FERPLAST Barn 120 - piętrowa klatka dla świnki morskiej i królika
Producent FERPLAST
| Typ produktu | Klatka |
| Kolor produktu | Szary |
| Materiały | Metal, Plastik |
| Rodzaj zwierzęcia | Królik, Świnka morska |
| Łatwość czyszczenia | Tak |
| Wyposażenie | Poidełko , Miseczka , Piętro |
| Zalecane dla rodzaju zwierząt | Królik, Świnka morska |
| Kategoria produktu | Klatka |
| Zakres wagowy | 10 kg - 15,9 kg |
| Kategoria | Dla gryzoni , Dla królika , Dla świnki morskiej , Dla koszatniczki , Dla myszy i szczurów |
| Wysokość produktu | 770 mm |
| Szerokość produktu | 1190 mm |
| Głębokość produktu | 580 mm |
| Waga produktu | 9,8 kg |
| Ostrzeżenia | Upewnij się, że klatka jest prawidłowo zmontowana, aby uniknąć ryzyka ucieczki zwierząt. , Regularnie sprawdzaj stan klatki pod kątem uszkodzeń, które mogą stanowić zagrożenie dla zwierząt. , Upewnij się, że klatka jest odpowiednio wentylowana, aby zapewnić zwierzętom odpowiednią cyrkulację powietrza. |
| Stan produktu | Nowy |
| EAN | 8010690172521 |