TRIXIE Drapak dla kota narożny 49,5x23,5 cm - kolor beżowy
Producent Trixie
| Typ produktu | Deska do drapania dla kota |
| Typ mocowania | Do zawieszenia na ścianę |
| Kolor produktu | Kremowy |
| Kategoria | Dla kota |
| Kategoria produktu | Drapak dla kota |
| Wiek pupila | W każdym wieku |
| Zakres wagowy | 1 kg - 1,9 kg |
| Szerokość produktu | 230 mm |
| Głębokość produktu | 490 mm |
| Ilość | 1 |
| Ostrzeżenia | Produkt przeznaczony wyłącznie dla zwierząt. , Użytkowanie powinno być nadzorowane przez właściciela. , Regularnie sprawdzaj stan produktu i wymień go, jeśli jest uszkodzony. |
| Stan produktu | Nowy |
| EAN | 4011905431918 |