Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Hill's Science Plan

( ilość produktów: 30 )

Hill’s to producent karm dla psów i kotów z wieloletnim doświadczeniem. Marka specjalizuje się w pokarmach przeznaczonych dla zwierząt o specyficznych potrzebach żywieniowych oraz zmagających się z rozmaitymi problemami zdrowotnymi i schorzeniami. Pierwsza receptura marki powstała w latach 30. dla psa-przewodnika cierpiącego na niewydolność nerek. Marka rozszerzyła swoją działalność na szeroką gamę mokrych i suchych diet dla psów i kotów na wszelkie potrzeby. Produkty Hill’s są dostępne na całym świecie, a także cieszą się doskonałą opinią wśród lekarzy weterynarii. Receptury opracowywane są pod okiem weterynarzy i dietetyków, a następnie produkowane z wysokiej jakości surowców.

Poznaj jedną z najpopularniejszych linii produktów marki - Hill’s Science Plan.

Hill’s Science Plan – diety na każdą potrzebę

Hill’s Science Plan to seria suchych oraz mokrych karm dla psa oraz kota, która uwzględnia szeroki wachlarz rozmaitych potrzeb żywieniowych wynikających z czynników takich, jak etap życia, wielkość rasy, problemy z utrzymaniem prawidłowej wagi, przebyte zabiegi takie jak sterylizacja, a także specyficzne potrzeby żywieniowe. Zaliczają się do nich diety na wrażliwy układ pokarmowy, alergie i nietolerancje pokarmowe, pielęgnację jamy ustnej, wsparcie narządów ruchu czy zdrowie układu moczowego.

Pokarmy to zbilansowane, precyzyjnie opracowane posiłki, których receptury są dyktowane nauką i wieloletnim doświadczeniem w żywieniu zwierząt domowych. Dzięki nim masz pewność, że wspierasz Twojego zwierzaka w każdej potrzebie i na każdym etapie życia.

Hill’s wspiera także zwierzęta poprzez weterynaryjne karmy Hill's Prescription Diet.

Hill’s Science Plan dla psa

Karma Hill’s Science Plan dla psa obejmuje diety na każdy etap życia, od karm dla szczeniąt poprzez karmy dla psów dorosłych i dojrzałych aż po dietę psich seniorów. W ofercie są również diety dostosowane do wielkości rasy – dla ras miniaturowych, małych, średnich i dużych. Dostępne są również diety dla psów z nadwagą lub mających problemy z utrzymaniem odpowiedniej wagi, diety dentystyczne i wspierające mobilność. Psy cierpiące na alergie lub nietolerancje pokarmowe i psy o wrażliwym układzie pokarmowym mogą liczyć na wybór bezzbożowych diet, karm poprawiających trawienie oraz karm na wrażliwą sierść i skórę.

Linia obejmuje popularne karmy dla psa takie, jak:

Hill’s Science Plan dla kota

Karma Hills Science Plan dla kota obejmuje pokarmy dla kociąt, kotów dorosłych i dojrzałych oraz kocich seniorów. W ofercie są także karmy pomagające utrzymanie odpowiedniej wagi oraz diety dla kotów dorosłych po zabiegu sterylizacji i dla sterylizowanych kociąt. Linia obejmuje również produkty przeznaczone dla kotów o wrażliwej skórze i układzie pokarmowym oraz mających problem z trawieniem. Dostępne są także pokarmy dentystyczne oraz wspierające układ moczowy kota.

Linia obejmuje popularne karmy dla kota takie, jak:

Hill’s Science Plan opinie

Linia produktów Hill’s Science Plan cieszy się bardzo dobrymi opiniami wśród właścicieli psów i kotów. Opiekunowie zwierząt doceniają szeroki wybór diet, które są precyzyjnie dostosowane do potrzeb zwierząt wynikających z wieku, stanu zdrowia oraz specyficznych wymagań żywieniowych.

Postaw na karmy doświadczonej marki – zaufaj nauce z Hill’s Science Plan!

pixel