Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Dolina Noteci - więcej niż karma

2019-10-29

Wpis archiwalny

Dolina Noteci to polska firma, która powstała w odpowiedzi na rosnące wymagania konsumentów. W obecnych czasach wyjątkowo uczula się na czytanie etykiet produktów ze względu na to, że producenci chcąc spotęgować zyski niezawsze zapewniają jakościowy produkt. Dolina Noteci to wyjątkowo transparentny producent karm dla psów i kotów, który w całym procesie produkcji wykorzystuje wyłącznie sprawdzone surowce, pochodzące tylko od polskich dostawców. Na szybki wzrost firmy składa się nie tylko jej filozofia, która na pierwszym miejscu stawia troskę o środowisko, ale również fakt, że coraz więcej klientów docenia to, że Dolina Noteci to polski produkt.

Dolina Noteci - nowość w sklepie Krakvet

Sklep internetowy Krakvet.pl specjalizuje się w sprzedaży każdego rodzaju karm dla psów i kotów. W związku z tym w naszym asortymencie nie mogło zabraknąć produktów marki Dolina Noteci. Podobnie jak nasi klienci doceniamy regionalne dary natury, którymi dzieli się z nami ten producent, dlatego z radością oznajmiamy, że Dolina Noteci na stałe zagościła w naszej ofercie!

Karma dla psa i kota Dolina Noteci

Dolina Noteci - polski produkt na miarę europy

Produkty Dolina Noteci są wytwarzane w najwyższej dbałości o jakość, przy współpracy z sąsiadującymi zakładami rolnymi. Firma doskonale wykorzystuje potencjał bogatego w ekologiczne produkty regionu Wielkopolski, jednocześnie dbając o środowisko. Nowoczesna hala produkcyjna została zaprojektowana tak, aby w najmniejszym stopniu przyczyniać się do emisji zanieczyszczeń. Odnawialne źródła energii, gaz ziemny czy własne ujęcie wody sprawia, że przedsiębiorstwo staje się przykładem godnym do naśladowania dla innych firm w całej europie. Dodatkowo Dolina Noteci jest znana ze swojej działalności na rzecz zwierząt oraz promowania zdrowego trybu życia nie tylko zwierząt, ale również ich właścicieli.

Dolina Noteci - wyżyna smaku

Karmy dla psa marki Dolina Noteci cechują się bardzo wysoką jakością, a ekologiczny producent żywności dumnie prezentuje zawartość karm na etykietach. Odpowiednie proporcje witamin i minerałów przykładają się do lepszego wchłaniania pozostałych składników i w dodatku zmniejszają zapotrzebowanie na suplementację syntetyczną. Karmy dla psa Dolina Noteci uchodzą za produkty o wysokiej strawności sięgającej nawet 95%. Jest to zasługa tego, że do produkcji każdej porcji wykorzystuje się tylko jedno źródło białka. Tak zwane karmy monobiałkowe są bezpieczne dla delikatnych żołądków, ponieważ nie powodują alergii pokarmowych.

Dodatkowym atutem jest niska zawartość tłuszczów zwierzęcych (zaledwie 10%), a wysoka zawartość jakościowych olejów bogatych w kwasy Omega-3 i Omega-6. Producent skupił się na odpowiednim dostosowaniu składników odżywczych do wieku i wagi zwierzęcia, dlatego karmiąc nasze zwierzęta mokrymi karmami Dolina Noteci, możemy być pewni, że otrzymują one doskonale zbilansowany posiłek, wyprodukowany w sposób przyjazny środowisku.

Pokaż więcej wpisów z Październik 2019

Polecane

pixel