Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Bazyl - żwirki dla kotów

( ilość produktów: 7 )

Opieka nad kotkiem wiąże się z zakupem odpowiednio dobranej karmy suchej i mokrej, zabawek oraz wyposażenia, niezbędnego do szczęśliwego życia naszych milusińskich przyjaciół. Musimy jednak pamiętać również o doborze żwirku, który zapewni dobre samopoczucie kota w każdym wieku.


 

Żwirek Bazyl - Wybór odpowiedniego produktu ma znaczenie!

Zakup odpowiedniego żwirku do kuwety kota to nie tylko komfort dla opiekuna, ale również zapewnienie higieny naszych czworonożnych towarzyszy dnia codziennego. Dobrana kuweta oraz żwir do wieku kota to ważny aspekt jego życia. Warto postawić na wysokiej klasy produkty renomowanych producentów, na przykład marki Bazyl. Jest to producent żwirków dla kota, który oferuje wiele rodzajów produktów, zapewniających aseptyczne środowisko dla naszych pupili. W ofercie marka Bazyl proponuje żwirki betonitowe, żwirki silikonowe, żwirki drewniane oraz pyły betonitowe, skutecznie pochłaniające wilgoć oraz zapachy. Bazyl jako jeden z nielicznych producentów wyposażenia dla kotków w każdym wieku stosuje dodatek jonów nano srebra, które ma wysoko dezynfekujące oraz antyseptyczne właściwości. Klienci szczególnie doceniają żwirek Bazyl, ponieważ zapobiega on rozwojowi grzybów oraz bakterii, które są groźne dla zdrowia zarówno dla kotów, jak i ludzi. Dzięki nim zapewni higieniczną czystość w kuwecie kota w każdym wieku. Wybierając odpowiednie żwirki dla kotów, możemy zdecydować się na zakup różnego rodzaju produktów. W ostatnim czasie niezwykle popularne stały się żwirki silikonowe, które są bardzo chłonne, nie zbrylają się oraz bardzo dobrze wchłaniają wilgoć. Dzięki tej właściwości nie będziemy musieli martwić się nieprzyjemnym zapachem z kuwetki. Osoby poszukujące skutecznego rozwiązania, które się nie zbryla, powinny wybrać żwirek betonitowy, gwarantującego dodatkowo leśny, niezwykle świeży zapach, niewpływający negatywnie dla naszych dróg oddechowych mogą wybrać żwirki zapachowe. Ponadto w sprzedaży znajdziemy również żwirki drewniane, które są nie tylko skuteczne, ale również ekologiczne. Są w większości wyprodukowane z naturalnych włókien roślinnych i są w stu procentach biodegradowalne. Wszystkie rodzaje żwirków produkowane są przez firmę Bazyl.

Żwirek Bazyl bentonitowy

Proponowany przez firmę Bazyl żwirek bentonitowy jest pierwszym na rynku produktem wzbogaconym o dobroczynne nano srebro. Składnik ten jest naturalnym antybiotykiem, który ma właściwości dezynfekujące oraz aseptyczne. Wykonany jest z minimum 80% montmorylitu, charakteryzującego się niezwykle wydajną chłonnością. Dzięki obecności nano srebra nieprzyjemny zapach zamykany jest w strukturze montmorylitu. Bazyl - producent żwirków dla kota oferuje dwa rodzaje produktów betonitowych BAZYL Ag+ SUPER PREMIUM, pierwszy o gramaturze od 0,7 do 2 milimetrów, a drugi o gramaturze od 2 do 5 milimetrów. Ponadto w sprzedaży oferowane są wersje zapachowe - zapach leśny, zapach lawendowy oraz zapach morski. Żwirek ten zapewnia higienę naszym czworonożnym przyjaciołom każdego dnia.

Żwirek Bazyl silikonowy

Kolejnym, niezwykle popularnym produktem firmy Bazyl są żwirki silikonowe. Produkty z serii SiliCat również zaopatrzone są w nano srebro, są wyjątkowo lekkie, nie zbrylają się oraz charakteryzują się niezwykłymi właściwościami higroskopijnymi. Ponadto klienci z całą pewnością docenią fakt, że ten żwirek dla kota nie wymaga tak częstej wymiany, a jego stopień zużycia jest widoczny na pierwszy rzut oka. Bez problemu możemy go utylizować w toalecie. Żwirek SiliCat jest niezwykle wydajny, doskonale absorbuje wilgoć, nie zbryla się oraz jest ekonomiczny. Wymiana żwirku w kuwecie następuje co trzy tygodnie. Nasi czworonożni przyjaciele z całą pewnością docenią fakt, że produkt oferowany przez tego producenta żwirków dla kota nie przykleja się do łapek. To dobra informacja również dla opiekunów kotków - żwirek nie będzie roznoszony poza kuwetę.

Żwirek Bazyl drewniany

Osoby chcące wybierać ekologiczne rozwiązanie dla kuwety kotów w różnym wieku powinny zastanowić się nad zakupem pelletu drewnianego Bazyl Ag+. Produkt oferowany przez markę Bazyl również posiada nono srebro, jednak dodatkowo jest niezwykle przyjazdy na alergików, małych dzieci oraz kotków cierpiących na różnego rodzaju alergie. Żwirek ten jest naturalną, higieniczną ściółką drzewną o drobnej frakcji, który doskonale się zbryla i nie musi być wymieniany za każdym razem w całości - możemy usunąć jedynie powstałe bryły. Produkt ten zapobiega rozwojowi grzybów oraz bakterii, które są szkodliwe nie tylko dla ludzi, ale również dla naszych czworonożnych pupili, którzy spędzają z nami każdy dzień. Internetowy sklep zoologiczny KrakVet oferuje wszystkie rodzaje żwirków dla kota w atrakcyjnej cenie. Ta firma z wieloletnim doświadczeniem posiada w swojej ofercie również karmy dla kotów, karmy dla gryzoni, karmy dla psów, karmy dla rybek oraz akcesoria niezbędne w pielęgnacji naszych milusińskich przyjaciół.

pixel