Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Divinus

( ilość produktów: 11 )

Divinus to portugalska marka zajmująca się produkcją wysokiej jakości karm dla psów i kotów, której produkty osiągnęły sukces zarówno w Europie, jak i na międzynarodowym rynku zoologicznym. Marka stawia sobie za cel dostarczenie naszym pupilom zdrowych mięsnych diet, które zapewnią im niezbędne wartości odżywcze, których nie może zabraknąć w codziennej diecie psów i kotów. Pokarmy powstają ze sprawdzonych składników wysokiej jakości, co zapewnia smakowitą, bezpieczną dietę.

Co czyni ich receptury wyjątkowymi? Receptury marki Divinus powstają pod okiem zespołu weterynarzy, którzy czuwają nad tym, by wszystkie dostępne w ofercie marki karmy stanowiły doskonale zbilansowaną, zdrową dietę. Każda karma zawiera co najmniej 30% mięsa, a także dodatek zdrowych witamin, minerałów oraz przeciwutleniaczy, które utrzymają Twojego pupila w dobrym zdrowiu. Co więcej, receptury zostały opracowane ze szczególną starannością o ich przyswajalność – są wysoce strawne i nie obciążają układu pokarmowego dzięki doświadczeniu lekarzy weterynarii, którzy czuwają nad ich powstaniem. Ponadto karmy są wysoce smakowite, dzięki czemu nie oprze im się nawet najbardziej wybredny kot czy pies.

Sprawdź ofertę Divinus i wybierz najlepszą opcję żywieniową dla Twojego ulubieńca!

Divinus karma dla psa

Marka oferuje szeroki wybór karm dla psów na rozmaite potrzeby wynikające z ich wieku, wielkości rasy, indywidualnych potrzeb, a także trybu życia. W ofercie znajdziesz gamę suchych karm dla psa, wśród których z pewnością znajdziesz odpowiednią opcję dla Twojego pupila.

Karma dla psa Divinus to zdrowy i zbilansowany mięsny posiłek, który zapewni Twojemu pupilowi wszystkiego, czego może potrzebować w codziennej diecie. Karmy zawierają odpowiednio opracowaną dawkę białka, witamin, minerałów i kwasów tłuszczowych, by zapewnić Twojemu psiakowi wartościowy posiłek. Są także wysoko smakowite – jeśli Twój psiak bywa wybredny, karmy Divinus mogą stanowić doskonałe rozwiązanie problemu.

Sprawdź dostępne karmy Divinus dla psa:

Divinus karma dla kota

Nasi koci przyjaciele to naturalni mięsożercy, dlatego każda karma dla kota Divinus zawiera odpowiednią dawkę surowców pochodzenia mięsnego, które dostarczają kotu niezbędnej dawki białka, witamin, minerałów i kwasów tłuszczowych. Ze względu na kocie preferencje w ofercie znajdziesz zarówno suchą karmę dla kota mięsną, jak i rybną.

Karma Divinus stanowi doskonale zbilansowaną opcję żywieniową, która zadba o zdrowie i witalność Twojego kota każdego dnia. Zawiera kompleks składników wspierających procesy trawienne i odporność organizmu, a także dba o zdrową skórę i piękną okrywę włosową Twojego kota dzięki odpowiedniej dawce kwasów tłuszczowych.

Sprawdź dostępne karmy Divinus dla kota:

Karma Divinus opinie

Karmy Divinus cieszą się dobrymi opiniami wśród właścicieli psów i kotów ze względu na przyswajalność oraz korzystną cenę w stosunku do jakości. Każda produkowana przez Divinus karma jest opracowywana pod okiem lekarzy weterynarii, co czyni markę bezpieczną i pewną opcją. Co więcej, właściciele zauważają, że karmy są wysoce smakowite i ich pupile chętnie po nie sięgają.

Postaw na karmę Divinus – zapewnij pupilowi wysoce strawną mięsną dietę!

pixel