Promocja -10%
Bestseller
Nowość
Producent PETITTO
PETITTO Szaszłyk z piersi kaczki - przysmak dla psa - 500 g
PETITTO Szaszłyk z piersi kaczki - przysmak dla psa - 500 g
00d 00h 00min 00 s do końca
Hit dnia
21,99 zł
19,79 zł
19,79 zł
Cena jednostkowa 39,58 zł / kg
Najniższa cena z ostatnich 30 dni przed obniżką: 18,69 zł
Produkt Dostępny
Zamów teraz aby otrzymać: 2026-05-13
Darmowa dostawa od: 139,00 zł
- Waga produktu: 500 g
- Wielkość rasy: Odpowiednie dla wszystkich ras
- Wiek pupila: W każdym wieku
- Kategoria: Dla psa
- Kategoria produktu: Przysmak
Więcej wariantów
Opis
PETITTO Szaszłyk z piersi kaczki - przysmak dla psa - 500 g
PETITTO Szaszłyk z piersi kaczki to zdrowy, mięsny i naturalny przysmak dla psa dorosłego każdej rasy. To idealny sposób urozmaicenia i uzupełniania codziennej diety, dostarcza zdrowe i naturalne składniki w formie, którą psy uwielbiają. Soczystym i pachnącym piersiom z kaczki owiniętym na patyku nie oprze się nawet najbardziej wybredny pupil. To produkt stworzony z myślą o zdrowiu i zadowoleniu Twojego psa.
PETITTO Szaszłyk z piersi kaczki, to idealna energetyczna przekąska na spacerze i podczas treningu. Ten soczysty, smakołyk dla psa o kształcie zachęcającym do żucia i gryzienia, będzie też odpowiednią nagrodą podczas szkolenia i nauki. Każdy Szaszłyk z piersi kaczki to produkt o starannie wyselekcjonowany składzie, skomponowany tak, aby dostarczyć Twojemu pupilowi najwyższej jakości przysmak, który nie tylko smakuje wybornie, ale również wspiera zdrowie i dobre samopoczucie. To doskonały wybór dla właścicieli dbających o naturalną, zdrową i urozmaiconą dietę swoich pupili.
W swoim składzie ta wyśmienita przekąska dla psa zawiera aż 73,9% mięsa z kaczki, które cechuje smakowitość, oraz bogactwo cennego, lekkostrawnego białka, aminokwasów egzogennych, niska zawartość kwasów tłuszczowych, a także zawartość witamin z grupy B, fosforu i potasu. PETITTO Szaszłyk z piersi kaczki to nie tylko zdrowy i naturalny przysmak dla psa, ale także doskonały sposób na utrzymanie witalności, zdrowia układu pokarmowego, mięśni, stawów, układu odpornościowego, skóry i lśniącej sierści.
Cechy produktu PETITTO Szaszłyk z piersi kaczki - przysmak dla psa - 500 g:
Wyselekcjonowane składniki i prosty skład PETITTO Szaszłyk z piersi kaczki 500 g to gwarancja jakości tego przysmaku dla psa.
Skład
Kaczka 73,9%, skóra wołowa 8,1%, gliceryna 7,4%, skrobia kukurydziana 5,8%, białko roślinne 4,1%, sól 0,7%.Skład analityczny
Białko surowe 67%, tłuszcz surowy 2%, wilgotność 16%, błonnik surowy 0,2%, popiół surowy 3%.Zalecany sposób podawania:
Zalecane dawkowanie przysmaku dla psa PETITTO Szaszłyk z piersi kaczki, zależy od wagi psa i poziomu jego aktywności. Należy przestrzegać zaleceń producenta umieszczonych na opakowaniu oraz dostosować ilość podawanego przysmaku od indywidualnych potrzeb psa. Pamiętaj przysmak dla psa PETITTO Szaszłyk z piersi kaczki nie zastępuje codziennego pełnowartościowego pożywienia. Nie zapomnij zapewnić Swojemu psu stałego dostęp do świeżej wody.Jak wybrać najlepszy przysmak dla psaPodstawą zdrowia i witalności czworonogów jest odpowiednio zbilansowana dieta. Nieprawidłowe żywienie może w znacznym stopniu obniżyć komfort życia pupila. Warto więc wiedzieć, jakie przekąski wprowadzać dla urozmaicenia codziennej diety pupila.
Bardzo ważnym elementem jest weryfikacja czy przysmak posiada w swoim składzie białko pochodzenia zwierzęcego – w końcu to ono jest źródłem niezbędnych do funkcjonowania składników. Kolejnym składnikiem, który powinien znaleźć się na liście to warzywa i owoce, które stanowią źródło błonnika, antyoksydantów oraz cennych dla zdrowia witamin i minerałów. W niewielkim stopniu w składzie przysmaku dla psa mogą się też znaleźć zboża, to nie tylko wypełniacz, odpowiedzialny za poczucie sytości, który coraz niechętnie widziany jest przez nas w składach, ale również składnik wspierający zdrowie skóry i lśniącą sierść, a także układ odpornościowy. Dobry przysmak dla psa powinien zawierać dużą ilość mięsa, oleje roślinne i rybie, a także owoce i warzywa.
Ważne także, aby przekąska była dostosowana do rasy psa, jego wieku oraz indywidualnych potrzeb takich jak alergia, choroby czy niedobory witamin. Przykładowo przekąski dla szczeniaków powinno zawierać więcej białka i tłuszczu niż smakołyki przeznaczone dla psów dorosłych. Co więcej, dawka kaloryczna musi być adekwatna do zapotrzebowania pupila. Idealnym wyborem będą przysmaki naturalne, liofilizowane lub suszone, czyli po prostu te z prostym składem. Do składników, których powinniśmy unikać, należą przede wszystkim sztuczne barwniki, aromaty oraz konserwanty i dodatki odpowiadające za polepszanie smaku. Dlatego przysmak dla psa PETITTO Szaszłyk z piersi kaczki 500 g może okazać się bardzo dobrym wyborem.
Specyfikacja
| Waga produktu | 500 g |
| Wiek zwierzęcia | Dorosły |
| Skład | kaczka 73,9%, laska skóry surowej 8,1%, gliceryna 7,4%, skrobia kukurydziana 5,8%, białko roślinne 4,1%, sól 0,7% |
| Specyficzne potrzeby zwierzęcia | Brak szczególnych potrzeb |
| Bez cukru | Tak |
| Bez konserwantów | Tak |
| Bez soi | Nie |
| Bezglutenowe | Tak |
| Brak sztucznych barwników | Tak |
| Efekty zdrowotne | Zdrowie ogólne |
| Smak karmy | Kaczka |
| Forma dawkowania | Stały |
| Rodzaj zwierzęcia | Pies |
| Rasa psa | Każda rasa |
| Wielkość psa | Każdej wielkości (2 - 80 kg) |
| Oferta sezonowa | Lato z pupilem |
| Rodzaj przysmaku | Dietetyczne , Naturalne , Funkcjonalne , Treningowe , Hipoalergiczne |
| Rodzaj opakowania | Plastikowe opakowanie |
| Główny smak | Kaczka |
| Wielkość rasy | Odpowiednie dla wszystkich ras |
| Wiek pupila | W każdym wieku |
| Kategoria | Dla psa |
| Kategoria produktu | Przysmak |
| Zakres wagowy | 500 g - 999 g |
| Zawartość tłuszczu | 2% |
| Włókna surowe | 0,2% |
| Białko | 67% |
| Popiół surowy | 3% |
| Zawartość wilgoci | 16% |
| Ostrzeżenia | Trzymać w miejscu niedostępnym dla dzieci. , Nie stosować jako zamiennik zbilansowanej diety. , Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu. |
| Stan produktu | Nowy |
| EAN | 5901443265382 |
| Nazwa | Action S.A. |
| Kraj | Polska |
| Adres | ul. Dawidowska 10, Zamienie |
| Kod pocztowy | 05-500 |
| Miejscowość | Piaseczno |
| action@action.pl, safety@action.pl | |
| Telefon | (+48 22) 332 16 00 |
| Nazwa | Action S.A. |
| Kraj | Polska |
| Adres | ul. Dawidowska 10, Zamienie |
| Kod pocztowy | 05-500 |
| Miejscowość | Piaseczno |
| safety@action.pl | |
| Telefon | (+48 22) 332 16 00 |
Opinie
Krakvet umożliwia wyrażanie opinii także osobom, które nie nabyły w nim towarów lub usług i tym samym nie zapewnia, aby opinie pochodziły wyłącznie od konsumentów, którzy używali danego produktu lub go nabyli.
PETITTO Szaszłyk z piersi kaczki - przysmak dla psa - 500 g
Trwa wczytywanie...