Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Royal Canin Renal

( ilość produktów: 15 )

Schorzenia nerek dotykają wielu spośród naszych pupili. Problemy zdrowotne z nerkami wymagają szczególnie starannie opracowanej diety, która będzie zawierać ograniczoną ilość składników mogących obciążyć nerki lub doprowadzić do pogłębiania się problemu. Marka Royal Canin cieszy się wieloletnim doświadczeniem w opracowywaniu bytowych, funkcjonalnych i weterynaryjnych karm dla psów i kotów. Z myślą o ich potrzebach powstała specjalna seria karm weterynaryjnych na nerki - Royal Canin Renal.

Sprawdź, jakie produkty obejmuje.

Karma dla kota Royal Canin Renal

Royal Canin Renal Cat to weterynaryjna karma opracowana specjalnie z myślą o potrzebach kotów borykających się z chorobami nerek. Karma Royal Canin Renal Feline to doskonały wybór dla kotów cierpiących na przewlekłą niewydolność nerek. Ma ograniczoną zawartość fosforu oraz odpowiednio niską zawartość białka, co jest szczególnie istotne przy problemach z nerkami, a także odpowiednią zawartość wapnia i witaminy D, dzięki czemu alkalizuje mocz i zmniejsza ryzyko powstawania kamieni szczawianowych. Zawiera niezbędne kwasy tłuszczowe oraz wysoce przyswajalne białka L.I.P. Ma wartość energetyczną idealnie dopasowaną do potrzeb kotów o zmniejszonym apetycie. Ponadto jest wysoce smakowita i cieszy się dużą akceptowalnością wśród kotów. Dzięki karmie Royal Canin Renal kot będzie miał zapewnioną pełnoporcjową dietę w czasie leczenia.

Dla kotów borykających się z ostrą i przewlekłą niewydolnością nerek producent oferuje karmę ROYAL CANIN Renal Select.

Karma jest dostępna w postaci suchej karmy, a także jako Royal Canin Renal saszetki dla kota.

Sprawdź dostępne warianty:

Karma dla psa Royal Canin Renal

Karma Renal Royal Canin jest dostępna również dla psów cierpiących na niewydolność nerek. Receptura karmy została opracowana tak, aby odciążyć chore nerki, dzięki czemu dieta łagodzi dolegliwości. Karma ma ograniczoną zawartość fosforu oraz odpowiednio umiarkowany poziom białka. Zawiera kwasy tłuszczowe  EPA i DHA mające korzystny wpływ na pracę przewodu pokarmowego. Ma właściwości alkalizujące mocz, dzięki czemu zapobiega kamicy. Dzięki diecie weterynaryjnej Royal Canin Renal pies ma zapewnione wszystkie wartości odżywcze, których potrzebuje w codziennej diecie, a także karmę, która łagodzi objawy choroby i spowalnia jej postępowanie.

Dla psów wymagających wsparcia przy przy przewlekłej niewydolności nerek, kamicy moczanowej i cystynowej dostępna jest karma Royal Canin Renal Special, która sprzyja również zapobieganiu nawrotom kamicy oraz encefalopatii wątrobowej.

Dostępne warianty karmy:

Pamiętaj, że odpowiednio dobrana dieta jest szczególnie istotna w leczeniu chorób nerek oraz zapobieganiu ich postępowi. Skonsultuj z weterynarzem użycie odpowiedniej karmy weterynaryjnej i nie postępuj na własną rękę.

Zobacz artykuły na blogu związane z tematem: Royal Canin Renal

Schorzenia nerek u psa

Nerki należą do jednych z ważniejszych organów wpływających na homeostazę w całym organizmie. Są odpowiedzialne za filtrowanie, odtruwanie, wydalanie szkodliwych produktów przemiany materii,

Choroby dróg moczowych u psów

Wśród czworonożnych pacjentów, których można spotkać w gabinetach weterynaryjnych, duży procent stanowią zwierzęta borykające się z chorobami dolnych dróg moczowych. Chociaż częściej dotykają
pixel