DOLINA NOTECI Premium bogata w dorsza z brokułami - mokra karma dla psa - 800 g
Twój pies zasługuje na wszystko, co najlepsze – każdego dnia! Jeśli chcesz zadbać o jego zdrowie, energię i radość życia, sięgnij po DOLINA NOTECI Premium z dorszem i brokułami. To połączenie lekkostrawnego białka rybnego z warzywami, które wspiera odporność, trawienie i kondycję Twojego pupila. Naturalna receptura, bez sztucznych dodatków – dla świadomych opiekunów i szczęśliwych psów.
Zadbaj o zdrowie i witalność swojego psa – postaw na naturalną, pełnowartościową dietę, która dostarcza energii na każdy dzień. Nie czekaj, wybierz karmę DOLINA NOTECI Premium bogatą w dorsza z brokułami i przekonaj się, jak wyjątkowo korzystnie wpływa na kondycję Twojego pupila!
Zamów już teraz i daj swojemu psu to, co najlepsze!
Tabela dawkowania:
| Masa Psa | 5kg | 10kg | 20kg | 30kg | 40kg |
|---|---|---|---|---|---|
| Ilość puszek/dzień | 0,5 | 1 | 1,5 | 2 | 2,5 |
W naszym sklepie zoologicznym KrakVet gwarantujemy szybką wysyłkę zamówień z opcją wygodnej dostawy kurierem lub do paczkomatów InPost. W KrakVet skorzystasz także z licznych promocji, okazji i rabatów takich, jak stały rabat na zestawy produktów.
KrakVet posiada szeroki wybór pokarmu dla psów w kategorii karma sucha dla psa, oraz karma mokra dla psa. Zajrzyj również do kategorii akcesoria dla psów, sprawdź dostępne maty i legowiska, oraz akcesoria do karmienia psów. Kupując pokarm dla swojego pupila pamiętaj również o zdrowych i pysznych przysmakach , które wzbogacą jego dietę.
| Waga produktu | 800 g |
| Wiek zwierzęcia | Dorosły |
| Rasa psa | Każda rasa |
| Bez cukru | Tak |
| Bezglutenowe | Tak |
| Brak sztucznych barwników | Tak |
| Bez konserwantów | Tak |
| Brak sztucznych dodatków | Tak |
| Efekty zdrowotne | Zdrowie ogólne |
| Forma dawkowania | Stały |
| Rodzaj opakowania | Puszka |
| Rodzaj zwierzęcia | Pies |
| Smak karmy | Dorsz , Brokuł |
| Specyficzne potrzeby zwierzęcia | Brak szczególnych potrzeb |
| Wielkość psa | Każdej wielkości (2 - 80 kg) |
| Bez soi | Tak |
| Wielkość porcji | 800 g |
| Przeznaczenie | Pies |
| Seria | DOLINA NOTECI Premium |
| Kategoria | Dla psa |
| Kategoria produktu | Karma mokra |
| Dodatkowe cechy | Nadwrażliwość pokarmowa , Bezzbożowe , Bez kurczaka |
| Wiek pupila | Dorosły |
| Wielkość rasy | Odpowiednie dla wszystkich ras |
| Główny smak | Ryby |
| Zakres wagowy | 500 g - 999 g |
| Białko | 12% |
| Zawartość tłuszczu | 5,5% |
| Popiół surowy | 2,5% |
| Włókna surowe | 1% |
| Zawartość wilgoci | 78% |
| Wapń | 0,3% |
| Fosfor | 0,25% |
| Ostrzeżenia | Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu. , Zużyć przed upływem daty ważności. , Nie przeznaczone do spożycia przez ludzi. |
| Stan produktu | Nowy |
| EAN | 5902921300250 |
DOLINA NOTECI MIX SMAKÓW - mokra karma dla psa - 30x800g + przysmak dla psa Training Treats Skin and coat 130g
DOLINA NOTECI Premium, DOLINA NOTECI Premium / Dla psa, Dla psa / Karma mokra, Karma mokra / Dorosły, Dorosły / Odpowiednie dla wszystkich ras, Odpowiednie dla wszystkich ras / 24 kg, 800 g
DOLINA NOTECI MIX SMAKÓW - mokra karma dla psa - 30x800g
DOLINA NOTECI Premium / Dla psa / Karma mokra / Dorosły / Odpowiednie dla wszystkich ras / 800 g
DOLINA NOTECI Premium MIX 10 SMAKÓW - mokra karma dla psa - 30x800g
DOLINA NOTECI Premium / Dla psa / Karma mokra / Dorosły / Odpowiednie dla wszystkich ras / 800 g
DOLINA NOTECI MIX SMAKÓW - mokra karma dla psa - 30x800g + przysmak dla psa Training Treats Joint care 130g
DOLINA NOTECI Premium, DOLINA NOTECI Premium / Dla psa, Dla psa / Karma mokra, Karma mokra / Dorosły, Dorosły / Odpowiednie dla wszystkich ras, Odpowiednie dla wszystkich ras / 24 kg, 800 g
DOLINA NOTECI Premium MIX 3 smaków - mokra karma dla psa - 30x800g
DOLINA NOTECI Premium / Dla psa / Karma mokra / Dorosły / Odpowiednie dla wszystkich ras / 800 g
DOLINA NOTECI Premium MIX 5 SMAKÓW - mokra karma dla psa - 30x800g
DOLINA NOTECI Premium, DOLINA NOTECI Premium / Dla psa, Dla psa / Karma mokra, Karma mokra / Dorosły, Dorosły / Odpowiednie dla wszystkich ras, Odpowiednie dla wszystkich ras / 800 g
DOLINA NOTECI MIX SMAKÓW - mokra karma dla psa - 30x800g + przysmak dla psa Training Treats Allergy 130g
DOLINA NOTECI Premium, DOLINA NOTECI Premium / Dla psa, Dla psa / Karma mokra, Karma mokra / Dorosły, Dorosły / Odpowiednie dla wszystkich ras, Odpowiednie dla wszystkich ras / 24 kg, 800 g
DOLINA NOTECI Premium MIX 6 SMAKÓW - mokra karma dla psa - 30x800g
DOLINA NOTECI Premium / Dla psa / Karma mokra / Dorosły / Odpowiednie dla wszystkich ras / 800 g
DOLINA NOTECI MIX SMAKÓW - mokra karma dla psa - 30x800g + przysmak dla psa Training Treats Digestive 130g
DOLINA NOTECI Premium, DOLINA NOTECI Premium / Dla psa, Dla psa / Karma mokra, Karma mokra / Dorosły, Dorosły / Odpowiednie dla wszystkich ras, Odpowiednie dla wszystkich ras / 24 kg, 800 g
DOLINA NOTECI Premium MIX 2 SMAKÓW - mokra karma dla psa - 30x800g
DOLINA NOTECI Premium / Dla psa / Karma mokra / Dorosły / Odpowiednie dla wszystkich ras / 800 g
DOLINA NOTECI Premium MIX 3 SMAKÓW - mokra karma dla psa - 30x800g
DOLINA NOTECI Premium, DOLINA NOTECI Premium / Dla psa, Dla psa / Karma mokra, Karma mokra / Dorosły, Dorosły / Odpowiednie dla wszystkich ras, Odpowiednie dla wszystkich ras / 800 g
DOLINA NOTECI Premium MIX 3 smaków - mokra karma dla psa - 30x800g
DOLINA NOTECI Premium / Dla psa / Karma mokra / Dorosły / Odpowiednie dla wszystkich ras / 800 g
DOLINA NOTECI Premium MIX 4 SMAKÓW - mokra karma dla psa - 30x800g
DOLINA NOTECI Premium / Dla psa / Karma mokra / Dorosły / Odpowiednie dla wszystkich ras / 800 g
DOLINA NOTECI Premium MIX 4 smaków - mokra karma dla psa - 30x800g
DOLINA NOTECI Premium / Dla psa / Karma mokra / Dorosły / Odpowiednie dla wszystkich ras / 800 g
DOLINA NOTECI Premium MIX 5 SMAKÓW - mokra karma dla psa - 30x800g
DOLINA NOTECI Premium, DOLINA NOTECI Premium / Dla psa, Dla psa / Karma mokra, Karma mokra / Dorosły, Dorosły / Odpowiednie dla wszystkich ras, Odpowiednie dla wszystkich ras / 800 g
DOLINA NOTECI Premium MIX 6 SMAKÓW - mokra karma dla psa - 30x800g
DOLINA NOTECI Premium, DOLINA NOTECI Premium / Dla psa, Dla psa / Karma mokra, Karma mokra / Dorosły, Dorosły / Odpowiednie dla wszystkich ras, Odpowiednie dla wszystkich ras / 800 g