Hill's Prescription Diet Canine Liver Care l/d - sucha karma dla psa - 1,5 kg
55,18 zł
55,18 zł
Cena jednostkowa 36,79 zł / kg
Produkt Dostępny
Zamów teraz aby otrzymać: 2026-05-12
Darmowa dostawa od: 139,00 zł
- Waga produktu: 1,5 kg
- Seria: Hill's Prescription Diet
- Kategoria: Dla psa
- Kategoria produktu: Karma sucha, Karma weterynaryjna
- Dodatkowe cechy: Chora wątroba
- Wiek pupila: Dorosły, Senior
- Wielkość rasy: Odpowiednie dla wszystkich ras
Więcej wariantów
Opis
Specyfikacja
| Waga produktu | 1,5 kg |
| Wiek zwierzęcia | Dorosły |
| Specyficzne potrzeby zwierzęcia | Choroby wątroby |
| Bez konserwantów | Tak |
| Bez soi | Tak |
| Bezglutenowe | Tak |
| Brak sztucznych barwników | Tak |
| Efekty zdrowotne | Wspomaganie funkcji wątroby, ograniczenie akumulacji miedzi w wątrobie |
| Smak karmy | Mięso |
| Forma dawkowania | Stały |
| Rodzaj zwierzęcia | Pies |
| Bez laktozy | Tak |
| Rasa psa | Każda rasa |
| Wielkość psa | Każdej wielkości (2 - 80 kg) |
| Seria | Hill's Prescription Diet |
| Kategoria | Dla psa |
| Kategoria produktu | Karma sucha , Karma weterynaryjna |
| Dodatkowe cechy | Chora wątroba |
| Wiek pupila | Dorosły , Senior |
| Wielkość rasy | Odpowiednie dla wszystkich ras |
| Rodzaj opakowania | Worek |
| Zakres wagowy | 1 kg - 1,9 kg |
| Główny smak | Drób |
| Zawartość tłuszczu | 21,9% |
| Białko | 16,8% |
| Popiół surowy | 5,2% |
| Zawartość błonnika (%) | 2,4% |
| Wapń | 0,78% |
| Fosfor | 0,55% |
| Sód | 0,17% |
| Zawartość potasu | 0,86% |
| Zawartość magnezu | 0,12% |
| Ostrzeżenia | Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu, z dala od bezpośredniego światła słonecznego. , Zapewnić, że miska psa jest zawsze czysta, aby zapobiec zanieczyszczeniu karmy. , Przestrzegać zalecanej dawki karmy zgodnie z instrukcjami na opakowaniu. |
| Stan produktu | Nowy |
| EAN | 052742041698 |
Opinie (3)
Krakvet umożliwia wyrażanie opinii także osobom, które nie nabyły w nim towarów lub usług i tym samym nie zapewnia, aby opinie pochodziły wyłącznie od konsumentów, którzy używali danego produktu lub go nabyli.
5 / 5
Hill's Prescription Diet Canine Liver Care l/d - sucha karma dla psa - 1,5 kg
5
100%
4
0%
3
0%
2
0%
1
0%
Trwa wczytywanie...