Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Karmy dla psów Purina Dog Chow

( ilość produktów: 22 )

Purina to jedna z wiodących marek karm dla zwierząt. Już od kilkudziesięciu lat zgodnie z recepturami tworzone są pokarmy, które idealnie spełniają wszystkie potrzeby żywieniowe czworonogów. Wszystkie produkty Purina produkowane są z myślą o specyficznych cechach pupili. W trosce o właściwy rozwój i szczęśliwe życie Twojego podopiecznego specjaliści firmy Purina tworzą karmy, które od lat są uwielbiane przez zwierzęta. Dzięki wiedzy specjalistów i doświadczeniu hodowców powstaje gama produktów, które odpowiednio troszczą się o Twojego psa.


Karma Purina Dog Chow – starannie wyselekcjonowane składniki

Wszystkie karmy z linii Dog Chow zostały stworzone jako połączenie zbilansowanego, dobrej jakości posiłku dla psa oraz oczekiwań opiekunów względem kosztów, które idą za pełnowartościowym żywieniem psa. W procesie produkcji został użyte wyłącznie naturalne składnik ze starannie wybranych źródeł, poddawanych regularnym kontrolom, jeśli chodzi o jakość. Co więcej, karma Purina Dog Chow nie zawiera żadnych sztucznych dodatków, a więc jest wolna od barwników, aromatów i konserwantów.

W każdej karmie dostępne jest wysokiej jakości białko pochodzenia zwierzęcego. Jego źródłem jest mięso drobiowe, ale również jagnięcina, szczególnie polecana dla psów wrażliwych. Węglowodany z kolei pochodzą ze starannie wyselekcjonowanych gatunków warzyw oraz pełnych ziaren zbóż. W ten sposób każdy pies otrzymuje wraz z pożywieniem wszystkie najważniejsze dla niego składniki, a karma dla psa, dzięki specjalnemu kształtowi granulek, jest łatwa do pobierania z miski i wygodna w dokładnym gryzieniu.

Różne rodzaje karm z linii Dog Chow

Dostępna w ofercie karma dla psa Purina Dog Chow jest zbilansowana zgodnie z potrzebami psów wszystkich ras. Asortyment zawiera produkty z podziałem na wiek psów, takie jak:

  • Puppy – dla szczeniąt do pierwszego roku życia,

  • Puppy Large Breed – dla szczeniąt dużych ras do drugiego roku życia,

  • Adult – dla psów dorosłych między pierwszym a piątym rokiem życia,

  • Adult Large Breed – dla psów dorosłych między drugim a piątym rokiem życia,

  • Mature – dla psów wszystkich ras między piątym a dziewiątym rokiem życia,

  • Senior – dla psów wszystkich ras po dziewiątym roku życia.

Dodatkowo dostępne są również receptury specjalistyczne. Zalicza się do nich karma dla psów wrażliwych Purina Dog Chow Adult Sensitive, przeznaczona dla zwierząt z alergiami i ogólnie wrażliwych. Dostępna jest też wersja Purina Dog Chow Light o obniżonej podaży kalorycznej, jak i Purina Dog Chow Active, dla psów szczególnie aktywnych – z wyższym niż standardowym poziomem kalorii.

pixel