ROYAL CANIN Gastro Intestinal - sucha karma dla psa - 15 kg
319,38 zł
319,38 zł
Cena jednostkowa 21,29 zł / kg
Produkt Dostępny
Zamów teraz aby otrzymać: 2026-05-12
Darmowa dostawa od: 139,00 zł
- Waga produktu: 15 kg
- Seria: ROYAL CANIN Gastrointenstinal
- Kategoria: Dla psa
- Kategoria produktu: Karma sucha, Karma weterynaryjna
- Dodatkowe cechy: Rekonwalescencja, Wspomaganie trawienia
- Wiek pupila: W każdym wieku
- Wielkość rasy: Odpowiednie dla wszystkich ras
Opis
Specyfikacja
| Waga produktu | 15 kg |
| Wiek zwierzęcia | Dorosły |
| Specyficzne potrzeby zwierzęcia | Ochrona przewodu pokarmowego |
| Bez cukru | Brak danych |
| Bez konserwantów | Tak |
| Bez soi | Nie |
| Bezglutenowe | Tak |
| Brak sztucznych barwników | Tak |
| Efekty zdrowotne | Delikatny układ pokarmowy |
| Smak karmy | Drób |
| Forma dawkowania | Stały |
| Rodzaj zwierzęcia | Pies |
| Bez laktozy | Tak |
| Rasa psa | Każda rasa |
| Wielkość psa | Każdej wielkości (2 - 80 kg) |
| Seria | ROYAL CANIN Gastrointenstinal |
| Kategoria | Dla psa |
| Kategoria produktu | Karma sucha , Karma weterynaryjna |
| Dodatkowe cechy | Rekonwalescencja , Wspomaganie trawienia |
| Wiek pupila | W każdym wieku |
| Wielkość rasy | Odpowiednie dla wszystkich ras |
| Główny smak | Drób |
| Rodzaj opakowania | Worek |
| Zakres wagowy | 10 kg - 15,9 kg |
| Zawartość tłuszczu | 20% |
| Włókna surowe | 1,9% |
| Białko | 25% |
| Popiół surowy | 6,6% |
| Ostrzeżenia | Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu. , Zapewnić dostęp do świeżej wody. , Przechowywać poza zasięgiem dzieci. |
| Stan produktu | Nowy |
| EAN | 3182550905695 |
Opinie (4)
Krakvet umożliwia wyrażanie opinii także osobom, które nie nabyły w nim towarów lub usług i tym samym nie zapewnia, aby opinie pochodziły wyłącznie od konsumentów, którzy używali danego produktu lub go nabyli.
5 / 5
ROYAL CANIN Gastro Intestinal - sucha karma dla psa - 15 kg
5
100%
4
0%
3
0%
2
0%
1
0%
Trwa wczytywanie...