PURINA PRO PLAN VETERINARY DIETS HA Hypoallergenic Formula - sucha karma dla psa - 11kg
Producent Purina Nestle
| Waga produktu | 11 kg |
| Wiek zwierzęcia | Dorosły |
| Specyficzne potrzeby zwierzęcia | Alergia pokarmowa , Ograniczenie nietolerancji pokarmowej |
| Bez cukru | Nie |
| Bez konserwantów | Tak |
| Bez soi | Nie |
| Bezglutenowe | Nie |
| Brak sztucznych barwników | Tak |
| Efekty zdrowotne | Leczenie alergii, Utrzymywanie kondycji trawiennej |
| Smak karmy | Kukurydza |
| Forma dawkowania | Stały |
| Rodzaj zwierzęcia | Pies |
| Bez laktozy | Tak |
| Rasa psa | Każda rasa |
| Wielkość psa | Każdej wielkości (2 - 80 kg) |
| Seria | PURINA Pro Plan Veterinary Diets |
| Rodzaj opakowania | Worek |
| Główny smak | Roślinny |
| Kategoria | Dla psa |
| Dodatkowe cechy | Alergia |
| Wielkość rasy | Odpowiednie dla wszystkich ras |
| Wiek pupila | Dorosły |
| Zakres wagowy | 1 kg - 1,9 kg |
| Kategoria produktu | Karma weterynaryjna , Karma sucha |
| Zawartość tłuszczu | 10,5% |
| Włókna surowe | 2% |
| Białko | 21% |
| Popiół surowy | 6% |
| Ostrzeżenia | Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu. , Zapewnić dostęp do świeżej wody. , Przechowywać poza zasięgiem dzieci. |
| Stan produktu | Nowy |
| EAN | 7613035152908 |