Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Weekendowe zakupy w KrakVet.pl

2021-09-10
Weekendowe zakupy w KrakVet.pl

Weekendowe zakupy w KrakVet.pl

Zakupy w KrakVet.pl są teraz szybkie i wygodne jak nigdy dotąd. Jako pierwszy sklep zoologiczny uruchamiamy poniedziałkową dostawę dla zamówień złożonych do godziny 14:00 w niedzielę! Nasza nowa usługa doskonale dopasowuje się do potrzeb klientów, którzy cenią sobie wygodę i elastyczność zakupów internetowych. Weekend lubi zaskoczyć - w szafce zabrakło karmy dla psa lub żwirku dla kota? Zamawiaj bez obaw o długi czas oczekiwania na dostawę.

Sklep internetowy KrakVet.pl

Jesteśmy sklepem z 15-letnim doświadczeniem, który specjalizuje się w sprzedaży karmy dla psów i kotów. Ciągle pracujemy, aby udoskonalać swoje usługi, dzięki czemu możemy utrzymać pozycję lidera w branży zoologicznej. Klienci najczęściej chwalą nas za szeroką ofertę najbardziej znanych produktów w przystępnych cenach, ale też za szybką realizację zamówień i miłą obsługę. Dołącz do naszej społeczności i poznaj korzyści z bycia klientem sklepu KrakVet.pl

Uwaga!

Poniedziałkowa dostawa dotyczy zamówień, które zostały przekazane do realizacji od piątku 14:00 do niedzieli 14:00

Przekazanie zamówienia do realizacji następuje w chwili zaksięgowania płatności na koncie bankowym sklepu. W przypadku płatności przelewem tradycyjnym realizacjia zamówienia może się wydłużyć.

Dodanie notatki do zamównia wstrzymuje automatyczną realizację zamówienia, co również wpływa na opóźnienie dostawy.

Szczegóły dostępne w regulaminie.

Pokaż więcej wpisów z Wrzesień 2021
pixel