Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Hill's karma dla psa i kota

( ilość produktów: 133 )
Hill's karma dla psa
Hill's karma dla kota

Hill's karma dla psa i kota

Hill’s to marka, która swój dorobek opiera na długich latach doświadczenia. Producent specjalizuje się w produkcji pokarmów dla zwierząt, które zmagają się ze specyficznymi, a zarazem uciążliwymi dolegliwościami. Niezwykłym okazuje się przy tym fakt, że inspiracją do rozpoczęcia działalności był pies-przewodnik o imieniu Buddy, który cierpiał na niewydolność nerek.

I choć od 1939 roku, kiedy w domowej kuchni przygotowano pierwsze posiłki specjalistyczne dla wyjątkowego owczarka niemieckiego minęło już sporo czasu, tak na dzień dzisiejszy marka Hill’s wciąż nie traci na swojej jakości, a jedynie zyskuje coraz większe grono Konsumentów.

Hill's karma dla psa

W swojej ofercie producent zawarł szereg propozycji dla psów, które zmagają się z konkretnymi dolegliwościami. Dostępne są więc produkty takie, jak:

 • Digestive Care – wspomagające pracę układu pokarmowego oraz żołądka,
 • Liver Care - dla psów z dolegliwościami wątroby,
 • Urinary Care - skierowane do psów z zaburzeniami układu moczowego,
 • Kidney Care – dla czworonogów z niewydolnością nerek,
 • Food Sensitivities – sprawdzające się przy alergiach oraz nietolerancjach pokarmowych,
 • Metabolic – dla psów ras miniaturowych oraz małych, które wykazują skłonności do nadwagi i otyłości.

Z łatwością można więc zauważyć, że marka Hill’s dołożyła wszelkich starań, aby zaspokoić potrzeby wszystkich czworonogów wykazujących specjalne wymagania żywieniowe. Istotnym okazuje się również fakt, że konkretne pokarmy zostały także stworzone w wersji mokrej, która doskonale sprawdza się w przypadku psów wykazujących problemy z gryzieniem lub przełykaniem, a także niejadków potrzebujących wprowadzania urozmaiceń do codziennej diety.

Hill's karma dla kota

Produkty marki Hill’s dostosowane zostały również do potrzeb kotów, a dostępnymi wariantami są warianty takie, jak:

 • Kidney Care – dla kotów z chorobami nerek,
 • Urinary Care – stosowany w przypadku dolegliwości układu moczowego,
 • Food Sensitivities – dla kotów z alergiami bądź nadwrażliwościami pokarmowymi,
 • Multi-benefit – wspomaga pracę całego organizmu oraz wspiera czworonoga na poszczególnych etapach życia,
 • Diabetes Care – dla kotów z cukrzycą,
 • Digestive Care – czyli wariant przeznaczony dla czworonogów z problemami układu pokarmowego,
 • Liver Care – dla kotów z chorobami wątroby,
 • Metabolic – wariant wspomagający procesy metaboliczne,
 • Weight Loss – dla kotów z nadwagą i otyłością,
 • Thyroid Care – dla czworonogów z chorobami układu moczowego i nerek,
 • Gastrointestinal Biome – czyli pokarm wspomagający trawienie.

Z marką Hill’s każdy kot, który zmaga się z daną przypadłością otrzyma więc wsparcie, jakiego w tym momencie potrzebuje. Należy również zaznaczyć, że poszczególne warianty pokarmów dla mruczków występują również w wersji mokrej, tym samym przyczyniając się do zwiększenia ich atrakcyjności oraz urozmaicenia diety.

Czy karma Hill's jest dobra?

Pokarmy marki Hill’s są produkowane przy ścisłej współpracy z wykwalifikowanymi lekarzami weterynarii, dietetykami oraz naukowcami zajmującymi się żywieniem zwierząt, przez co wszelkie podejmowane decyzje oraz działania dotyczące zawartości każdego opakowania są szczegółowo konsultowane, a także testowane. Co więcej, producent zapewnia również o jakościowym, a zarazem sprawdzonym pochodzeniu wszelkich składników oraz komponentów, które znajdują się w pokarmach. Dzięki temu każdy właściciel czworonoga zyskuje pewność, że jego pupil otrzymuje dokładnie to, czego wymaga jego organizm.

Należy również zaznaczyć, że wszelkie produkowane karmy są kontrolowane pod względem ich bezpieczeństwa, a także wytwarzane w odpowiednich do tego warunkach. Wszystko to świadczy więc o wysokiej jakości oferowanych produktów oraz profesjonalnym podejściu do tematyki dolegliwości czworonogów.

W związku z tym, że pokarmy Hill’s określane są mianem weterynaryjnych, czy też specjalistycznych, ich stosowanie powinno być szczegółowo skonsultowane z lekarzem weterynarii, a wręcz zalecone przez specjalistę. Samodzielne wprowadzanie wariantów specjalistycznych może bowiem skutkować pogorszeniem stanu czworonoga, a także zaostrzeniem jego dolegliwości.

Hill's karma - gdzie kupić?

Oferta sklepu zoologicznego KrakVet.pl jest bogata w szereg wariantów pokarmów marki Hill’s przeznaczonych zarówno dla psów, jak i kotów, które zmagają się z konkretnymi dolegliwościami. Co więcej, zapewniamy również profesjonalne wsparcie dotyczące poszczególnych produktów, a także samych zakupów poprzez stronę internetową. Zachęcamy więc do kontaktu mailowego lub telefonicznego, a Nasz zespół dołoży wszelkich starań, aby zapewnić możliwie najlepsze rozwiązania oraz odpowiedzi na nurtujące pytania.

Ile kosztuje karma Hill's?

W związku z tym, że pokarmy Hill’s są produktami specjalistycznymi, ich ceny różnią się od klasycznych karm bytowych dostępnych na sklepowych półkach. Koszty poszczególnych produktów są również uzależnione od wielu czynników, do których zalicza się:

 • Rodzaj karmy,
 • Pojemność opakowania, puszki lub saszetki,
 • Wybrany wariant oraz jego przeznaczenie.

Warto jednak zaznaczyć, że sklep KrakVet.pl wychodzi naprzeciw oczekiwaniom Klientów, tym samym wprowadzając liczne promocje, rabaty, a także konkurencyjne ceny.

Zobacz artykuły na blogu związane z tematem: Hill's karma dla psa i kota

Kiedy stosować karmę weterynaryjną?

Zdrowie zaczyna się od układu pokarmowego. To, czym żywimy zarówno siebie, jak i nasze zwierzęta ma niebagatelny wpływ na odporność, dobre samopoczucie oraz

Najczęściej pojawiające się schorzenia u psa

Co często trapi Twojego czworonoga? Jakie są najczęściej pojawiające się schorzenia u psa? Obecnie człowiek posiada szeroką wiedzę na temat chorób psów. Jest to związane z prężnie rozwijającą się medycyną weterynaryjną.
 
pixel