ACANA Dog Light & Fit - sucha karma dla psa - 11,4 kg + Przysmak Petitto
- Waga produktu: 11,4 kg
- Kategoria: Dla psa
- Kategoria produktu: Karma sucha
- Dodatkowe cechy: Nadwaga
- Wielkość rasy: Odpowiednie dla wszystkich ras
- Wiek pupila: W każdym wieku
- Seria: ACANA Dog
W zestawie
Opis
PETITTO Miękkie paski z kaczki - przysmak dla psa - 500g
Miękkie paski z kaczki to wyjątkowy przysmak dla Twojego psa, stworzony z myślą o zaspokojeniu jego naturalnych potrzeb żywieniowych i urozmaiceniu codziennej diety.
Głównym składnikiem przekąski jest kaczka to bogate źródło białka, witamin z grupy B i potasu. Wprowadzenie mięsa kaczki do diety psa pozytywnie wpłynie na odporność organizmu, funkcjonowanie tarczycy oraz pracę układu krążenia. Lekkostrawne mięso sprawdzi się u psów z wrażliwym przewodem pokarmowym.
Miękkie paski z kaczki mają zaledwie 3% tłuszczu, jeżeli Twój pies woli spędzać czas w domu, a spacery nie są jego ulubioną formą zabawy, należy zwrócić uwagę na kaloryczność posiłków. Zbyt duża ilość przekąsek może doprowadzić do otyłości psiaka, z którą wiąże się wiele chorób obniżających jakość życia czworonoga. Błędnie dobrana dieta w późniejszych latach może negatywnie odbić się na jego zdrowiu, dlatego warto wybrać przysmaki Petitto o niskiej zawartości tłuszczu, które zaspokoją potrzeby psiaka bez ryzyka zwiększenia jego masy.
Zalety przysmaku Petitto Miękkie paski z kaczki
Właściwie zbilansowana dieta pozwoli utrzymać dobrą kondycję psa, zapewni długotrwałe, zdrowe i aktywne życie. Petitto miękkie paski z kaczki zostały skomponowane tak, aby uwzględnić odpowiednią dawkę niezbędnych składników, które wspierają prawidłowy rozwój Twojego pupila:
Przysmaki Petitto nie zawierają pszenicy oraz produktów mlecznych, dlatego sprawdzą się u psów z alergią pokarmową. Pszenica jest zbędnym składnikiem w diecie czworonoga, a co ważne może obciążać trzustkę, powodować problemy z trawieniem, swędzenie skóry oraz wpływają na obniżenie odporności pupila. Po skończeniu ósmego tygodnia życia u psów zanika laktaza (enzym odpowiedzialny za rozkład laktozy), w związku z tym należy wykluczyć z diety mleko, którego spożycie będzie wiązać się dolegliwościami od strony układu pokarmowego.
Jednym z najprostszych sposobów nauczenia psiaka nowych komend jest nagradzanie każdej dobrze wykonanej sztuczki przysmakiem. Pozytywne wzmacnianie czworonoga jest najlepszą metodą na skuteczną naukę posłuszeństwa. Przysmak można łatwo podzielić na mniejsze kawałki w zależności od wielkości psiaka, dlatego świetnie sprawdzi się w formie treserek.
Skład:
kaczka 77,5%, gliceryna 10,4%, skrobia kukurydziana 6%, białko roślinne 5,4%, sorbitol 0,7%Skład analityczny:
białko surowe 43%, tłuszcz surowy 3%, popiół surowy 5%, włókno surowe 0,2%, wilgotność 18%.Specyfikacja: ACANA Dog Light & Fit - sucha karma dla psa - 11,4 kg
| Waga produktu | 11,4 kg |
| Wiek zwierzęcia | Dorosły |
| Rasa psa | Każda rasa |
| Seria | ACANA Dog |
| Kategoria | Dla psa |
| Kategoria produktu | Karma weterynaryjna |
| Dodatkowe cechy | Bezzbożowe , Nadwaga |
| Oferta sezonowa | Wiosna |
| Wiek pupila | Dorosły |
| Wielkość rasy | Odpowiednie dla wszystkich ras |
| Główny smak | Kurczak |
| Rodzaj opakowania | Worek |
| Zakres wagowy | 10 kg - 15,9 kg |
| Zawiera witaminy | Witamina B3 , Witamina B2 , Witamina B12 , Tiamina , Witamina E , Witamina D3 , Witamina A |
| Białko | 35% |
| Zawartość tłuszczu | 11% |
| Popiół surowy | 7% |
| Włókna surowe | 8% |
| Zawartość wilgoci | 12% |
| Kwasy tłuszczowe omega-3 | 0,9% |
| Zawartość cynku | 190 mg/kg |
| Zawartość miedzi | 20 mg/kg |
| Zawartość manganu | 13 mg/kg |
| Zawartość selenu | 0,65 mg/kg |
| Wapń | 1,7% |
| Ostrzeżenia | Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu, z dala od bezpośredniego światła słonecznego. , Zapewnić, że miska psa jest zawsze czysta, aby zapobiec zanieczyszczeniu karmy. , Przestrzegać zalecanej dawki karmy zgodnie z instrukcjami na opakowaniu. |
Specyfikacja: PETITTO Miękkie paski z kaczki - przysmak dla psa - 500 g
| Waga produktu | 500 g |
| Wiek zwierzęcia | Dorosły |
| Skład | kaczka 77,5%, gliceryna 10,4%, skrobia kukurydziana 6%, białko roślinne 5,4%, sorbitol 0,7% |
| Specyficzne potrzeby zwierzęcia | Brak szczególnych potrzeb |
| Bez cukru | Tak |
| Bez konserwantów | Tak |
| Bez soi | Nie |
| Bezglutenowe | Tak |
| Brak sztucznych barwników | Tak |
| Efekty zdrowotne | Zdrowie ogólne |
| Smak karmy | Kaczka |
| Forma dawkowania | Stały |
| Rodzaj zwierzęcia | Pies |
| Rasa psa | Każda rasa |
| Wielkość psa | Każdej wielkości (2 - 80 kg) |
| Oferta sezonowa | Lato z pupilem |
| Rodzaj przysmaku | Dietetyczne , Naturalne , Funkcjonalne , Treningowe , Hipoalergiczne |
| Rodzaj opakowania | Plastikowe opakowanie |
| Główny smak | Kaczka |
| Wielkość rasy | Odpowiednie dla wszystkich ras |
| Wiek pupila | W każdym wieku |
| Kategoria | Dla psa |
| Kategoria produktu | Przysmak |
| Zakres wagowy | 500 g - 999 g |
| Zawartość tłuszczu | 3% |
| Włókna surowe | 0,2% |
| Białko | 43% |
| Popiół surowy | 5% |
| Zawartość wilgoci | 18% |
| Ostrzeżenia | Trzymać w miejscu niedostępnym dla dzieci. , Nie stosować jako zamiennik zbilansowanej diety. , Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu. |
Opinie
Krakvet umożliwia wyrażanie opinii także osobom, które nie nabyły w nim towarów lub usług i tym samym nie zapewnia, aby opinie pochodziły wyłącznie od konsumentów, którzy używali danego produktu lub go nabyli.
ACANA Dog Light & Fit - sucha karma dla psa - 11,4 kg + Przysmak Petitto
Trwa wczytywanie...