Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Purina Dentalife

( ilość produktów: 6 )

Purina

Purina to marka z wieloletnim doświadczeniem w produkcji suchych i mokrych karm oraz przysmaków dla psów i kotów. Szeroka oferta producenta obejmuje karmy bytowe i uzupełniające, a także przysmaki i karmy funkcjonalne oraz karmy weterynaryjne. Seria przysmaków dentystycznych dla psów Dentalife jest jedną z najpopularniejszych linii ich produktów.

Przysmaki dentystyczne dla psa Purina Dentalife to doskonały wybór zdrowej i smakowitej przekąski, która zadba o higienę jamy ustnej Twojego pupila i pomoże utrzymać jego uzębienie w doskonałym stanie. Dzięki odpowiedniej dbałości o higienę jamy ustnej psa oraz regularnym stosowaniu przysmaków Dentalife Purina możesz zapewnić Twojemu psu komfortowe i szczęśliwe życie.

Sprawdź dostępną ofertę Dentalife dla psa.

Purina Dentalife gryzak stomatologiczny

Wybierając Dentalife masz pewność, że sięgasz po dentystyczny przysmak dla psa o skuteczności potwierdzonej badaniami – marka Purina przeprowadziła badania, które dowiodły redukcję gromadzenia się kamienia nazębnego w ciągu 28 dni przy codziennym stosowaniu przysmaków. Przysmaki doskonale czyszczą zęby znajdujące się z tyłu jamy ustnej, które są szczególnie narażone na gromadzenie się bakterii wywołujących kamień nazębny. Unikalna, porowata faktura przysmaku zachęca psy do gryzienia, a czyszczenie odbywa się mechanicznie w miarę gryzienia.

Wyróżnia je również zdrowy i naturalny skład. Powstają one z kukurydzy i zboża, bez dodatku cukru. Ponadto mają niską zawartość tłuszczu. Nie zawierają chemicznych substancji ściernych, aromatów ani barwników. Zawierają natomiast witaminę D i wapń, które dbają o zdrowie uzębienia psa.

Przysmaki zostały zatwierdzone przez amerykańską radę VOHC (Veterinary Oral Health Council, czyli Weterynaryjną Radę Zdrowia Zębów i Przyzębia). Są odpowiednie do codziennego stosowania.

W szerokiej ofercie serii Dentalife znajdziesz przysmak dentystyczny dla psa każdej wielkości, od psów ras małych i miniaturowych po średnie i duże rasy. Rozmiar przekąsek jest odpowiednio dostosowany do szczęk pupili różnych rozmiarów.

Sprawdź dostępne przysmaki:

Purina Dentalife opinie

Dentystyczne przysmaki dla psa Dentalife gryzak stomatologiczny cieszą się doskonałymi opiniami właścicieli psów z uwagi na skuteczność w redukcji kamienia nazębnego. Produkt został również doceniony z uwagi na smakowitość, dzięki której psy chętnie sięgają po przekąskę. Gryzaki dla psa takie, jak Purina Dentalife doskonale zaspokajają również naturalne instynkty żucia i gryzienia.

Psia satysfakcja lub zwrot pieniędzy!

Według przeprowadzonych przez markę badań, aż 9 na 10 psów akceptuje przysmak Dentalife, a 75% badanych psów wybiera Dentalife w pierwszej kolejności w porównaniu z konkurencyjnymi przysmakami dentystycznymi. Ponad 90% ankietowanych deklaruje, że po przetestowaniu przysmaku są zdecydowani na jego ponowny zakup. Dlatego też marka wychodzi naprzeciw potrzebom opiekunów psów i gwarantuje satysfakcję lub 30 dni na zwrot pieniędzy!

Zapewnij pupilowi zdrowie jamy ustnej i pomoc w zwalczaniu kamienia nazębnego – wybierz przysmaki dentystyczne Purina Dentalife!

pixel