Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

4Vets Natural karma dla psa i kota

( ilość produktów: 30 )

Marka 4Vets Natural cieszy się ponad 10-letnim doświadczeniem w produkcji weterynaryjnych karm dla psów i kotów. Receptury super premium tworzone są w oparciu o badania naukowe i nowoczesne technologie, a także ekspertyzę specjalistów do spraw żywienia zwierząt oraz lekarzy weterynarii. Karmy produkowane są z wysokiej jakości mięsa, a także podrobów, owoców i warzyw. Karma 4Vets zapewnia psom i kotom smakowitą oraz zbilansowaną dietę na czas leczenia.

Sprawdź nowości marki dostępne w KrakVet.

Karma 4Vets Natural dla psa

Marka 4Vets oferuje szeroki wybór weterynaryjnych karm dla psa na rozmaite potrzeby wynikające ze stanu zdrowia – są wśród nich zarówno karmy dla psów borykających się z problemami takimi, jak stres czy alergia, a także z chorobami takimi, jak cukrzyca, problemy ze stawami, choroby układu trawiennego czy choroby nerek. Dzięki pokarmom 4Vets Natural pies będzie miał zapewniony zbilansowany i smaczny posiłek wysokiej jakości na czas leczenia.

KrakVet oferuje karmy weterynaryjne dla psa 4Vets w postaci mokrych pokarmów – dostępne są puszki 400 g oraz 185 g.

Sprawdź dostępne receptury:

  • 4Vets Natural Gastro Intestinal -  lekkostrawna i pełnoporcjowa karma dla psów z objawami zaburzeń trawienia i wchłaniania jelitowego z biegunką i stanami zapalnymi żołądka. Karma ma wysoce przyswajalne składniki, niski poziom tłuszczu, a także zwiększoną ilość elektrolitów.
  • 4Vets Natural Kidney Support – to karma dietetyczna dla psów z chroniczną lub przewlekłą niewydolnością nerek. Ma obniżoną zawartość fosforu i sodu oraz zapewnia ograniczoną podaż wysokiej jakości białka, dzięki czemu korzystnie wpływa na pracę nerek i odciąża je.
  • 4Vets Diabetes – to pełnoporcjowa, dietetyczna receptura dla psów ze stwierdzoną cukrzycą, psów z nadwagą lub otyłych, a także po zabiegu sterylizacji. Zawiera błonnik, ponadto ma niski poziom węglowodanów szybko uwalniających glukozę. Ulatwia kontrolowanie masy ciała I poziomu glukozy.
  • 4Vets Urinary -  to dietetyczny pokarm dla psów ze chorobami dróg moczowych. Wspiera w leczeniu zapalenia pęcherza i kamicy struwitowej dzięki obniżonej zawartości magnezu, sodu, potasu i białka oraz właściwościom zakwaszającym mocz. Karma przyspiesza rozpuszczanie kamieni struwitowych.
  • 4Vets Natural Allergy - bezzbożowa, monobiałkowa karma z hipoalergicznej jagnięciny opracowana specjalnie dla psów borykających się z alergiami pokarmowymi i nietolerancjami pokarmowymi. Łagodzi podrażnienia, regeneruje skórę i niweluje stany zapalne. Zawiera szereg składników wspomagających odporność organizmu oraz sierść i skórę.
  • 4Vets Natural Low Stress – pełnoporcjowa karma dla psów dorosłych z objawami stresu, a także z zaburzeniami lękowymi lub zmagającymi się z dyskomfortem spowodowanym przez otoczenie. Pomaga psu się wyciszyć i zrelaksować.
  • 4Vets Natural Joint Mobility – to karma z glukozaminą i chondroityną opracowana specjalnie dla psów z chorobą zwyrodnieniową stawów i chrząstek, psich seniorów, psów mających problem z poruszaniem się i z predyspozycjami do zwyrodnienia stawów. Wpływa na regenerację stawów i łagodzi dolegliwości.

Karma 4Vets Natural dla kota

Marka 4Vets oferuje również szeroki wybór dietetycznych karm dla kota na szereg najczęściej występujących problemów zdrowotnych i jednostek chorobowych. W ofercie KrakVet dostępne są specjalistyczne receptury opracowane specjalnie dla kotów z alergią i nietolerancjami pokarmowymi lub dla kotów po przebytym zabiegu sterylizacji. Receptury uwzględniają codzienne zapotrzebowanie żywieniowe, uwzględniając jednocześnie specyficzne potrzeby wynikające ze stanu zdrowia kota.

Oferowana przez 4Vets karma dla kota dostępna jest w postaci mokrej karmy, w puszkach po 185 g.

Dostępne karmy:

  • 4Vets Gastro Intestinal – to wysokiej jakości karma dla kotów z objawami zaburzeń trawienia i wchłaniania jelitowego, które objawiają się biegunką lub stanami zapalnymi żołądka. Receptura zawiera wysoce przyswajalne i lekkostrawne składniki oraz ma niski poziom tłuszczu. Dzięki zwiększonej ilości elektrolitów uzupełnia niedobory substancji utraconych przez problemy z trawieniem. Zalecana również w okresie rekonwalescencji.
  • 4Vets Natural Sterilised –karma dla kotów po przebytym zabiegu sterylizacji i kastracji. Zawiera L-karnitynę oraz jest niskokaloryczna, dzięki czemu zapobiega nadwadze i otyłości. Wspomaga zdrowie dróg moczowych kota dzięki optymalnej zawartości minerałów, które utrzymują odpowiednie pH moczu. Zawiera prebiotyki dbające o jelita.

Postaw na wysokiej jakości karmy weterynaryjne – skonsultuj z weterynarzem wybór karm 4Vets!

pixel