Promocja -4%
Dostawa 0zł
Bestseller
HILL'S PD Canine Digestive Care i/d Low Fat - mokra karma dla psa - 12x360 g
HILL'S PD Canine Digestive Care i/d Low Fat - mokra karma dla psa - 12x360 g
158,88 zł
152,52 zł
152,52 zł
Cena jednostkowa 35,31 zł / kg
Najniższa cena z ostatnich 30 dni przed obniżką: 152,52 zł
Produkt Dostępny
Zamów teraz aby otrzymać: 2026-05-12
Darmowa dostawa od: 139,00 zł
- Seria: Hill's Prescription Diet
- Kategoria: Dla psa
- Dodatkowe cechy: Wspomaganie trawienia
- Kategoria produktu: Karma mokra, Karma weterynaryjna
- Wielkość rasy: Odpowiednie dla wszystkich ras
- Wiek pupila: Dorosły
W zestawie
Opis
Specyfikacja: HILL'S Canine Prescription Diet i/d Low Fat - mokra karma dla psa - 360g
| Waga produktu | 360 g |
| Wiek zwierzęcia | Dorosły |
| Rasa psa | Każda rasa |
| Bez cukru | Brak danych |
| Bezglutenowe | Nie |
| Brak sztucznych barwników | Tak |
| Bez konserwantów | Brak danych |
| Brak sztucznych dodatków | Brak danych |
| Efekty zdrowotne | Prawidłowe trawienie |
| Forma dawkowania | Stały |
| Rodzaj opakowania | Puszka |
| Rodzaj zwierzęcia | Pies |
| Smak karmy | Mięso |
| Specyficzne potrzeby zwierzęcia | Brak szczególnych potrzeb |
| Wielkość psa | Każdej wielkości (2 - 80 kg) |
| Bez soi | Brak danych |
| Wielkość porcji | 360 g |
| Przeznaczenie | Pies |
| Seria | Hill's Prescription Diet |
| Kategoria | Dla psa |
| Kategoria produktu | Karma mokra , Karma weterynaryjna |
| Dodatkowe cechy | Nadwaga , Nadwrażliwość pokarmowa , Rekonwalescencja |
| Wiek pupila | Dorosły |
| Wielkość rasy | Odpowiednie dla wszystkich ras |
| Zakres wagowy | 201 g - 499 g |
| Główny smak | Drób |
| Białko | 24,6% |
| Zawartość tłuszczu | 7,8% |
| Popiół surowy | 6,7% |
| Włókna surowe | 2,8% |
| Ostrzeżenia | Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu. , Zużyć przed upływem daty ważności. , Nie przeznaczone do spożycia przez ludzi. |
Opinie
Krakvet umożliwia wyrażanie opinii także osobom, które nie nabyły w nim towarów lub usług i tym samym nie zapewnia, aby opinie pochodziły wyłącznie od konsumentów, którzy używali danego produktu lub go nabyli.
HILL'S PD Canine Digestive Care i/d Low Fat - mokra karma dla psa - 12x360 g
Trwa wczytywanie...