Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Karma dla psa i kota Animonda Vom Feinsten

( ilość produktów: 132 )

Animonda to jedna z wiodących marek na rynku suchych i mokrych pokarmów dla psa i kota. Marka cieszy się ponad 30 lat doświadczenia w opracowywaniu receptur i produkcji produkcji diet, dzięki którym nasi ulubieńcy mogą się cieszyć doskonałym zdrowiem i samopoczuciem oraz są szczęśliwi. Sklep zoologiczny KrakVet oferuje szeroki wybór suchuch i mokrych karm dla psa i kota marki Animonda.

 

Mięsna karma dla psów i kotów

Receptury Animonda cieszą się dobrymi opiniami wśród właścicieli zwierząt z uwagi na zdrowe i naturalne składy, a także stosowanie wyłącznie wysokiej jakości produktów mięsnych. W sklepie internetowym KrakVet oferujemy szeroki wybór mięsnych smaków, którym nie oprą się nawet najbardziej wybredne psy i koty. Wśród nich znajdziesz między innymi karmy o smaku kurczaka, wołowiny, kaczki, jagnięciny, a także ryb i dziczyzny. W naszej ofercie każdy właściciel psa i kota z pewnością znajdzie smak, który najlepiej będzie odpowiadał jego pupilowi. Oferujemy mokre i suche karmy Animonda z soczystymi kawałkami mięsa, które stanowią zdrową, smakowitą i pełnowartościową dietę dla każdego psa i kota. Do wyboru są karmy w różnych opakowaniach - w puszkach, workach, jako tacka, saszetka czy w zestawie.

Zdrowe i smakowite karmy Animonda

Pokarmy marki Animonda wyróżnia zastosowanie wyłącznie naturalnych składników, co korzystnie wpływa na zdrowie zwierząt domowych. Karmy nie zawierają sztucznych konserwantów. Co więcej, receptury są opracowywane na podstawie wyników najnowszych badań naukowych z dziedziny żywienia zwierząt domowych. Dzięki temu marka Animonda oferuje pyszne i zdrowe linie pokarmów dla psów i kotów. W ofercie sklepu zoologicznego KrakVet znajdują się również karmy Animonda odpowiednie dla zwierząt z rozmaitymi probemami zdrowotnymi, takimi jak otyłość, problemy trawienne, osłabienie układu odpornościowego oraz alergie.

Pełnowartościowa i urozmaicona dieta jest niezbędna dla dobrego samopoczucia psów i kotów oraz prawidłowego stanu zdrowia. Każdy posiłek powinien dostarczać zwierzętom niezbędnych składników odżywczych dopasowanych do potrzeb danej rasy i wieku psa lub kota, a także do ich indywidualnych potrzeb. Wysokiej jakości składniki w zbilansowanych proporcjach gwarantują połączenie doskonałego smaku ze zdrową i wartościową dietą.

Karmy Animonda dla psa i kota w każdym wieku

Przy wyborze karmy dla psów i kotów należy mieć na uwadze wiek pupila, gdyż inne potrzeby mają szczeniaki małe kocięta, inne psy i koty dorosłe, a jeszcze inne starsze koty oraz psy powyżej 7. roku życia. W sklepie internetowym KrakVet oferujemy karmy marki Animonda przeznaczone dla zwierząt okreslonych grup wiekowych, a także uniwersalne karmy odpowiednie dla pupili w każdym wieku. W naszym sklepie każdy właściciel psa i kota znajdzie coś dla swojego pupila spośród karm marki Animonda. Produkty wyróżnia połączenie wybornego smaku z zapewnieniem pupilowi zróżnicowanej i pełnowartościowej diety.

pixel