nadwagą.

Pamiętaj, żeby podawanie każdej karmy weterynaryjnej skonsultować uprzednio z lekarzem weterynarii, a także by stosować się do otrzymanych instrukcji odnośnie karmienia, dawkowania i długości kuracji.

Postaw na receptury polecane przez specjalistów – skonsultuj z lekarzem wybór Royal Canin Veterinary!

Zobacz artykuły na blogu związane z tematem: Karma weterynaryjna dla psa

Kiedy stosować karmę weterynaryjną?

Zdrowie zaczyna się od układu pokarmowego. To, czym żywimy zarówno siebie, jak i nasze zwierzęta ma niebagatelny wpływ na odporność, dobre samopoczucie oraz

Najczęściej pojawiające się schorzenia u psa

Co często trapi Twojego czworonoga? Jakie są najczęściej pojawiające się schorzenia u psa? Obecnie człowiek posiada szeroką wiedzę na temat chorób psów. Jest to związane z prężnie rozwijającą się medycyną weterynaryjną.

Jaka karma dla psa z alergią skórną?

Zarówno alergie, jak i nietolerancje pokarmowe są zjawiskami, które coraz częściej obserwuje się u psów. Każde z nich może objawiać się poprzez uciążliwe
pixel