Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Frontline

( ilość produktów: 15 )

Pchły, kleszcze i inne pasożyty to nie tylko uciążliwy problem dla Ciebie i dla Twojego pupila, lecz również zagrożenie, którego nie wolno lekceważyć. W okresie wiosennym oraz jesiennym nasilają się ataki pcheł i kleszczy – cieszenie się wiosennym ciepłem lub złotą jesienią razem z pupilem może przynieść ze sobą nieprzyjemną niespodziankę. Nie można zapomnieć, że pasożyty roznoszą rozmaite choroby, które mogą doprowadzić nie tylko do przejściowych, ale również poważnych problemów zdrowotnych. Zaliczamy do nich reakcje alergiczne, podrażnienia i choroby skóry, a nawet boreliozę i anemię. Co więcej, w okresie jesiennym odporność Twojego pupila jest szczególnie wrażliwa. Warto stosować odpowiednie preparaty na pasożyty dla psa i kota. Na szczęście dzięki produktom marki Frontline możesz zadbać o bezpieczeństwo ulubieńca.

Frontline to linia produktów marki Merial stworzona specjalnie z myślą o zadbaniu o higienę i zdrowie zwierząt domowych. Linia obejmuje produkty do pielęgnacji, a także preparaty na pchły, kleszcze i inne pasożyty. Serie produktów Frontline Spot-on, Frontline Tri-act i Frontline Combo zapewniają skuteczną ochronę przed pasożytami. Produkty są w pełni bezpieczne dla psów i kotów oraz skutecznie zwalczają wszoły, kleszcze i pchły. Są także wyjątkowo łatwe w użyciu – wystarczy parę kropli na skórę. Działają nawet po kontakcie z wodą.

Preparaty są dostępne w wariantach przeznaczonych dla pupili wszystkich kategorii wagowych – sprawdź wagę zwierzaka zanim sięgniesz po produkt.

Zapoznaj się z dostępną w sklepie KrakVet opinią Frontline.

Krople na pasożyty Frontline Spot-on

Jedną z najpopularniejszych serii preparatów na pchły i kleszcze są krople Frontline Spot-On. Znajdziesz wśród nich krople na pchły i kleszcze dla psa oraz krople na pchły i kleszcze dla kota. Preparaty dla psów dostępne są w wariantach przeznaczonych dla określonych grup wagowych dla bezpieczeństwa Twojego psiaka. Produkt zabija kleszcze do 48 godzin po zaaplikowaniu i skutecznie odstrasza pchły i wszoły. Chroni przed ponowną inwazją do miesiąca. Aplikuje się go u nasady szyi i pomiędzy łopatkami za pomocą pipety.

Krople na pasożyty Frontline Tri-act

Preparaty z serii Frontline Tri-act działają jeszcze szybciej – nawet do 6 godzin od zaaplikowania pozbywają się pasożytów zewnętrznych. Odstrasza też komary, muchy i ćmianki. Produkt chroni skutecznie przed ponowną inwazją przez miesiąc od aplikacji. Jego działanie nie słabnie po kontakcie z wodą.

Spray Frontline

Frontline oferuje również skuteczny spray na pchły i kleszcze dla psa i kota, który można stosować u szczeniąt i kociąt. Pozwala natychmiastowo pozbyć się zewnętrznych pasożytów. Jego użycie jest bardzo proste – wystarczy go rozpylić za pomocą specjalnego dozownika.

Najczęściej zadawane pytania

Sprawdź, jakie pytania najczęściej nurtują Klientów rozważających wybór Frontline.

  • Czy Frontline jest skuteczny?

Preparaty Frontline pozwalają na skuteczne pozbycie się i ochronę przed kleszczami i pasożytami. Serie Spot-on i Tri-act chronią przed ponownym atakiem pasożytów przez miesiąc od zaaplikowania.

  • Po jakim czasie zaczyna działać Frontline?

Jest to uzależnione od wybranego wariantu produktu. Spray działa natychmiast na zewnętrzne pasożyty. Krople Spot-on pozbywają się kleszczy do 48 godzin i skutecznie odstraszają pasożyty przez miesiąc. Produkty Tri-Act zaczynają działać do 6 godzin.

  • Jak często można stosować Frontline?

Zależy to od wybranego wariantu preparatu. Produkty Spon-on i Tri-act stosuje się co 4 tygodnie.

  • Czy Frontline jest bezpieczny?

Produkty na pasożyty Frontline są w pełni bezpieczne dla psów i kotów, jednak zachowaj ostrożność i przeczytaj dokładnie instrukcję wybranego produktu przed użyciem. Nie wszystkie produkty są odpowiednie dla kociąt lub szczeniąt. Ponadto produkt należy dostosować do wagi pupila i nie przekraczać zalecanej dawki.

Zapewnij pupilowi skuteczną ochronę – wybierz preparaty na pasożyty Frontline!

Zobacz artykuły na blogu związane z tematem: Preparaty na kleszcze i pasożyty dla psa i kota

Jak pozbyć się pcheł?

Najbardziej dokuczliwym wrogiem psa są niewielkie stworzenia, czyli pchły. Ich inwazja może być bardzo niebezpieczna dla zwierzęcia, ponieważ oprócz gryzienia i wysysania krwi
pixel