Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Sheba - pokarm dla kotów

( ilość produktów: 27 )

Sheba

Marka Sheba to doskonałej klasy pokarm mikry dla kotów, gwarantujący im odpowiednie witaminy i minerały. To dzięki nim nasz czworonożny przyjaciel ma siłę na cały dzień nieustannej zabawy ze swoim opiekunem.

Poszukując odpowiedniej karmy dla kotków, staramy się wybrać produkty najwyższej jakości. Tylko taki pokarm zagwarantuje naszym czworonożnym przyjaciołom odpowiednie dawki minerałów, witamin oraz składników odżywczych. Marka Sheba, należąca do globalnej spółki Mars, produkowana jest w oparciu o panujące trendy i najświeższe badania z zakresu prawidłowego żywienia kotów. Firma odpowiedzialna za produkcję karmy Sheba może pochwalić się ponad stuletnim doświadczeniem w karmieniu zwierzaków na całym świecie. Wybór produktów oferowanych przez spółkę Mars powinien być intuicyjny dla wszystkich troskliwych opiekunów kotków. Osoby odpowiedzialne za opracowywanie nowych receptur oraz proces produkcyjny kierują się pięcioma złotymi zasadami. Po pierwsze, stawiają na jakość pracy i działanie na rzecz społeczeństwa, po drugie - wykazują odpowiedzialność zarówno jako pojedyncze jednostki, jak i cała firma, po trzecie, zwracają uwagę na wzajemne korzyści, a najważniejsze jest dla nich dobro zwierzaków, po czwarte kładą nacisk na wydajność, a po piąte spółka Mars ma wolność finansową, dzięki czemu może podejmować własne decyzje, bez nacisków z zewnątrz.

Zbiór Pięciu Zasad spółki Mars w skrócie:

  • Jakość;
  • Odpowiedzialność;
  • Wzajemność;
  • Wydajność;
  • Wolność.

Karma Sheba Selection in Souce - Pełnowartościowy posiłek przez cały dzień

Karmy dla kotów Sheba, dedykowane zwierzakom w każdym wieku, charakteryzują się niezwykłą jakością w porównaniu z produktami konkurencyjnymi. Pokarm Sheba Selection in Souce to soczysty, pełnowartościowy posiłek, zapewniający siłę na cały dzień zabawy. Mokra formuła pokarmu sprawia, że jest on źródłem białka, niezbędnego do prawidłowego funkcjonowania organizmów kotów w każdym wieku. Odpowiednie dobrane witaminy i minerały zapewniają wsparcie dla układu odpornościowego naszych milusińskich przyjaciół, a wysoka zawartość mięsa od sprawdzonych dostawców gwarantuje najlepszą jakość karmy premium na rynku. Produkowane przez markę Sheba saszetki dostępne są w czterech, niezwykle apetycznych smakach. Kotkom z całą pewnością zasmakuje pokarm Sheba Selection in Souce ze świeżą wołowiną, z wysokiej klasy kurczakiem, z doskonałą jagnięciną oraz lekkostrawnym indykiem. Te karmy mokre zawierają minimum 44% mięsa, wpływające na prawidłowe funkcjonowanie organizmu zwierzaków zboża, substancje mineralne oraz cukry.

Karma Sheba Delicato - Wysokiej jakości pokarm mokry klasy premium

Proponowana przez firmę Sheba karma z niezwykle popularnej serii Sheba Delicato dostępna jest natomiast w smakach indyka w smacznej galaretce oraz tuńczyka. Ten produkt klasy premium zapewnia pełnoprawny posiłek dla kota o średniej wielkości, o masie do czterech kilogramów. Taki zwierzak powinien jeść maksymalnie do 3,5 saszetki karmy Sheba dziennie. Pokarm mokry Sheba Delicato produkowany jest ze starannie dobranych i wyselekcjonowanych produktów od lokalnych dostawców. Opiekunowie z całą pewnością docenią fakt, że karma dostarcza naszemu kotku niezbędnych składników odżywczych, w tym witamin, białek pochodzenia zwierzęcego oraz minerałów. Karma dla kota z serii Sheba Delicato została opracowana z myślą o najbardziej wybrednych zwierzakach, których ciężko zadowolić produktami niższej jakości.

Karma Sheba - Producent z wieloletnim doświadczeniem, nie tylko związany z pokarmem dla zwierząt

Warto wspomnieć, że karmy dla kotków marki Sheba produkowane są z należytą starannością, a firma za to odpowiedzialna stawia sobie za cel osiągania najwyższej jakości we wszystki co robi. Wysokiej klasy produkty w połączeniu z pasją oraz dumą możliwości karmienia zwierzaków na całym świecie przyczynia się do niezwykłej popularności marki pokarmu mokrego Sheba. Spółka Mars założona została przez Williama Wriglera Juniora w Chicago, początkowo produkując jedynie popularne do dziś gumy do żucia Jucy Fruit oraz Spearmint. Z czasem marka wprowadza do sprzedaży kolejne produkty, w tym batony Milky Way, Mars oraz Snickers, by pod koniec lat 90-tych ubiegłego wieku rozpocząć sprzedaż karm dla kotów i psów. Mało kto wie, że spółka Mars w 2010 roku opublikowała pierwsze wyniki z zakresu prac nad zmianą DNA kakao, mających na celu wyselekcjonowanie najbardziej wydajnych, odpornych na susze i choroby odmian. Wszystkie proponowane przez markę Sheba karmy dla kotów w różnym wieku dostępne są w ofercie sklepu zoologicznego online KrakVet w okazyjnych cenach. W asortymencie znajdziemy również inne, niezbędne do prawidłowej pielęgnacji akcesoria, w tym kuwety, żwirki, drapaki, karmy suche oraz zabawki.

pixel