Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Purina Pro Plan Veterinary Diets - karma weterynaryjna dla psa

( ilość produktów: 13 )

Purina to jedna z najbardziej znanych firm produkujących karmy dla zwierząt. Od wielu lat producent ten stara się, aby na rynek trafiały karmy doskonale przygotowane i zbilansowane. W jego ofercie znajduje się szereg wysokiej klasy produktów, które od lat zaspokajają gusta wymagających klientów i ich domowych pupili.

W karmach firmy Purina znajdują się różnorodne, ale zawsze zdrowe i sprawdzone produkty. Jednym z najważniejszych składników jest oczywiście mięso oraz artykuły pochodzenia zwierzęcego, ryby i artykuły rybne, a także warzywa. Ponadto, karmy dla psów zawierają również witaminy, minerały i aminokwasy, bez których psy nie mogą się prawidłowo rozwijać. W karmach znajdują się również produkty zbożowe, tłuszcze, sól i cukry. Purina zapewnia wiele różnych serii produktów, m.in. Pro Plan dla psów. Produkty tej serii są wynikiem wieloletnich badań prowadzonych przez specjalistów, zwłaszcza lekarzy weterynarii oraz dietetyków. W tej linii mieszczą się różnorodne produkty zapewniające zdrowe żywienie. Specjaliści zadbali o to, aby produkty tej serii pozytywnie wpływały na układ trawienny psa oraz pomagały w utrzymywaniu skóry i sierści psa w doskonałej formie. Pies, w każdym okresie swojego zycia powinien przyjmować odpowiednią ilość zbilansowanych pokarmów. Dzięki temu będzie odpowiednio rósł i przybierał na wadze, a dorosłym życiu będzie cieszył się odpowiednim zdrowiem, doskonałym samopoczuciem, właściwym wechem, wzrokiem, a także zdrową sierścią. Jeżeli zdrowie i szczęście Twojego pupila jest dla Ciebie ważne, to z całą pewnością produkty Purina będą bardzo dobrym wyborem, którego Państwo nie pożałują! W naszej ofercie znajdują się karmy Pro Plan dla psów różnej wielkości: 700, 150, 10 g, orZ 0,7 , 3 lub 7 kg, a także paczki po 14 kg. Zadbaliśmy o dużą różnorodność produktów i cen, dzięki czemu każdy z Państwa znajdzie idealny dla swojego psa produkt. Jesteśmy przekonani, że karmy firmy Purina spełnią najwyższe oczekiwania. Dobra karma to gwarancja zdrowia, szczęścia i dobrej kondycji psa!

U nas znajdziesz wszystko, czego potrzebujesz dla swojego czworonoga

Staramy się, aby nasz sklep zoologiczny był doskonale wyposażony. Chcemy, aby każdy właściciel swojego domowego pupila, mógł zakupić u nas wszystko, co jest mu potrzebne. Oferujemy nie tylko produkty dla psów i kotów, ale również dla rynek, małych zwierząt, np. królików, zwierząt żyjących w terrarium oraz ptaków. Nasi klienci mogą liczyć również na wiele interesujących promocji oraz nowości, które dopiero pojawiają się na rynku. W naszej ofercie znaleźć można karmy najlepszych producentów, zarówno mokre, jak i suche, kosmetyki, preparaty na pasożyty, legowiska, artykuły dla psów i kotów rasowych, preparaty witaminowe, a także różnorodne akcesoria i przysmaki dla psów. Pracownicy naszego sklepu posiadają bardzo dużą wiedzę, dlatego, jeżeli mają Państwo jakiekolwiek pytania, zachęcamy do kontaktu. Serdecznie zapraszamy!

pixel