Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Klatka dla chomika - ranking [Top 10]

2023-05-16
Klatka dla chomika - ranking [Top 10]

Decydując się na przyjęcie pod swój dach małego zwierzątka domowego musisz przede wszystkim pamiętać o zapewnieniu mu odpowiedniego lokum. Klatka powinna być nie tylko bezpieczna i wykonana z trwałych materiałów, lecz także odpowiednio przestrzenna do potrzeb zwierzaka. Chomiki, choć małe, są wyjątkowo ruchliwe, dlatego warto zapewnić im odpowiednio dużą klatkę, w której będą mogły buszować i robić tunele w trocinach.

Sklep zoologiczny KrakVet przygotował ranking, w którym przedstawiamy 10 najpopularniejszych klatek dla chomików. Sprawdź, które z nich cieszą się największą popularnością i po które właściciele tych gryzoni sięgają najczęściej.

Przeczytaj więcej w artykule pt. "Jak wybrać klatkę dla chomika?".

FERPLAST Criceti 9 Księżniczka - klatka dla chomika

FERPLAST Criceti 9 Księżniczka - klatka dla chomika

FERPLAST Criceti 9 Księżniczka to idealny wybór dla chomika, który mieszka w dziecięcej sypialni. To wyjątkowo poręczna klatka o uroczym wyglądzie - utrzymana w różowej kolorystyce klatka zawiera w zestawie naklejki, którymi można ją udekorować. Jest wyposażona w pasujące akcesoria - przytulny różowy domek, małą miseczkę na pokarm, poidełko, bajkową ozdobę oraz kołowrotek. Głęboka podstawa wykonana z solidnego plastiku zapobiega wysypywaniu się trocin. Przednia część klatki ma praktyczne drzwi na zaczepy, które ułatwiają dostęp do pupila. Siatkę i podstawę można łatwo oddzielić, co ułatwia sprzątanie klatki.

wymiary: 460x230x295mm.

Zobacz produkt
 

 

FERPLAST Criceti 9 Piraci - klatka dla chomika

FERPLAST Criceti 9 Piraci - klatka dla chomika

FERPLAST Criceti 9 Piraci to poręczna i wygodna w czyszczeniu klatka idealna do dziecięcej sypialni. W zestawie zawiera domek, małą miseczkę na pokarm, poidełko, kołowrotek oraz tematyczną dekorację. W zestawie znajdziesz także naklejki do udekorowania klatki. Z przodu klatki znajdują się wygodne drzwiczki ułatwiające dostęp do pupila. Siatkę i podstawę można łatwo oddzielić do sprzątania klatki, a jej głęboka podstawa zapobiega nadmiernemu rozsypywaniu się trocin.

Wymiary: 460x230x295mm.

Zobacz produkt
 

 

ZOLUX Neo Nigha H36 - mała klatka dla gryzoni

ZOLUX Neo Nigha H36 - mała klatka dla gryzoni

ZOLUX Neo Nigha H36 to klasyczna i elegancka klatka na nóżkach przeznaczona dla małych gryzoni takich, jak myszki i chomiki, w której Twój pupil będzie miał dużo przestrzeni do zabawy. Posiada piętro o regulowanej wysokości. Jest wyposażona w niezbędne akcesoria - drabinkę, drewniany domek, kółko i miseczkę. Nóżki umożliwiają podwyższenie klatki, a głęboka kuweta zapobiega wysypywaniu się trocin. Jest wyposażona w duże drzwiczki ułatwiające dostęp do chomika.

Wymiary: 780x360480 mm.

Zobacz produkt
 

 

ZOLUX RODY3 TRIO czerwona - klatka dla chomika

ZOLUX RODY3 TRIO czerwona - klatka dla chomika

ZOLUX RODY3 TRIO to niezwykle poręczna piętrowa klatka dla chomika, która posiada możliwość rozbudowy i modyfikacji. Klatka ma trzy poziomy i jest wyposażona w dwa kołowrotki, poidełko, dwie miseczki i kuwetę. System tuneli jest niezwykle atrakcyjny dla zwierzaka, a niskie piętra i odpowiednio rozmieszczone pręty umożliwiają bezpieczną wspinaczkę. Ma metalowe drzwiczki na każdym poziomie oraz drzwiczki u góry. Można ją łatwo rozmontować do czyszczenia. Jest dostępna w kolorze czerwonym, żółtym i białym.

Wymiary: 41x27x53cm.

Zobacz produkt
 

 

ZOLUX Panas Colour 60 - klatka dla gryzoni - różowy

ZOLUX Panas Colour 60 - klatka dla gryzoni - różowy

ZOLUX Panas Colour 60 to poręczna modułowa klatka dla gryzoni z możliwością rozbudowy. W zestawie zawiera domek, kołowrotek oraz miseczkę. Klatka została rozplanowana tak, by zapewnić pupilowi odpowiednio dużo przestrzeni do zabawy, a także spokojny kąt do odpoczynku oraz miejsce na posiłek. Górną część klatki można w prosty sposób zdjąć do czyszczenia, więc klatka jest łatwa w czyszczeniu. Wysoka kuweta zapobiega rozsypywaniu się trocin.

Wymiary: 39x60x40 cm.

Zobacz produkt
 

 

FERPLAST Combi 1 - klatka dla chomika

FERPLAST Combi 1 to wygodna klatka dla chomika o przykuwającym oko wyglądzie. W zestawie znajdują się niezbędne akcesoria - kółko do biegania, mały domek oraz miseczka na pokarm. Klatka jest wyposażona w system tuneli biegnących wokół klatki, dzięki czemu chomik będzie mógł bezpiecznie wędrować wokół. Dzięki prętom na dachu jest możliwość zawieszenia kolby do jedzenia. Klatka jest wykonana w całości z tworzywa sztucznego. Zapobiega rozsypywani się trocin na zewnątrz. Jest wygodna i komfortowa dla gryzonia, a także łatwa w czyszczeniu dzięki zatrzaskom z boku klatki, które pozwalają ją łatwo otworzyć do czyszczenia.

Wymiary: 225x405x295 mm.

Zobacz produkt
 

 

ZOLUX Neo Panas - klatka dla gryzoni ze szklaną kuwetą - XL

ZOLUX Neo Panas - klatka dla gryzoni ze szklaną kuwetą - XL

ZOLUX Neo Panas to wygodna dwupoziomowa klatka wyposażona w szklaną kuwetę, z miseczką, domkiem i kołowrotkiem w zestawie. Dwa piętra o regulowanej wysokości zapewnią pupilowi dużo przestrzeni do zabawy. Wysoka kuweta zapobiega wysypywaniu się trocin. Jest wyposażona w duże otwarcie u góry, które ułatwi czyszczenie wnętrza, oraz przednie drzwiczki ułatwiające dostęp do pupila. Szklana konstrukcja pozwala mieć pupila na oku. Klatka jest przestronna, wykonana z najwyższej jakości materiałów.

Wymiary: 490x710x410 mm.

Zobacz produkt
 

 

ZOLUX Rody 3 Mini - klatka dla gryzoni - niebieska

ZOLUX Rody 3 Mini - klatka dla gryzoni - niebieska

ZOLUX Rody 3 Mini to wyjątkowo komfortowa klatka dla chomika wyposażona w poidełko, kołowrotek i miseczkę. Jest odpowiednia dla jednego pupila. Ma możliwość rozbudowy i modyfikacji dzięki oryginalnym akcesoriom Zolux, które można dokupić osobno. Klatka jest otwierana od góry, co zapewnia łatwy dostęp do pupila. Jest wyjątkowo prosta w montażu oraz w czyszczeniu.

Wymiary: 33x21x18 cm.

Zobacz produkt
 

 

FERPLAST Combi 2 - klatka dla chomika

FERPLAST Combi 2 - klatka dla chomika

FERPLAST Combi 2 to oryginalna klatka dla chomika, która składa się z dwóch modułów: części mieszkalnej i placu zabaw połączonych ze sobą tunelem. Do tego posiada zewnętrzną rurę, dzięki czemu chomik będzie mógł bezpiecznie wędrować wokół klatki. Zestaw zawiera niezbędne akcesoria takie, jak kółko do biegania, mały domek oraz miseczka na pokarm. Klatka daje możliwość zawieszenia kolby do jedzenia z prętów na dachu. Klatka jest wygodna w demontażu do czyszczenia i zapobiega rozsypywaniu się trocin. Dzięki drzwiczkom masz wygodny i szybki dostęp do pupila.

Wymiary: 79,5x29,5x26,5 cm.

Zobacz produkt
 

 

FERPLAST Hamster Duo - klatka dla chomika

FERPLAST Hamster Duo - klatka dla chomika

FERPLAST Hamster Duo to poręczna piętrowa klatka dla chomika o uroczym designie, idealna do dziecięcej sypialni. W zestawie znajdziesz piętro, miseczkę, poidełko i domek oraz kołowrotek. Podstawa z plastiku zapobiega wysypywaniu się trocin. Klatkę można łatwo i wygodnie rozmontować do czyszczenia, natomiast szybki dostęp do pupila zapewnią nam bezpieczne drzwiczki. Klatka jest wygodna i komfortowa.

Wymiary: 290x460x375mm.

Zobacz produkt
 
 
Pokaż więcej wpisów z Maj 2023
pixel