BRIT Dental Stick Mobility & Calm & Immuno MIX Pakiet Próbny- przysmak dla psa - 3x251 g
- Wielkość rasy: Odpowiednie dla wszystkich ras
- Wiek pupila: Dorosły
- Kategoria: Dla psa
- Kategoria produktu: Przysmak
W zestawie
Opis
Specyfikacja: BRIT Dental Stick Calm Hemp & Materwort - przysmak dla psa - 251 g
| Waga produktu | 251 g |
| Wiek zwierzęcia | Dorosły |
| Skład | |
| Specyficzne potrzeby zwierzęcia | Ograniczenie powstawania kamienia nazębnego |
| Bez cukru | Brak danych |
| Bez konserwantów | Nie |
| Bez soi | Tak |
| Bezglutenowe | Tak |
| Brak sztucznych barwników | Brak danych |
| Efekty zdrowotne | Czyste zęby, świeży oddech |
| Forma dawkowania | Stały |
| Rodzaj zwierzęcia | Pies |
| Rasa psa | Każda rasa |
| Wielkość psa | Każdej wielkości (2 - 80 kg) |
| Kategoria | Dla psa |
| Kategoria produktu | Przysmak |
| Dodatkowe cechy | Bezglutenowe , Dentystyczne , Obniżające stres |
| Wiek pupila | Dorosły |
| Wielkość rasy | Odpowiednie dla wszystkich ras |
| Zakres wagowy | 201 g - 499 g |
| Oferta sezonowa | Wiosna , Aktywność z pupilem , Lato z pupilem |
| Rodzaj przysmaku | Dentystyczne , Gryzaki, kości do gryzienia , Do żucia , Hipoalergiczne , Funkcjonalne |
| Rodzaj opakowania | Worek |
| Główny smak | Roślinny |
| Zawartość tłuszczu | 3,5% |
| Włókna surowe | 4,1% |
| Białko | 9% |
| Popiół surowy | 2,4% |
| Zawartość wilgoci | 17% |
| Ostrzeżenia | Trzymać w miejscu niedostępnym dla dzieci. , Nie stosować jako zamiennik zbilansowanej diety. , Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu. |
Specyfikacja: BRIT Dental Stick Immuno Probiotics & Cinnamon - przysmak dla psa - 251 g
| Waga produktu | 251 g |
| Wiek zwierzęcia | Dorosły |
| Skład | |
| Specyficzne potrzeby zwierzęcia | Ograniczenie powstawania kamienia nazębnego |
| Bez cukru | Brak danych |
| Bez konserwantów | Nie |
| Bez soi | Tak |
| Bezglutenowe | Tak |
| Brak sztucznych barwników | Brak danych |
| Efekty zdrowotne | Czyste zęby, świeży oddech |
| Forma dawkowania | Stały |
| Rodzaj zwierzęcia | Pies |
| Rasa psa | Każda rasa |
| Wielkość psa | Każdej wielkości (2 - 80 kg) |
| Kategoria | Dla psa |
| Kategoria produktu | Przysmak |
| Dodatkowe cechy | Bezglutenowe , Dentystyczne , Wspomaganie odporności , Zdrowie ogólne |
| Oferta sezonowa | Wiosna , Aktywność z pupilem |
| Wiek pupila | Dorosły |
| Zakres wagowy | 201 g - 499 g |
| Rodzaj przysmaku | Dentystyczne , Gryzaki, kości do gryzienia , Do żucia , Hipoalergiczne |
| Rodzaj opakowania | Worek |
| Główny smak | Roślinny |
| Wielkość rasy | Odpowiednie dla wszystkich ras |
| Zawartość tłuszczu | 3,5% |
| Włókna surowe | 4,1% |
| Białko | 9% |
| Popiół surowy | 2,4% |
| Zawartość wilgoci | 17% |
| Ostrzeżenia | Trzymać w miejscu niedostępnym dla dzieci. , Nie stosować jako zamiennik zbilansowanej diety. , Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu. |
Specyfikacja: BRIT Dental Stick Mobility Curcum & Collagen - przysmak dla psa - 251 g
| Waga produktu | 251 g |
| Wiek zwierzęcia | Dorosły |
| Skład | |
| Specyficzne potrzeby zwierzęcia | Ograniczenie powstawania kamienia nazębnego |
| Bez cukru | Brak danych |
| Bez konserwantów | Nie |
| Bez soi | Tak |
| Bezglutenowe | Tak |
| Brak sztucznych barwników | Brak danych |
| Efekty zdrowotne | Czyste zęby, świeży oddech |
| Forma dawkowania | Stały |
| Rodzaj zwierzęcia | Pies |
| Rasa psa | Każda rasa |
| Wielkość psa | Każdej wielkości (2 - 80 kg) |
| Kategoria | Dla psa |
| Kategoria produktu | Przysmak |
| Dodatkowe cechy | Bezglutenowe , Dentystyczne , Budowa mięśni |
| Oferta sezonowa | Wiosna |
| Zakres wagowy | 201 g - 499 g |
| Rodzaj przysmaku | Dentystyczne , Gryzaki, kości do gryzienia , Do żucia , Hipoalergiczne |
| Rodzaj opakowania | Worek |
| Główny smak | Roślinny |
| Wielkość rasy | Odpowiednie dla wszystkich ras |
| Wiek pupila | Dorosły |
| Zawartość tłuszczu | 4% |
| Włókna surowe | 4% |
| Białko | 10,5% |
| Popiół surowy | 2,5% |
| Zawartość wilgoci | 17% |
| Ostrzeżenia | Trzymać w miejscu niedostępnym dla dzieci. , Nie stosować jako zamiennik zbilansowanej diety. , Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu. |
Opinie
Krakvet umożliwia wyrażanie opinii także osobom, które nie nabyły w nim towarów lub usług i tym samym nie zapewnia, aby opinie pochodziły wyłącznie od konsumentów, którzy używali danego produktu lub go nabyli.
BRIT Dental Stick Mobility & Calm & Immuno MIX Pakiet Próbny- przysmak dla psa - 3x251 g
Trwa wczytywanie...