Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Farmina N&D Prime

( ilość produktów: 30 )

Farmina to marka ciesząca się wieloletnim doświadczeniem w dziedzinie produkcji wysokiej jakości karm dla psów i kotów. Farmina oferuje szeroką gamę suchych i mokrych karm bytowych oraz weterynaryjnych dla psów i kotów. W ofercie znajdziesz pokarmy dla zwierząt w każdym wieku oraz o zróżnicowanych potrzebach żywieniowych. Karmy Farmina zawierają wysokiej jakości składniki mięsne, dzięki czemu są bogate w białko i kwasy tłuszczowe, a także niezbędne w diecie witaminy i minerały. Wzbogaca je gama pysznych i zdrowych owoców i warzyw. Karmy są wysoce przyswajalne i hipoalergiczne, a także mają niski indeks glikemiczny.

W ofercie cieszącej się dużym zainteresowaniem serii Farmina N&D, znanej też jako Farmina Natural & Delicious, znajdziesz linię karm Farmina N&D Prime. Zawiera ona smakowite i zdrowe diety bezzbożowe o wysokiej zawartości mięsa, z dodatkiem bogatych w witaminy i wartości odżywcze owoców.

Sprawdź ofertę karm Farmina ND Prime.

Karma o wysokiej zawartości mięsa Farmina N&D Prime - zalety

Pokarmy z serii Farmina Prime to wysokiej jakości suche i mokre karmy dla psów i kotów o bezzbożowej, hipoalergicznej formule. Karmy wyróżnia wysoka zawartość mięsa oraz dodatek zdrowych i odżywczych składników roślinnych. Seria zawiera zdrowe owoce takie, jak:

  • borówka amerykańska - wpływa korzystnie na trawienie i na wzrok, stanowi źródło witamin takich, jak A, C i E, a także potasu, magnezu, błonnika i antyoksydantów,
  • granat - doskonały na problemy krążenia, bogate źródło witamin takich, jak A, C i E, a także beta-karotenu i witamin z grupy B,
  • jabłko - stanowi bogate źródło błonnika, dostarcza potasu, a także jest bogate w witaminę C, witaminę A i witaminy z grupy B regulujące liczne procesy w organiźmie.

Karma Farmina N&D Prime dla psa

Oferta ND Prime Farmina obejmuje szeroki wybór karm dla psa w każdym wieku i różnych wielkości ras. Dostępna w ofercie N&D karma dla psa jest bogata w białko i bezzbożowa. Źródłem białka są trzy gatunki mięsa wysokiej jakości - hipoalergiczna jagnięcina, wysoce przyswajalna dziczyzna oraz odżywczy kurczak. Wzbogacają je dodatki zdrowych owoców - borówki amerykańskiej, jabłka i granatu.

Pokarmy mają niski indeks glikemiczny i nie zawierają GMO. Starannie opracowane receptury zapewniają kompleksowe wsparcie organizmu - dbają o układ trawienny, wspomagają odporność, a także wpływają korzystnie na krążenie oraz kości i stawy. Dzięki zastosowaniu składników wysokiej jakości karmy Farmina Prime Dog Food cieszą się niezmiennym zainteresowaniem. Wśród produktów dostępnych w linii znajdziesz popularne receptury takie, jak Farmina N&D Prime Lamb & Blueberry i Farmina N&D Prime Boar Apple.

Sprawdź ofertę:

Karma Farmina N&D Prime dla kota

Wśród karm znajdziesz również szeroki wybór karm dla kotów w każdym wieku. Dostępna w ofercie N&D Prime karma dla kota to idealny posiłek dla naturalnego mięsożercy, jakim jest kot. Karmy są bogate w białko, kwasy tłuszczowe oraz witaminy i minerały niezbędne w codziennej diecie. Zawierają także dodatek tauryny, która musi być suplementowania w kociej karmie.

Receptury są bezzbożowe i naturalne oraz posiadają niski indeks glikemiczny. Powstają z wysokiej jakości mięs - dziczyzny, jagnięciny oraz kurczaka. Smakowite posiłki wzbogacają zdrowe owoce - jabłko, borówki amerykańskie i granat. W ofercie znajdziesz niezwykle popularne formuł takie, jak Farmina N&D Prime Lamb Adult, Farmina N&D Prime Chicken & Pomegranate i Farmina N&D Prime Kitten.

Sprawdź ofertę:

pixel