Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Royal Canin Gastrointenstinal

( ilość produktów: 27 )

Marka Royal Canin to producent karm dla psów i kotów z wieloletnim doświadczeniem, który cieszy się ogromną popularnością z uwagi na wszechstronną ofertę diet na każde potrzeby. Marka oferuje szeroką gamę suchych i mokrych karm dla psa i kota, wśród których znajdziesz pełnoporcjowe karmy bytowe, pokarmy funkcjonalne na specjalne potrzeby żywieniowe, a także diety weterynaryjne łagodzące lub leczące szereg często występujących schorzeń.

Receptury weterynaryjne Royal Canin opracowywane są pod okiem specjalistów do spraw żywienia, a także lekarzy weterynarii. Precyzyjne formuły dostarczają organizmowi wszystkich niezbędnych składników odżywczych do prawidłowego funkcjonowania, zwalczania choroby oraz łagodzenia jej objaw.

Karmy Royal Canin Gastrointestinal to seria weterynaryjnych diet polecanych przez specjalistów do spraw żywienia oraz lekarzy weterynarii dla psów i kotów zmagających się z problemami jelitowymi oraz schorzeniami układu pokarmowego. Sprawdź, jakie diety znajdziesz wśród nich.

Royal Canin Gastrointestinal dla psa

Wśród karm weterynaryjnych Royal Canin dla psa dostępne są karmy z serii Gastrointestinal Royal Canin. Są to lekkostrawne i niskokaloryczne diety przygotowane z myślą o psach, które zmagają się z problemami jelitowymi, schorzeniami gastrycznymi, ostrymi biegunkami i zaburzeniami trawienia. Zawierają zwiększoną dawkę elektrolitów i energii. Diety bazują na wysoko przyswajalnym połączeniu białka drobiowego i ryżu. Spełniają dzienne zapotrzebowanie na wartości odżywcze. Dodatek niskonasyconych tłuszczów wspiera odporność i dba o kondycję skóry i sierści.

Znajdziesz wśród nich diety takie, jak:

Przeczytaj więcej: Jaka karma dla psa z wrażliwym żołądkiem? [TOP 5]

Royal Canin Gastrointestinal dla kota

Receptury weterynaryjne Royal Canin dla kota obejmują również szereg diet precyzyjnie opracowanych z myślą o kotach, które zmagają się z problemami jelitowymi, zaburzeniami trawienia, przewlekłymi biegunkami i innymi problemami gastrycznymi. W zależności od indywidualnych potrzeb kota Twój lekarz weterynarii może polecić diety takie, jak:

Sprawdź: Zaburzenia trawienia u kota

Royal Canin Gastrointestinal dla szczeniąt

Karma Royal Canin Gastrointestinal występuje również pod postacią wariantu dla szczeniąt -  ROYAL CANIN Gastrointestinal Junior. Szczenięta również borykają się z problemami trawiennymi, nadwrażliwościami pokarmowymi, biegunkami i chorobami jelit. Ich układ pokarmowy jest szczególnie delikatny, jako że ich organizm przechodzi okres dynamicznego wzrostu i układ pokarmowy dopiero przyzwyczaja się do pokarmów innych niż mleko matki. Karma ma postać delikatnych, drobnych krokietów odpowiednio dopasowanych do małych szczęk szczeniąt. Można ją podawać zwilżoną wodą. Posiłek pokrywa dzienne zapotrzebowanie na wartości odżywcze.

Oferta Royal Canin

W ofercie marki znajdziesz pełnoporcjowe diety dla psów i kotów wszystkich ras, zarówno do stosowania w codziennej diecie, jak i weterynaryjne lub funkcjonalne. Sprawdź dostępne karmy Royal Canin i wybierz odpowiednią dietę według potrzeb pupila.

Na specjalne potrzeby:

Dla kotów:

Dla psów:

Zapewnij Twojemu podopiecznemu dietę polecaną przez specjalistów – wybierz weterynaryjne karmy Royal Canin!

pixel